На пазар във Варна - 20

  • 71 988
  • 748
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 419
Благодаря за отговорите. Дано да работят утре тези магазини, ще ги обиколя. А тези кошнички колко дни могат да издържат? Пет дни много ли са?

# 616
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Къде продават български знамена?

В момента в Алати на промоция има знамена, виж: http://www.alati.bg/

# 617
  • Мнения: 89
Къде продават български знамена?
В книжарници АБВ

# 618
  • Варна
  • Мнения: 1 751
Днес бях там,доста пообедняло откъм асортимент,но затова пък продавачките ме "очароваха" с невероятна "любезност"  ooooh! Пишеше,че имат нов магазин на Македонския подлез,къде е това  newsm78

Те винаги са много "любезни" там. Аз всеки път се чувствам неудобно, че си търся разни неща от магазина им  Laughing
Македонския подлез сигурно е до у-ще "Д.Дебелянов", до Македонския дом.

# 619
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Днес бях там,доста пообедняло откъм асортимент,но затова пък продавачките ме "очароваха" с невероятна "любезност"  ooooh! Пишеше,че имат нов магазин на Македонския подлез,къде е това  newsm78

Те винаги са много "любезни" там. Аз всеки път се чувствам неудобно, че си търся разни неща от магазина им  Laughing
Македонския подлез сигурно е до у-ще "Д.Дебелянов", до Македонския дом.
Не бях видяла кавичките на джери и малко се учудих,ч е ги определя като любезни, после чета втори път, ама този път видях кавичките и се успокох Stop . Май имат що годе добро отношение само към клиенти, които купуват големи количества.

Ако търсите български и др. знамена от плат, варненската фирма, която шие е близо до нас, в пресечка на Ангел Кънчев, та ако трябва пишете да видя как се казва улицата и фирмата.

# 620
  • Мнения: 207
Да,явно не само аз съм с такова впечатление  Rolling Eyes Търся си някакъв памучен дантелен кант за поръбване на една кенарена рокля,къде другаде мога да погледна,добре заредени кинкилерии ( ако се пише така де  Mr. Green )

# 621
  • Мнения: 1 046
Ползвала съм солените кошнички и без проблем издържаха близо 3 седмици, никакви специални условия - в шкаф, с някаква хартия ги бях завила.

# 622
  • Варна
  • Мнения: 2 388
jerry, благодаря ти  bouquet

# 623
  • Мнения: 207

Пак заповядай  Hug А какво солено може да се прави с тези кошнички,не съм се замисляла,метни малко рецепти ако имаш  Peace

# 624
  • Мнения: 419
Пак заповядай  Hug А какво солено може да се прави с тези кошнички,не съм се замисляла,метни малко рецепти ако имаш  Peace
Ако може да е тук, в готварския или някъде, където повече хора да видят, че и аз се интересувам. Имам някакви идеи, но не са ми изкристализирали съвсем. И аз каквото намеря, ще добавям.
Ето тук има една тема, но е стара и не може да се пише в нея.

Последна редакция: пт, 27 апр 2012, 23:57 от Зелен дух

# 625
  • Мнения: 92
Машина за снимки има и на центъра точно във фотото на ъгъла до Валентина -ню йоркър

# 626
  • Мнения: 47
Машина за снимки има и на центъра точно във фотото на ъгъла до Валентина -ню йоркър
Благодаря ви момичета  bouquet

# 627
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Kинкалерия има на ул Роза. В един син блок.

# 628
  • Мнения: X
Момичета, извинявайте ако повтарям скорошно питане, но къде има антикварни магазини в града? Трябва ни някакъв оригинален подарък за специален човек и преди много време бях купувала една много хубава кутийка за бижута от такъв малък магазин (над ВИНСа) и сега като не мога да измисля нищо друго се сетих за тях.....та ако помогнете с насоки, и особено ако не са прекалено скъпи  Rolling Eyes

# 629
  • Мнения: 86
Мами от къде купувате дрешки за бебоците/децата/ си? Търся такива от хубаво памучно трико и интересни разбира се, а също и на земни цени, изобщо не държа на марка! Че продават едни ужасни навсякъде, заприличват на разтеглени ластици след седмица ..... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт