Къде в Пловдив??? - 30

  • 82 714
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 2 206
Момичета, търся да купя цвете магнолия, някой виждал ли е по големите вериги или някъде другъде?

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Може ли малко повече информация къде точно се намира мафазин-ресторанта на Мелето

На Опълченска от към градинката на Юг Енегро,  срещу млечния магазин  Peace

# 707
  • Мнения: 6 206
Пловдив си е град на магазините от 1 лв от поне 15 години, не знам защо чак сега го забелязахте или на турските/италиански боклуци препродавани на десеторна цена
въпросният магазин нито имаше разнообразие, нито обслужване да издържи на малкия и капризен пловдивски пазар...
много хубави детски кецове на конвърс има на пешеходния мост вляво спортния магазин
тази пролет забелявам, че купувам на момичето ми /което носи номер 20/ абсолютно същите обувки от миналата година - кецове на конвърс и сандали на зара, същите модели и цветове, но с 2 номера по-големи
също и от темпо спорт /май от там бяха/ маратонките

искам да попитам школа за деца за бойни изкуства
интересува ме базата да е що годе нормална и преподавателя да има подход

# 708
  • Мнения: 1 251
Момичета, търся да купя цвете магнолия, някой виждал ли е по големите вериги или някъде другъде?

Магнолии съм виждала в Метро, но ако искаш да е захваната и здрава като растение, все пак расте като храст или дърво след време, си купи от някой разсадник, има ги почти във всеки!  Peace

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Обувки на Кларкс има в едно малко магазинче срещу Природонаучния музей, но изборът е силно ограничен. Детски обувки обаче няма.

# 710
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 755
Момичета, търся да купя цвете магнолия, някой виждал ли е по големите вериги или някъде другъде?
В събота видях в Баумакс, беше около 80-100см. и с цвят. Около 90лв.
Иначе ако търсиш малка, миналата година по това време си купих корен в кутия от един от цветарските магазини на Четвъртък пазара - беше 15лв. листопадната и 22 лв. вечнозелената.

# 711
  • Мнения: 9 095
Ерин - айкидо устройва ли ви? Имам лични впечатления, мъжът ми тренира отдавна (след като обиколи всички възможни места в града), затова с чиста съвест мога да ти препоръчам зала и треньор.

# 712
  • Мнения: 6 206
става въпрос за дете на 7 години, устройва ме всичко, което изразходва енергия и учи на дисциплина

# 713
  • Мнения: 2 132
.:.Stef.:. мисля, че ти питаше за метална кутуя за сладки - вчера видях 2 модела в Джъмбо  Peace

# 714
  • Мнения: 1 059
На вълна детски сандали съм и аз, чудя се къде продаваха на Примиджи
(ако въобще ги има още в Пловдив). До миналата година нямах оплаквания от
Колев, но последният чифт, който взех от аутлета направиха мазоли на детето (нещо
твърди се оказаха) и спрях да ги купувам.

# 715
  • Майничка
  • Мнения: 12 593
Хубави детски сандали имаше в "Касида", който е на гърба на кино "Космос". Цени не съм гледала обаче.

# 716
  • Мнения: 60
Момичета, много спешно ми трябват точните адреси на НАП в Пловдив.
Единия знам, че е в кючука, а другия някъде на бул. Руски и толкова.
И знаете ли, като се внасят здравни осигуровки на човек с прекъснати такива, какви документи трябва да нося? И той лично ли трябва да ги внесе?

# 717
  • Мнения: 9 095
Жени - аз бях с кутиите, да, но си намерих, благодаря ти все пак, че си се сетила Hug
Ерин - ще ти пиша ЛС.
Месечко - аз съм си внасяла лично (но може и да не е лично, няма значение кой) пекъснаи осигуровки в НАП в Кючука. Обяснявам ти го според парк Белите брези, ако ти говори нещо - представи си, че се намираш на кръстовището на бившия Айсберг. тръгваш в посока въпросния парк и караш само направо (улицата е павирана), докато не стигнеш една голяма административна сграда, вдясно ти се пада. Там е НАП. Носих сумата, която дължах, нищо друго. Може и да са ми искали лична карта, не помня, но така или иначе минаваш през първия етаж в една стая, където казваш какво и за кога искаш да платиш, после се качваш нагоре до банковия клон, където се плаща сумата. Улицата е Скопие 106, ето ти линк с карта: http://www.bgmaps.com/tpl/map.asp?tplname=nra&key=1029
Ето и телефони:
Данъчно облагане и осигуряване, прием на декларации 032/ 935 681; 032/ 67 88 48; 032/935 452; Справки за здравно осигуряване 032/935 718; Издаване на удостоверения 032/935 532; Справка за извършени плащания 032/935 440; Възстановяване на надвнесени суми 032/935 603;

# 718
  • Мнения: 60
Благодаря, .:.Stef.:.!   bouquet

# 719
  • Мнения: 2 802
Момичета, много спешно ми трябват точните адреси на НАП в Пловдив.
Единия знам, че е в кючука, а другия някъде на бул. Руски и толкова.
И знаете ли, като се внасят здравни осигуровки на човек с прекъснати такива, какви документи трябва да нося? И той лично ли трябва да ги внесе?

НАП се намира на ул . Скопие 106 в Кичука.  НАП ПЛОВДИВ

Улицата на Графити, ако се сещаш ... малко по-надолу  Peace

Другия адрес за който говириш мисля, че се намира НОИ  Peace

Аз съм си внасяла осигуровки преди повече от година. Теглиш си номерче от първия етаж, после отиваш в една стая и правят сверка, след което на последния май беше - внасяш парите в Банката и се връщаш отново в същата стая за да нанесат вече, че си платила  Peace

Общи условия

Активация на акаунт