® Ebay - тема 78

  • 44 186
  • 756
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 172
anny_ много ти благодаря  Hug
Няма да отварям кейс/да не го ядосам/,но ще му искам рифънд  Crossing Arms Или да ми изпрати пак същото нещо.То е лира и малко,не е скъпо,но пък си го искам  Crazy

Аз никога не съм поставяла нещо различно от положителен фийдбек с фул макс звездички,много съм толерантна значиии  Laughing

# 691
  • Мнения: 176
Здравейте,и аз с един въпрос.Знаете ли какъв празник има днес в Англия?Снощи спечелих един шампоан и днес продавачката ми е писала,че пощата им щяла да работи във вторник,затова се зачудих празник ли имат?

Католическия Великден, понеделник също е неработен.  Peace

# 692
  • Варна
  • Мнения: 357
anny_ много ти благодаря  Hug
Няма да отварям кейс/да не го ядосам/,но ще му искам рифънд  Crossing Arms Или да ми изпрати пак същото нещо.То е лира и малко,не е скъпо,но пък си го искам  Crazy

Аз никога не съм поставяла нещо различно от положителен фийдбек с фул макс звездички,много съм толерантна значиии  Laughing
elfi4ka, според мен си настоявай за рефънд и си купи с него отново артикула. Не веднъж са ми обещавали да пратят наново нещото и така и не получавам нищо, но вече и диспут не може да се отвори.

# 693
  • Мнения: 1 889
Мерси, момичета, за предложенията, но аз търся точно определени играчки: тип воденица, които като пуснеш вода/пясък и се въртят.  Grinning

Мислех си, че не може да няма други освен тези, които съм намерила и че не търся като хората.
Може пък и към Джъмбо да намина. Все си мисля, че такива пластмасови боклучета не може да струват повече от 5, 10лв, ама... Whistling

# 694
  • Мнения: 685
Kölsches Mädel, даже и по магазините пит "1 лев" има някакви подобни, точно воденица имахме някъде, помня мин год я бяхме измъкнали за малката наследство от каката...в книжарниците също продават кофички+още нещо, аз поне в подобни комплекти съм виждала....то по-скоро не във "водни играчки", а в играчки за пясък бива да ги търсиш...или морски игри, знам ли  newsm78 как се водят категориите.

# 695
  • Мнения: 2 172
Anny_,farf точно ей сега се разбрахме с човека.Каза,че ще ми върне парите,извини ме сто пъти за разочарованието ми,но ако все пак пристигне стоката да му я платя отново  Laughing

Аз му отговорих,че няма никакъв проблем,че съм честен човек и ще му я платя,ако дойде.Също така,че след рифънда ще му поставя положителен фийдбек  Peace

Аз вчера като разглеждах коментарите към продавачите.....размятат негативни оценки само,защото стоката била закъсняла  newsm78
Е,какво толкова е виновен продавача  newsm78 То си е упоменато до 45 дена.Не стига,че е free P&P за лира и нещо,ами и недоволни  Laughing

Последна редакция: сб, 07 апр 2012, 13:25 от elfi4ka

# 696
  • Русе, България
  • Мнения: 29
Тази сутрин получих код за 10% отстъпка Simple Smile Супер доволна  Peace  добре, че не си платих вчера столчето за кола Simple Smile Спестих си 5.5 лири Simple Smile

# 697
  • Мнения: 1 210
Какъв е тоя код за 10%, персонален ли е? За първи път чувам  newsm78

# 698
  • Мнения: 685
 Party Натли, супер...да, кодовете са персонални, незнайно как (поне за мен) ги пращат. Аз също съм получавала някакъв такъв и го бях ползвала.
Понякога има и кодове, които излизат горе в средата и са за отделен магазин или стоки.

Елфичка, добре сте се разбрали.
В този ред на мисли да добавя, че в крайна сметка преди малко си получих онези стелки, които чакам над 2 месеца...фийдбек няма как да сложа, защото не го знам къде отиде ...

# 699
  • Варна
  • Мнения: 357
...фийдбек няма как да сложа, защото не го знам къде отиде ...
В Purchase history по подразбиране се показват Recent, до нея има и опция Archive. До две години назад се виждат поръчаните артикули. Не знам само като отидат в архива дали може да се слага оценка...

# 700
  • Мнения: 685
 Hug  farf, благодаря! хич не съм видяла къде е това...
..за съжаление обаче на пръв поглед не виждам откъде да сложа фийдбек, ще поровя после  Peace

# 701
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Мерси, момичета, за предложенията, но аз търся точно определени играчки: тип воденица, които като пуснеш вода/пясък и се въртят.  Grinning

Мислех си, че не може да няма други освен тези, които съм намерила и че не търся като хората.
Може пък и към Джъмбо да намина. Все си мисля, че такива пластмасови боклучета не може да струват повече от 5, 10лв, ама... Whistling
Баш такава и купих от Фантастико,дано пак да ги изкарат .Проверявай.  Peace

# 702
  • Русе, България
  • Мнения: 29
Какъв е тоя код за 10%, персонален ли е? За първи път чувам  newsm78

Мисля, че е персонален, но все пак ще го напиша тук, пък може и да стане за някого Simple Smile Пише, че имало някакъв проблем със системата, не съм го усетила или разбрала, но пък добре ми дойде кодчето Simple Smile

А coupon with our apologies: With our sincere apologies for any inconvenience you encountered, we'd like to provide you with an eBay Coupon for 10% off (up to £10) your next purchase, redeemable until April 30, 2012.

Код: CUKB8954

# 703
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Мда, и аз имам код сутринта, еднакъв е за всички Peace

Имам доста сполучливи покупки от Ибей, и не спирам да играя, направо.... ooooh!

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 4 540
Аз пък нямам код  Crossing Arms

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт