Курсове Немски език

  • 9 860
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 561
Поредната измама и за Гьоте институт разбрах вчера, и там взимат пари като кожодери (повече и от на др места) а имало само един автентичен немец, нейтив спикър, а се афишират като най-добрите и реномираните. От потърпевш разбрах, че положението и там е същото...

Не съм наясно какво се случва в школата, която си цитирала в първия си пост или в други подобни на нея, но за Гьоте институт ще ме прощаваш, но съм изкарала 5 нива там / до C1 включително/ и мога да кажа, че методиката и нивото на преподаване е супер добро / преподавали са ми 6 различни преподавателя/! Изисква се много, не се допуска несериозно отношение от страна на курсистите, както и отсъствия и неучастие в заданията както в час така и за вкъщи. Ако си упорит в желанието си да не учиш просто те съветват да не си губиш времето и да не дърпаш групата назад ... та това е моето мнение пак от първа ръка Simple Smile
П.С. Аз също имам горчив опит от подобна измислена школа / Аво Бел /, но там учих английски само едно ниво и избягах с 300км/ч посредата на курса.

Абсолютно съм съгласна за Гьоте, аз в момента карам там последното Б ниво, преподавали са ми 5-6 преподаватели, аз съм много доволна.

# 16
  • Мнения: 171
Здравейте,

Подновявам пак темата. Искам да се запиша на курс по немски език C1 в София за да изкарам сертификат ТестДаф. Бихте ли ми препоръчали къде да се запиша. Знам, че ставам малко досадна, но съм на зор, тъй като скоро предстои дата за изпита, а още не съм започнала подготовка. Трябва ми стабилен курс и подготовка, тъй като изпита е труден и изисква внимание.

Какво мислите за ВиаГерманика? Какви са цените там и имат ли стабилна подготовка? Много ги рекламират и са известни, но не знам.

Препоръчайте ми, тъй като от пследните курсове и места не съм много доволна.

Мерси

Общи условия

Активация на акаунт