® Ebay - тема 78

  • 44 146
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212

Пробвай този, който е дала nat_ly , моя е същия Peace

# 706
  • Мнения: 2 558
Такава играчка тип воденица миналата година бях купила от Джъмбо, беше в комплект с кофичка, лопатка и т.н. Simple Smile

# 707
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Да се оплача и аз. Купувам това, а вижте какво получих . Нито цвета, нито захващането отговарят на това, което съм поръчала.

Та се чудя да им пиша ли или направо да отварям диспут и да си искам парите? За нищо не става тази торба, захващането няма да стане и на количката ми, която пък е сиво и синьо и с това червеното ще е  Sick.

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Pepsilight, пиши на търговеца първо, може да се разберете и без диспут.

# 709
  • Мнения: 18 542
Hug  farf, благодаря! хич не съм видяла къде е това...
..за съжаление обаче на пръв поглед не виждам откъде да сложа фийдбек, ще поровя после  Peace
Трябва да го преместиш в recent purchases и тогава ще можеш да поставиш оценка. Става от падащото меню на More actions  Peace

# 710
  • Мнения: 685
Лиса ,не става  Thinking
не ми е зор, просто ми е любопитно и пробвах, но във всички търгове в Archive от падащото меню имам само опции:
Сейв сейлър
Контакт със сейлъра
Сел уан лайк дис

# 711
  • Мнения: 18 542
Хъм да и при мен така на по-старите. Даже и снимките им ги няма. Местих само последните 3 поръчки от март месец които бяха. Не са чак толкова стари не знам що в архив бяха отишли. Исках да им поставя оценки, щото чак сега пристигнаха.

# 712
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Чудя се, дали този код от 10%, който дадоха Ибей важи само за едно плащане?
До края на април е, но дали е еднократен?

# 713
  • Мнения: 965
Чудя се, дали този код от 10%, който дадоха Ибей важи само за едно плащане?
До края на април е, но дали е еднократен?

май е еднократен.... your next purchase

# 714
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Чудя се, дали този код от 10%, който дадоха Ибей важи само за едно плащане?
До края на април е, но дали е еднократен?

май е еднократен.... your next purchase

Ту, значи Mr. Green Тогава утре ще платя, че тогава изтичат около 15 търга, които следя. Нали ще мога да платя всичко вкупом -10% newsm78

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Чудя се, дали този код от 10%, който дадоха Ибей важи само за едно плащане?
До края на април е, но дали е еднократен?

май е еднократен.... your next purchase

Ту, значи Mr. Green Тогава утре ще платя, че тогава изтичат около 15 търга, които следя. Нали ще мога да платя всичко вкупом -10% newsm78


Мисля,че ще ти намали само първия платен артикул/и Grinning

# 716
  • София
  • Мнения: 2 638
Здравейте, момичета  bouquet Честита Цветница на всички.
Имам малко странен въпрос, но все още не мога да надмогна себе си и да започна да си поръчвам дрехи, които са носени, а има страхотни неща. Купували ли сте употребявани дрехи от Англия и в какво състояние са пристигали? Може ли да им се вярва, че са в добро състояние, обличани по 1-2 пъти и т.н? Притеснява ли ви и схващането, че носената дреха попива негативна енергия от собственика  си?

Последна редакция: нд, 08 апр 2012, 16:30 от BettyBoop

# 717
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Чудя се, дали този код от 10%, който дадоха Ибей важи само за едно плащане?
До края на април е, но дали е еднократен?

май е еднократен.... your next purchase

Ту, значи Mr. Green Тогава утре ще платя, че тогава изтичат около 15 търга, които следя. Нали ще мога да платя всичко вкупом -10% newsm78


Мисля,че ще ти намали само първия платен артикул/и Grinning

Аз до момента имам 5 неща за плащане, тоест ще ми намали само от първия артикул така ли? Sad

Нали като си отида на кошницата и дам плати всичко, си плащам всичко накуп newsm78

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
╚Sisley╝, да, така трябва е, еднократен код не може да ползваш за 15 търга, макар да звучи чудесно  Crazy

# 719
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
╚Sisley╝, да, така трябва е, еднократен код не може да ползваш за 15 търга, макар да звучи чудесно  Crazy

Усетих се вече Peace, това, че ще платя накуп няма значение. Аха ясно Tired

Общи условия

Активация на акаунт