Заедно със Баба Марта дойде и моята двучертичкова награда - тема 94

  • 23 774
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Сигме как го написа тва Еяфятлаокутл правилно бе .. аз дори не успях да го прочета без правописна грешка Mr. Green
Блондииииииии ся вече ще си уговоря с теб среща убуу да ме наръсиш с розовия прашец .. ако имате затруднения да измислите име, мога да предложа Димитричка .. много е звучно Mr. Green

# 706
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ооо, аз тази рецепта съм я чувала отдавна от една 70 и кусур годишна дружка. Ама само как ме навиваше да я правя. Викам й - да не съм луда  newsm78

# 707
  • Мнения: 39 671
Меце, с много упражнения Mr. Green.

Фейтче, нали казах- Аника го беше пробвала.

# 708
  • Мнения: 2 843
Перу, т.е. още ли боледувате, бързо да минава, че гледам си в добрия период  Mr. Green
Каква съм клюкарка  Mr. Green
Ама аз не намирам логика в тая процедура със зелката, как така, ами по тая логика вряща вода няма ли да свърши работа  Joy Ахахаха, поне верно да имаше и готова манджа след това  hahaha

# 709
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Абе все ни е нещо студено... Ама шъ съ упрайм.

Чакам пролееееет аз!

# 710
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Десс никой не е казал, че трябва да има логика Mr. Green

# 711
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Разбира се, много от качествата, приписвани на зелето, не са потвърдени от съвременната медицина, но то действително е полезно. Особено ценено е зелето у древните гърци и римляни, които го поднасяли за пиршествата варено, с различни подправки, а жителите на Древен Египет го сервирали като изискано лакомство в края на обедното хранене. Древните смятали, че зелето притежава лечебни свойства, считали го едва ли не за божествена храна.


# 712
  • в пералнята
  • Мнения: 1 045
Много трудоемко ми се вижда. Как се грее тази кофа? Как пък седиш на горещ метал?!
Малко като мисията невъзможна.  Joy Joy Joy

# 713
  • Мнения: 39 671
Кофата не е нужно да  е метална, а пластмасова.
Просто в края на процедурата от топлината и килограмите на ползвателката, може да заприлича на леген  Joy

# 714
  • Мнения: 2 843
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
О неее, ще се пръсна, Мец много извинявай, ама спама просто е неизбежен  Joy
Да вметна, че и смехът е здраве  Mr. Green
Пони, няма сълзи, ще мине бързо времето Hug

Последна редакция: пн, 12 мар 2012, 13:37 от desitkad

# 715
  • Мнения: 706
 Блонди - да ви е честит  stork-girl . Мъжът ти май много се е зарадвал от новината предния път щом и количката е избрал розова  Crazy . А ти ще имаш възможността и свекърва , и тъща да си  Flutter  Hug
 Лелейй, Сигме , вярно си звучи страшничко  Shocked . Въпреки , че ако се прежаля за една зелка и 2 л мляко , може би бих пробвала. Много ми е трудно да хвърлям продукти  Crossing Arms. Аз знам една рецепта за болки в гърба , при която се налагат 2-3 кила топли печени картофи , като лапа  hahaha
 Деситка - аз май съвсем ще го отписвам месеца, оказа се че майка ми май е изхвърлила рентгеновите ми снимки, та утре ще ходя за направление. Много се сдухах, ама поне се въздържах да я овикам жената  Rolling Eyes . Това ще се окаже един от най- нежеланите подаръци които съм получавала, всеки месец отлагане са си нови сълзи  Tired .

# 716
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Това със зелката направо ме уби  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Блонди, нали няма сега да се тръшакш като някои момичета от отчетните теми, че не е такова, каквото са искала, важното е да е живо и здраво  Hug . Скоро спорих с една приятелка, тя твърдеше че повече грешки ставали при розови прогнози, накрая излизало момче, а аз съм точно на противополжното мнение - малко по-големи срамни устни и пъпна връв, лесно с бъркат с пишка. И ти, миличка, потвърди моята теза, въпреки че до края не се знае  Simple Smile
Хайде дано темата да е все така весела и поне 1-2 положителни теста  до 50-а страница Praynig

# 717
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
то се видя, че таз тема ще е веселяшка .. май ни хвана пролетта още преди ние да сме се хванали за .. нещо зелено Mr. Green

# 718
  • Мнения: 4 864
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Разсмяхте ме! както ми е свита душичката като ви чета и се отпускам. Аз минах скенера на тялото, смениха ми дренажа и чакам утре комисия да реши дали да ме пусне. Така се надявах поне дренажа да ми махнат и да мина на антибиотици на хапчета, че д мога да поспя като бял човек... Сега се моля вече да съм добре, да нямам усложнения и скоро да си отида. Лекарят само повтаря,че едното нещо е било много голямо...  newsm78

# 719
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Меци, тя пролетта май ни е хванала само за главите, а дано ни докопа и по-важни органи, че да не си изнасяме лекции повече за пчеличките  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт