Не ви ли се струва, че съвсем развалиха кока колата...

  • 15 591
  • 134
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 243

отдавна съм забелязала, че западно-европейската и особено американската кола са доста различни на вкус от българската.. преди си мислех, че си внушавам, но сега като чета какво пишете се убеждавам, че е така..

е, на мен българската ми допада повече! Wink

# 16
  • Мнения: 419
И аз точно това писах в една друга тема тези дни. От много години пия Кола лайт и последната, която взех в голяма бутилка имаше сайдерски вкус. Ако и в кеновете се окаже, че са я развалили, ще я отказвам. Така или иначе харесвам повече Пепси лайт, но по-трудно го намирам.

# 17
  • Мнения: 5 710
ne znam u nas дали има, но има едно пепси-лимон, много е хубаво плс е мн по-евтно от кк

# 18
  • Мнения: 9 652
ne znam u nas дали има, но има едно пепси-лимон, много е хубаво плс е мн по-евтно от кк

Ooooooooo защо ме подсети! Сега неистово много ми се допи точно пепси лимон!  Sad

# 19
  • UK
  • Мнения: 1 334
аз винаги съм харесвала колата в БГ повече от тази тук,защото  е по-не сладка. Скоро не съм пила,но ми се е случвало 2-3 пъти да си купя в уж оригинална опаковка и от фризер на кока-кола,нещо гадно и нямащо нищо общо. Да не си попаднала на такава?

# 20
  • Мнения: 3 410
Колата и газираните май е по добре да ги забранят:
Една 350-милилитрова доза кока-кола, пепси или други подобни вкарва еквивалента на 9 чаени лъжички бяла рафинирана захар директно в кръвообращението и веднага го подкислява до такава степен, че ако не вземе спешни мерки, тялото ще загине до няколко минути. За да противодействате на внезапното и радикално повишение на киселинността в кръвта, което чашата безалкохолно причинява, и за да възстановите баланса на рН, преди да сте се строполили мъртви, трябва веднага да изпиете 32 чаши алкална вода. Разбира се, никой не пие по 32 чаши алкална вода след всяко безалкохолно, така че за да предотврати смъртта от ацидоза, организмът бързо изтегля огромни количества органичен калций от костите и зъбите и ги излива в кръвообращението, за да неутрализира допълнителните киселини и възстанови бързо алкалния баланс. #Cussing out

# 21
  • Мнения: 9 652
Чак да се чуди човек как съм все още жива!  Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 1 074
Мерси, мама Тин, но то е малко като с цигарите - като ти е приятно периодично и се ядосваш поне, че е некачествено. Ако е с такъв ефект, но беше качествено, тогава поне да знам защо мра от недостиг на калций. А сега - хем умряла, хем недоволна  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 778
Ааааа, още става за по-лесно развинтване раждясали болтове... Peace

Последна редакция: пн, 05 мар 2012, 01:06 от *Слънчоглед*

# 24
  • Мнения: 1 243
аз винаги съм харесвала колата в БГ повече от тази тук,защото  е по-не сладка.

точно това съм забелязала и аз.. "чужбинската" кола е по-сладка! Wink

нали темата не беше "за" или "против" колата?  newsm78

# 25
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Да, има разлика. Тук,в Канада, колата в стъклените бутилки е като от едно време...,а  другата в кутийки 330 мл и пластмасовите бутилки 2л е някакво далечно подобие на кола Tired

# 26
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Да, има разлика. Тук,в Канада, колата в стъклените бутилки е като от едно време...,а  другата в кутийки 330 мл и пластмасовите бутилки 2л е някакво далечно подобие на кола Tired
Ne знам до колко е истина но мъжа ми е споменавал че тази в стъклените шишета е с захарно цвекло , а всичката останала с царевичен сироп  Crazy Пишело го на етикета , май ще трябва да обърна внимание  Rolling Eyes
Предпочитам тази в стъклени шишета  Peace Рядко пия кола но от време на време ми прищраква и ми се допива  Laughing

# 27
  • Мнения: 945
Да, има разлика. Тук,в Канада, колата в стъклените бутилки е като от едно време...,а  другата в кутийки 330 мл и пластмасовите бутилки 2л е някакво далечно подобие на кола Tired

И тази в стъклените бутилки е по-скъпа Peace

# 28
  • Мнения: 654
Казват,че пластмасата разваля донякъде вкуса.
Не е като едно време,ама кое е?
Искам традициите да са това което бяха.

# 29
  • София
  • Мнения: 11 116
Наскоро попаднах на някаква партида, която беше страшно сладка.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт