Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 04 -Тема 93

  • 32 068
  • 593
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 76
Момичета дайте съвет крем за пети или ексфолян кое е по добре да си взема? Благодаряви предварително

По принцип и най-добре е и двете. Но сподели какъв ти е по точно проблема ако са много груби и напукани е хубаво първо да се на киснат и да се отстрани мъртвата кожа. Ако само напукани без да са загрубели може и само с крем  Wink

# 46
  • Мнения: 37
Момичета дайте съвет крем за пети или ексфолян кое е по добре да си взема? Благодаряви предварително
И двете, с ексфолианта си изтриваш петичките, а с крема ги подхранваш. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 0
Кате, явно не съм заслужила достатъчно да съм на 1-ва страница в тази тема, но ще се постарая за К05 да заслужа присъствие. Wink

Слагам отново линк на снимки на К05 и тук.
http://www.album.bg/didis82/albums/180760/

Принципно не си покрила още условията, а дефакто и аз имам личен живот, сутрин пускам темата и бягам на работа.. после работа и понякога не остава време да ви проследя.. Нищо лично! Peace Понякога ми убягват много постове, информация...

Разбира се, не си длъжна. Wink За условията знам,но нали на ЛС беше ми писала, че за К03 е късно за допълване и за К04 ще ме включиш, та затова. Не държа толкова много, но гледам и да не се напъвам излишно с линкове, снимки и т.н., които, надявам се, са полезни.
Няма проблем. Нека все пак не пълним много Софийския списък.Simple Smile

# 48
  • Мнения: 160
Ч.Б.М.!!!


И аз съм доникъде в тоя каталог Sad Но мисля да взема да я видя тая вода дали е хубава и да не е за 2,90 - направо е страшна Simple Smile Ако не ми хареса на мен, все някой ще има рожден ден! Simple Smile А за Солушънсите - какво да ви кажа досега наблягаха на Anew и изведнъж скочиха на тези. Нали са им направили сайт, а сигурно не им вървят. Ама какво да им върви аз лично каквото съм си взела не го харесвам, а ароматите им са едни... Все едно лекарства извън срока им на годност - поне моето мнение е такова Sad

Благодаря ти Кати за новата тема!

# 49
  • Мнения: 1 174
Привет и от мен и благодаря за новата тема!   bouquet
Имам вече фактурирана поръчка, която ще чакам в понеделник, за да раздам за 8-ми.Този път няма изненади, може би, че пуснах толкова рано.  Whistling
Успешна кампания на всички!

# 50
  • Мнения: 76
Някой има ли повече информация за крема за стрий. Интересува ме дали стяга много и дали изсушава кожата.

# 51
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Фактурата е налична. Имам включен в нея парфюма от мотивационната и ще се опитам да кажа на кой прилича като дойде, но ще е чак в понеделник.

Комплектите Планет спа се фактурират на 10%.
Подаръкът - мъжки Унгаро фийвър идва, без да набирате кода му в поръчката! Внимавайте с това. Пускате само дамския и мъжкия го закачат те. Ако напишете и неговия код, ще ви пристигнат 1 дамски и 2 мъжки, от които единият ще е таксуван според  достигнатия процент, а вторият ще стои в безплатните материали.

Някой има ли повече информация за крема за стрий. Интересува ме дали стяга много и дали изсушава кожата.

Ако е за теб най-искрено те съветвам да не ползваш неспециализирана козметика сега. Питала съм Ейвън п отози въпрос - отговорът беше, че нямали информация?!

# 52
  • Мнения: 37
Фактурата е налична. Имам включен в нея парфюма от мотивационната и ще се опитам да кажа на кой прилича като дойде, но ще е чак в понеделник.

Комплектите Планет спа се фактурират на 10%.
Подаръкът - мъжки Унгаро фийвър идва, без да набирате кода му в поръчката! Внимавайте с това. Пускате само дамския и мъжкия го закачат те. Ако напишете и неговия код, ще ви пристигнат 1 дамски и 2 мъжки, от които единият ще е таксуван според  достигнатия процент, а вторият ще стои в безплатните материали.



Това беше ценна информация, търсих сутринта в сайта , но още не пишеше нищо за Унгарото Туиг,   bouquet  !

# 53
  • Мнения: 2 085
цоп и аз тук  Sunglasses
Засега нямам никакви поръчки, от себе си съм решила, че и стотинка няма да дам в тази кампания  Crossing Arms

# 54
  • Мнения: 51
 Peace Фактурирана. Без липси,без подаръци. Crossing Arms
Айде лека ви нощ,че ми се спи.

# 55
  • Мнения: 0
Честита Баба Марта и от мен!! Аз пак имам продукт,светещ в червено и пак е на същата клиентка...  ooooh! Този път не е молив за очи,а четка за почистване на лицето... Ама какво да се прави...  Hug

# 56
  • Мнения: 11
Здравей те някои има ли сники на калъфа за ключове от новата локо колекция ако може да качи да го видя и евентуално ако ми хареса да си го поръчам.

# 57
  • Мнения: 0
Честита Баба Марта и от мен! Да сте живи и здрави, бели и червени, винаги засмени!

Относно мотивационната за Солюшънс и аз мисля да се включа. Дано има и тоници, че като гледам в панорамата само кремчета. Simple Smile

Аз ползвам това калъфче и съм доволна от него.
http://gallery.avonvarna.com/key/%D1%87%D0%B0%D1%88%D0%B0?g2_itemId=1432

Последна редакция: пт, 02 мар 2012, 00:17 от ice_magi

# 58
  • София
  • Мнения: 196
Здравей те някои има ли сники на калъфа за ключове от новата локо колекция ако може да качи да го видя и евентуално ако ми хареса да си го поръчам.

На първата страница на темата има снимани някой лого продукти (не само калъфчето). Разгледай ги. Иначе това сниманото калъфче си ги ползвам - много е удобно.
http://entertainment.webshots.com/photo/2202504410106415394PoXMG … ost=entertainment

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
При мен върви слабо,за сега.На път съм да се откажа, останах с 2-3 клиентки и най-често аз запълвам поръчката,шкафа ми вече бълва душ гелове. Grinning
Надявам се на затолянето на времето,иначе сигурно още кампания,две и толкова.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт