ДУБАЙ - тема 2

  • 125 285
  • 747
  •   1
Отговори
# 135
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Ами да, в договора си пише точно в колко излита и в колко каца. Отиването е много рано, някъде към 5 сутринта излита от София, а прибирането е вечер. Полета е около три часа и нещо.

# 136
  • София
  • Мнения: 1 845
Bell@, ето тук съм писал за посещението ни в Скай бара в Бурж Ал Араб. Има и друга информация, която може да Ви е от полза при пътуването. Peace
http://rojetravel.blogspot.com/
В блога има качени и клипове от Дубай Simple Smile

# 137
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
roje, блога ти е страхотен. Хайде дано го напълниш с много интересни преживявания  Mr. Green
Чакам нови дестинации

# 138
  • Мнения: 734
http://rojetravel.blogspot.com/
В блога има качени и клипове от Дубай Simple Smile

 newsm10

roje22 , усмихнах се широооооко, като надникнах!  Hug

# 139
  • Мнения: 35
Чета ви с голям кеф и си мечтая след 6 месеца за 14 февруари с бащата на децата ми да заминем за Дубай и да пием по кафе в Скай Бара на Бурж Ал Араб, а и не само...... Simple Smile.....дай боже, и да имам възможност да посетя и всички останали красоти....Благодаря на всички дами за споделените преживявания и емоции!

# 140
  • Мнения: 52
За съжаление разбрах, че няма да я бъде както си я мислех да заминем на 17.10  Sad   Тъй като ние ще сключваме брак на 05.10 аз мислех, че в този месец в който имам време за смяна на паспорта ще мога да излизам в чужбина със стария, дори тур агентката ми каза, че нямало да има проблем.
Слава богу, че мен  ме човъркаше все нещо и днес преди да капарираме се обадих в паспортното да питам все пак Wink И ми казаха, че този месец важи само за България и реално в чужбина е невалиден и да не рискувам, особенно в арабска страна както ми каза служителката " ще ме разкатаят до девето коляно "   ooooh!
Та така надяваме се да пуснат чартърни програми за края на ноември или декември  Praynig и дано не се разубедим до тогава Wink

# 141
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Ех, ива много съжалявам. Само не разбирам защо не можеш да си подмениш паспорта предварително, все пак до тогава има много време, има и експресна поръчка. Иначе има чартър и през ноември, мисля че беше на 11-ти  Peace

# 142
  • Мнения: 9 904
няма време да подмени лична карта, паспорт и да подаде за виза с новия паспорт. Визата отнема различно време.

# 143
  • Мнения: 52
Ами да от 5 - ти до 17-ти има 2 седмици, но реално като махнеш почивните дни не ни излизат сметките, защото експресната е за 1 ден, но за полагането на визата за ОАЕ е дадено като срок до 6 раб. дни и не искам всичко да ни е напечено и до последно да не знаем какво ще стане, защото ако закъснеем с документите по някакъв начин тур агента не носи отговорност и изгаряме с паричките, а те не са никак малко. От друга страна паспорт за 50 лв, експресната е 200 лв  ooooh! Така, че ще поотложим малко, а вие да си изкарате страхотно и ще споделите как е хотелчето, че ние него си харесахме най - много  Simple Smile

# 144
  • Мнения: 734
Ех, ива много съжалявам. Само не разбирам защо не можеш да си подмениш паспорта предварително, все пак до тогава има много време, има и експресна поръчка.

Ако има смяна на фамилията, няма как предварително...

# 145
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Да, аз не зацепих че ще има смяна на фамилията. Дано посетите Дубай съвсем скоро  Hug

# 146
  • Мнения: 52
Дано и ние така се надяваме, а и до тогава имаме малък шанс да посъберем още малко парички Simple Smile

# 147
  • Мнения: 9
Здравейте,ше празнуваме нова година в Дубай и ще имаме вечеря в Бурж Дубай,затова питам колко е вярно че трябва да сме строго официални?

# 148
  • Мнения: 9 904
чудно е че изобщо си задаваш този въпрос. Не е хижа Тинтява, все пак.

# 149
  • София
  • Мнения: 350
Здравейте,ше празнуваме нова година в Дубай и ще имаме вечеря в Бурж Дубай,затова питам колко е вярно че трябва да сме строго официални?
Бурж Дубай е Бурж Калифа и там е хотел Армани, в него ли ще вечеряте или в Бурж ал Араб? Ако става дума за новогодишната вечеря - колкото по-официиално, толкова по - добре. Ако е за друга вечеря може и да е по-семпло, но  думите "семпло" и Бурж ал Араб взаимно се изключват. Ще ви направи впечатление, че въпреки голямата жега бизнес дамите винаги са със затворени обувки на висок ток и разбира се не на бос крак (точно както е по етикет). Но за туристите стилът е малко по-свободен.

Общи условия

Активация на акаунт