"Черешката на тортата" - 2 сезон - 3

  • 78 363
  • 1 110
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 599
Маме, благодаря за темата   bouquet

Глас за Нешка от мен. Обожавам всички треньори и спортисти, прославили България. Ще стискам палци и на Мария, но понеже худ.гимнастика ми е любим спорт, та ще "викам"  Laughing повече за Нешка.

# 46
  • Мнения: 1 252
Изобщо не мога да преценя на този етап. Везните ми са между Звезди и Мария.

# 47
  • Viena
  • Мнения: 3 582
И аз гласувах за Ели  chef

# 48
# 49
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 634
Не знам за кого да гласувам  newsm78. Колебая се между Нешка и Звезди.

Дано тази седмица да е по-интересна. Ели Гигова ми е абсолютно непозната, както и Иван как-му-беше-името.

И да си призная, че и шеф Манчев, и гласът зад кадър ме дразнят безумно  Embarassed

# 50
  • Мнения: 45
Ванчо ли ще е черешката тази седмица,та са го сложили в петък?!
Аз залагам на Нешка просто ей така,нямам идея какви са им кулинарните способности.

# 51
  • Мнения: 1 194
Гласувах за Ели Гигова.
Надявам се, че като френски възпитаник ще се представи на ниво.
Нешка също я чакам с любопитство. Предполагам, че ще е перфекционист и в кухнята.

# 52
  • Мнения: 221
Маме   bouquet
Гласувах за Нешка.

# 53
  • София
  • Мнения: 627
Записвам се   chef
Гласувах за Нешка и аз от чиста симпатия към нея  Peace
От нея очаквам , както някой каза по горе ...  перфекционизъм и в кухнята  Crazy

# 54
  • София
  • Мнения: 15 465
  Цоцоланка, благодаря ти! Не знам дали ще гледам, но коментарите ще ги следя!Гласувах за Нешка, като е по-възрастната,може и да може, но всъщност нямам представа дали може да готви.

# 55
  • Мнения: 11 747
Мисля си, че Нешка Робева е прекарала толкова време по спортните зали по света и у нас, че надали е имало кога да готви  Thinking Евентуално последните години ако ѝ е останало някакво време и желание да кулинарства.

Ели Гигова в какво е възпитавана във Франция? Вероятно не кулинария  Thinking  Ако се е хранила по улиците, може повече с арабския дюнер, фалафел и табуле да е запозната, от колкото с типичната френска кухня. Във френския ресторант на Грнад хотел Варна в менюто има табуле, така че...  Simple Smile

# 56
  • Мнения: X
Още един глас за Нешка Робева!    Peace   Като жена с интересен вътрешен свят би трябвало да е такава във всичко...ама да видим.    Simple Smile
Иван на Андрей-там не очаквам нищо, ама нищо интригуващо откъм кулинария.За купон ,не знам, той умее да се прави на идиот...или е?    newsm78
Мария-не помня много от ББ, но създава впечатление, че не се върти често из кухнята.Ако не използва помощ, също в кулинарно отношение няма да е нещо кой знае какво.
Другите двама-Ели и "Ахат"-а, ни съм ги виждала, ни съм ги чувала,дет се казва...    Mr. Green
Ели,като излъчване, ми е малко безлична, скучна.Нищо чудно да е такава и в кухнята...
Г-н Ахат сигурно ще заложи на свински пържоли....според излъчването му.

Дано тази седмица поне един участник ме опровергае.И да успее да ме изненада...Вече ми става скучно да "знам" предварително план-проектите им.    Laughing

# 57
  • Мнения: 2 134
"Нешка няма грешка "- гласувах за нея.
Винаги ми е харесвала.Мисля,че така се става световен шампион!
Едва ли друг треньор ще постигне нейните резултати в близко бъдеще.
Методиката и е страхотна,но защо в България,като можеше да избира  newsm78
И стига с тази торта на Нели - полуфабрикат,срам за сладкарите.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 193
Гласувам за Ели Гигова ,предполагам че ще ни поднесе една свежа вечер с духа ,който лъхаше от тези на Део и Рут .

# 59
  • София
  • Мнения: 1 456
  Маме,   bouquet

"Нешка няма грешка "- гласувах за нея.
Винаги ми е харесвала.Мисля,че така се става световен шампион!
Едва ли друг треньор ще постигне нейните резултати в близко бъдеще.
Методиката и е страхотна,но защо в България,като можеше да избира  newsm78

Това е и моето мнение   Peace
 Според темата ''битката'' ще е между Звезди и Нешка Робева  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт