90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 178

  • 37 013
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 606
Честити празник,дами!   bouquet

Кога мога да ям мюсли с мляко или със сокче  Embarassed
След режима  Mr. Green

# 31
  • На топло...
  • Мнения: 584
Инче, честит Рожден ден  bouquet!
Много здраве, щастие и усмивки!

Тинки, мерси за новата тема!

На всички, празнуващи празника наздраве Grinning!
Тук се отбелязва само в новините - световен ден на жената труженик. За майката си има друг ден през май Grinning.
Демек на мен не ми омръзва да ме поздравяват, щото никой не го прави Twisted Evil Mr. Green.

Аз изкарах втори ден от почивния детокс и се чувствам добре (това психически си го налагам Flutter). Утре Луната в целия ѝ блясък и вдругиден последен почивен ден!
Много съм щастлива. Направо все едно у дома се връщам Laughing.

# 32
  • Мнения: 5
in4ety, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве и всички твои желания и мечти да станат реалност!
Нану, аз знам, че не е празник на майката, а е Международен ден на жената, но от дете ми е останало такова усещане - Празника на мама и така ми харесва повече! Grinning
Честит празник на всички дами - и празнуващи, и непразнуващи, и режимни, и нережимни Simple Smile!
Пожелавам на всички да сте здрави, да ви обичат и уважават, и да бъдете удовлетворени от себе си момичета (звучи по-добре от "жени" Wink)!

 

# 33
  • Мнения: 0
изчетох ви най-сетне  Wink
зачетох се в разговора ви за броя на храненията
както неведнъж съм писала, изкарах режима по руския превод, линкът е на 1ª стр - в него броят е 3 /три/ приема в белтъчен, скорбялен и въглехидратен ден без никакви междинни сутрешни или следобедни плодове, имам предвид организацията в рецептурника след уводните страници
така завъртях 2 Х 90 дни и свалих 35кг, като апетит никога не ми е липсвал, а и сега си го имам повече от достатъчен, уви
за мен лично свалените ми килограми означават, че трикратният прием на храна е достатъчен за раздвижване на метаболизма по схемата на този режим - искам да напомня, че съм на 50 без 1 година и водя абсолютно застоял начин на живот без никакъв спорт

Последна редакция: чт, 08 мар 2012, 02:00 от Magerit

# 34
  • Мнения: 0
четох и за проблем с WC от 6-7 дни
всеки трябва да намери своя начин – с повече целулозни храни, с топла вода на гладно, със сливи, с Хуск, с медикаменти или с всичко заедно
аз лично го решавам с чай, който тук се казва Sen, не знам на бг дали е Сена/Сание
това, което смятам е, че е недопустимо да се чака 6-7 дни
най-малкият проблем е, че кантарът не мърда, не е и до подуването на корема
натрупват се токсини в дебелото, правото или което и да е там черво, не съм медик и не знам точно, знам само, че такива периоди без WC са недопустими
на втория, най-късно на третия ден взимайте мерки

имаше едно питане в предишна страница, не помня на кого, за храненето в почивката и по-конкретно за вида обяд и вечеря
доколкото знам правилното разпределение е въглехидратен обяд и протеинова вечеря
т.е. за обяд – боб, леща, картофи, ориз и т.н. (бавни въглехидрати), спагети, пица, сладкиши и т.н. (бързи въглехидрати)
за вечеря – млечни, меса, яйца

на in4ety Честит рожден ден
на празнуващите Честит 8 март
на всички успех в диетуването
е, казах си каквото имах и мога вече да си лягам  Wink
лека нощ
  bouquet

# 35
  • Мнения: 5
изчетох ви най-сетне  Wink
зачетох се в разговора ви за броя на храненията
както неведнъж съм писала, изкарах режима по руския превод, линкът е на 1ª стр - в него броят е 3 /три/ приема в белтъчен, скорбялен и въглехидратен ден без никакви междинни сутрешни или следобедни плодове, имам предвид организацията в рецептурника след уводните страници
така завъртях 2 Х 90 дни и свалих 35кг като апетит никога не ми е липсвал, а и сега си го имам повече от достатъчен, уви
за мен лично свалените ми килограми означават, че трикратният прием на храна е напълно достатъчен за раздвижване на метаболизма по схемата на този режим - искам да напомня, че съм на 50 без 1 година и водя абсолютно застоял начин на живот без никакъв спорт


Браво! Възхищавам ти се! На твоите години повечето жени се оправдават, че заради ЕГН-то нямало шанс да отслабнат! Без да знам как изглеждаш, си представям жена, която изглежда по-добре от много 20-годишни момичета (тук въобще нямам предвид килограмите, а излъчването - пламъчето  Wink).

# 36
  • Мнения: 234
Мислих, мислих и за себе си го реших. Утре ми е въглехидратен, но реших че ще обядвам към 11 30 часа и ще направя лунната. На другия ден ми е плодов, което е добре , защото е леко захранване и после белтъчен. Това измислих. Правилно, неправилно ще опитам.
Честит празник на всички празнуващи  bouquet
Весело изкарване на всички.
Отивам да отслабвам докато спя smile3524

# 37
  • Мнения: 0
Браво! Възхищавам ти се! На твоите години повечето жени се оправдават, че заради ЕГН-то нямало шанс да отслабнат! Без да знам как изглеждаш, си представям жена, която изглежда по-добре от много 20-годишни момичета (тук въобще нямам предвид килограмите, а излъчването - пламъчето  Wink).

 Simple Smile казах, че си лягам, ама май ще е след малко  Wink
на първа страница има мои снимки, а за всички ЕГН-та има шанс  Wink, стига да го поискат истински
впрочем след седмица смятам да направя трето завъртане
на 15 март правя 3 месеца след края на второто завъртане – стоя си на килограмите, с които го завърших – 55-56, тези дни ще се снимам пак и ще кача снимки
за третото завъртане реших, защото вчера с изненада установих, че двата ми летни панталона не ми стават, не ми достигат 2-3см, за да ги закопчая
изненадата е голяма, защото по спомени съм ги купувала на 57-58кг, а зимните, купувани на същите кг са ми даже малко широки
каквато и да е причината (грешни спомени, друг кантар) иска ми се да се намъкна в тях, честно казано не ми се купуват нови, тези така или иначе ги водя „нови”, защото съм ги носила само едно лято, а не съм ги обувала от 3
та след седмица започвам/продължавам с режима, да видим какво ще се случи, но аз и нямам големи цели, 3-4кг предполагам ще са ми достатъчни

# 38
  • Мнения: 10
Добър вечер от мен и честит празник на празнуващите Simple Smile

Инчето, честит рожден ден Simple Smile

Аз да се запиша и да си отчета плодовия ден (мнооого ядох днеска и накрая пак гладна си лягам Sad )

З: Фреш мандарина + кафе
О: Банан + фреш мандарина
СЗ: Банан + фреш мандарина
СЗ2: Фреш червен портокал
Вечеря: 2 банана + фреш червен портокал

Magerit - не ти се отваря албумчето Simple Smile Поне при мен, де Simple Smile Праща ме на началната им страничка Simple Smile

# 39
  • Мнения: 542

Жени, недейте остарява!
Бъдете като липовия цвят -
макар, че в юли прецъфтява,
години пази своя аромат.

in4ety, честит рожден ден!

По случай празника  заковах на 20 свалени килограма  за 67 дни ,няма  как да не съм доволна! Hug

Последна редакция: чт, 08 мар 2012, 06:55 от Писето

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добро утро !  Hug

Савинка, патента го имаш, нямаш грижи, разкара ми всичката вода, така, че ти давам личен патент даже. След вчерашните варива на безсолния ориз днес съм -1.3кг. и съм под килограмите от предния воден. Много, много доволна Hug

in4ety, честит рожден ден, бъди здрава, щастлива и много доволна от живота!  bouquet

Аз пък си празнувам 8-ми март и се чувствам горда, че съм жена. След всичките "наказания", които една жена понася в живота, и които са доста повече от колкото на един мъж, съм горда да чествам деня.
Още повече , че живота е толкова еднообразен и кратък, защо да сме песимисти, нека има поводи за празнуване и отпускане на душата.
Аз пък не съм на мнение, че само в този ден ме оценява моето семейство като жена и майка. Чувам колко ме обичат всеки ден, просто през този ден те уважават и други хора. Heart Eyes
Та в този ред на мисли, Честит 8-ми март, мили дами! Бъдете ценени, обичани и много щастливи!

# 41
  • Мнения: 5 435
Добро утро,

Тинки, благодаря за темата!   bouquet
Честит 8-ми март на всички дами! Бъдете живи и здрави и мноооого обичани всеки ден!

След белтъците съм +400гр! Днес менюто още не е ясно, може и да е оризът на Савинка!

Хубав ден на всички!

# 42
  • Мнения: 1 517
Добро утро момичета. Честит празник на всички! а НА ТЕЗИ , КОИТО НЕ ПРАЗНУВАТ- НЕКА ПОЧЕРПЯТ hahaha Аз днес плодувам заради пустата луна, но да видим! Утре смятам да съм на гадния и безсолен ориз на Савинчето и нека видим какъв резултат ще има. Дано го задържа де! Сега се потапям в дебрите на Прогнозирането и планирането Sick и ви пожелавам приятен ден Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 54
Честит празник и от мен мили дами Simple Smile Винаги красиви, усмихнати , добри   bouquet

# 44
  • Мнения: 5 081
Добро утро, момичета и честит празник на празнуващите!

За мен 8ми март, въпреки че знам какво се отбелязва, е ден на мама  Naughty Затова и приятелят ми като ми честити и подарява цветя се чувствам странно. Може би един ден като/ако си имам дете, ще го почувствам като празник.

Аз днес съм - 300гр. от вчера. Доближавам се стремглаво към целта  Mr. Green Остават 3,700кг. до крайната цел! Вече не ми се вижда толкова непостижимо. С тези свалени 10 килограма изненадах себе си. Не вярвах, че мога да проявя такава силна воля. Все повече ми харесват как ми стоят дрехи, обичам да меря дрехи по магазините и като видя някакъв номер да казвам "о, това ще ми е голямо". И за себе си съм убедена, че ще успея да ги задържа. Просто ми се промени мисленето.

Ох, май доста лирично стана  Laughing

Днес съм на белтъчини. За обяд някакво бутче сигурно със салатка, а за вечеря октопод със салатка. Сега помело ще джвакам.

Отслабващ ден и успех на плуващите!( Недялка? ти ли беше, мила?)

Общи условия

Активация на акаунт