У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (15-та тема)

  • 29 574
  • 717
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 322
Слънчо, да не те обезкуражавам, но май не е от възрастта.  Grinning

Не ще да е. Като дете мислех, че стана ли на възраст (разбирайте 18-20 по тогавашните ми стандарти  Laughing), ще гледам ужаси на воля и няма да ме е страх  Mr. Green Да, ама не  Crossing Arms

Пуц, доколкото съм запозната, Гръдж е много подобно на The Ring, така че не знам дали ще ти хареса  Thinking Оригиналните японски филми са на един и същи сценарист, ако не се лъжа  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 2 805
txtlovesПуц обича Сарк txtloves
Сетих се за един, който ми остави мрачно чувство след като го изгледах: http://www.imdb.com/title/tt0382628/

И на мен. Много мрачно. Много го харесвам.

Хъм, гледала съм го, но края не помня  Thinking
Иначе мрачен е много.

# 32
  • Мнения: 3 736
И краят е мрачен и сърцеразкъсващ.  Sad

Слънчо, аз не, че не съм го харесала Ринга, просто не ме изплаши. А щом има грозни същества, мисля, че заслужава вниманието ми.  Mr. Green Но първо да проверя някакъв нов сериал от жанра - Реката. Много ми го похвалиха.

# 33
  • Мнения: 2 172
Може ли линк към тази "Река"  Praynig

Ние снощи гледахме "Сивият".Лелеее   Crazy Няма такава скука.Заспах моментално  Laughing
Мъжът ми чинно си го догледа....но...филмът беше някакси странен,далечен,сив....студен....абе нещо хич не ми хареса  Thinking

# 34
  • Мнения: 3 736
ЗаповядайHug Ама от едно изречение не става ясно колко е зловещ. Дотук съм доволна, двата първи епизода изгледах. Сега тегля останалите 4.  Mr. Green Има ги и в двата любими тракъра.

# 35
  • Мнения: 2 172
ИрПуц ,сърдечно ти благодаря  Hug
Ама то сериал ли е?Аз помислих,че е филм  newsm78

Засякох го този сериал преди няколко седмици и много му се чудих,но в крайна сметка го оставих,защото имаше малко серии.
Сега щом казвате ще го сваля,пък да видим  Thinking Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 6 219
Слънчо, да не те обезкуражавам, но май не е от възрастта.  Grinning

Не ще да е. Като дете мислех, че стана ли на възраст (разбирайте 18-20 по тогавашните ми стандарти  Laughing), ще гледам ужаси на воля и няма да ме е страх  Mr. Green Да, ама не  Crossing Arms

аз още го чакам тоя момент... а имам все хубави ужаси в уочлистата  Thinking

# 37
  • Мнения: 4 434
А Babycall.2011 да е гледал някой? newsm78

Booooooored...

# 38
  • Мнения: 3 736
Елфичка, и аз дълго му се чудех, защото нещо не ме интригуваше историята, но се оказах приятно изненадана. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 172
Елфичка, и аз дълго му се чудех, защото нещо не ме интригуваше историята, но се оказах приятно изненадана. Simple Smile

Точно сега сядаме да гледаме  Laughing Hug

# 40
  • Мнения: 2 172
Пак съм аз  Mr. Green

Някакви отизиви за "Хостел"1?Мисля,че го коментирахте преди време,но тогава слушах/четях/ с четвърт ухо  Laughing Май напомня на пъзела,но дали  newsm78
Мисля сега да го гледаме  newsm78

Иначе гледах първия двоен епизод на "Реката".На мен много ми хареса,мъжО не беше очарован/ но той пък кога ли е  Laughing /

# 41
  • Мнения: 322
Мда, Хостел е подобен на Пъзела  Rolling Eyes Кълцане в близък план, общо взето  Sick Мен лично ме потресе и ме държа будна няколко нощи  Blush

# 42
  • Мнения: 2 172
Поля от слънчогледи  Hug
И аз така предположих.Мен не ме впечатляват такива работи,ама ще му дам шанс,защото е известен и е срамота да не съм го гледала  Mr. Green Може пък да се изплаша  newsm78

# 43
  • Мнения: 322
Аз не се потресох от кълцането  Mr. Green, а от самата идея на филма, ужасяващо е  Confused Иначе съм доста устойчива на кървища  Laughing

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 401
Относно Hostel,за мен най-поносима и интересна е 3-тата част.Втората е само кълцане,а в първата се представя идеята и си е хубаво да се гледа Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт