Отговори
# 15
  • Мнения: 186
Аз пък залагам на Джемре...
Добре е някой да пусне анкета, да преброим и тези, които не пишат в темата, но четат.
Дали Кузей толкова рано ще трябва да направи избор или сценаристките ще му дадат още време. Rolling Eyes Залагам на второто. Защото едва ли повече ще има лутане между двете. Която избере, тя ще е . Другата просто ще трябва да се примири. Продължавам да вярвам, че Джемре ще се жертва за него в някакъв момент.
О, да няма да стане веднага. Ще има перипетии. Дж може да се жертва за К. в един случай - от отчаяние, ако е отхвърлена от него. Hug

Е, не омаловажавай отсега саможертвата й. Просто ще улесни избора на Кузей. Преди да е отхвърлена. Любовта между Джемре и Кузей е много дълбока, затова очаквам всичко.

# 16
  • Мнения: 8
А защо отписвате толкова бързо Симай от играта,казано честно с нея Кузей прави най-много секс.....
Тя ще участва ,до края в епизодите иначе няма да е интересно Simple Smile

# 17
  • Мнения: 8 408
А защо отписвате толкова бързо Симай от играта,казано честно с нея Кузей прави най-много секс.....
Тя ще участва ,до края в епизодите иначе няма да е интересно Simple Smile

Според мен Симай отдавна е отписана от сърцето на Кузей и едва ли някога пак ще се запише. За сериала не е отписана, но за К. - да. Wink

# 18
  • Мнения: 186
Като чувство, любов от страна на Кузей, тя е бита карта, винаги е била.
И да се жертва за него, най-много съжаление да изпита, но любов към Симай, никога не я е имало.

# 19
  • Мнения: 5
Като чувство, любов от страна на Кузей, тя е бита карта, винаги е била.
И да се жертва за него, най-много съжаление да изпита, но любов към Симай, никога не я е имало.

Да не забравяме, че Симай беше натрапена на Кузей от Али. Той я повика в дома си, когато Кузей беше отчаян, защото имал нужда от нея Rolling Eyes И после това й даде основания да го търси постоянно.


# 20
  • Мнения: 0
Зейнеп е най-подходяща за Кузей , но просто не е моментът Фърад е на ход.Джемре ще създаде много болка на Кузей ,а и не само на брат му.Кузей не се е отказал от Гюней.Дори финала да е трагиче аз виждам двамата братя да си простят накрая.Иначе целият филм няма смисъл.

# 21
  • Мнения: 75
Аз пък финала го виждам  така,  точно когато Кузей е намерил щастието ще се жертва за брат си  , при всички положения няма да има щастлив край Peace
Аз единсвеният влюбен поглед  на Кузей който съм видяла във филма досега е  този към Джемре когато беше на интервю за някаква роля. Дано по-често да виждаме влюбен Кузей отсега натам независимо в коя, но да е искрен, да няма пак неща от тези в" забраненият плод" за да забрави Джемре да е с  Зейнеб Peace

# 22
  • Мнения: 1
Спойлери към 27-ми епизод от BISENA

KUZEY GÜNEY 27.BÖLÜM TÜYOLAR:

Kuzey, Ferhat’ýn peþinden gidiyor. Ali,Cemre ve Zeynep’te…
Ferhat, Simay’a Kuzey’i anlatýyor.
FERHAT: Cemre.. Kuzeyin büyük aþký Cemre.. Onun için hapise girdi
Kuzey.. Ýlk defa onun için dövüþtü.. Onun uðruna zýrhlandý
hapishanede.. Onun yüzünden hayatý kaydý.. Onu sevmekten hiç vazgeçmedi.

Handan, Simay’ýn annesi ile konuþuyor. Olan biteni anlatýnca olanlar oluyor.
Kuzey,Cemre’ye olan aþkýnýn imkansýzlýðýný anlayýnca Zeynep ile yakýnlaþmaya çalýþýyor.
CEMRE: Gülünce beþ yýl önceki Kuzey oluyorsun.. Maskeni
indiriyorsun..
Ferhat bu defa daha planlý hareket ediyor. Kuzey’in baþý gerçekten büyük belada…
_______________

# 23
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
А защо отписвате толкова бързо Симай от играта,казано честно с нея Кузей прави най-много секс.....
Тя ще участва ,до края в епизодите иначе няма да е интересно Simple Smile
Че той с коя друга е правил? Mr. Green

# 24
  • Мнения: 18 542
Здравейте мили дружки!Гледам, разпалено обсъждате с коя в края на краищата ще бъде накрая Кузей. Вече не се наемам да гадая, да бъде с която ще. Но не виждам вече интерес на Кузей към Зейнеп, може би го отблъсква тази нейна настъпателност, може и заради баща и да се държи така, не зная, ще видим.Момичетата, които превеждате - Мими, Тупарова и други, обичам ви Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesВидяхте ли реакцията на Бану след като Гюней и призна истината? Това момиче е обсебено от него и никога и за нищо няма да го напусне. Веднага го оправда, че Кузей е бил виновен за катастрофата. Че и той имаше вина, имаше, ама постъпката на Гюней как я преглътна? Джемре не можа. А Гюней колко е нагъл...бил се предал нарочно, за да се скрие в затвора и бил поел вината, за да го смаже още повече newsm78 Ами той защо се съгласи в такъв случай келешът му с келеш, защото така му изнасяше тогава.Чуди се как да облекчи съвестта си и да намери оправдание за малодушието си. Много удобно. А Хандан за сетен път ме потресе, що за чудовищна майка е това?"Моят син си отива" Кучка, а на другото момче каква е, мащеха ли? Сами обаче ми хареса: "И без това не отива в затвора" Страхотна серия, много ми хареса. Мими, спа с още една- Оя ли беше?

# 25
# 26
  • Мнения: 0
Селея, благодаря за спойлерите   bouquet
стана ми тъжно за Джемрето... доколкото можах да си ги преведа  newsm78

Romina,  bouquet

Последна редакция: сб, 10 мар 2012, 18:18 от jap17

# 27
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
За Romina  


мила благодаря ти за темата прекрасна е Simple Smile

# 28
  • Мнения: 0
Човек ако разчита на Гугъл да му преведе нещо, ще му стане мъчно първо за самия него си, че разчита на това недоразумение.  Sad  Аз защо и не се опитвам, а чакам Добрата Душа да преведе.

# 29
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
А защо отписвате толкова бързо Симай от играта,казано честно с нея Кузей прави най-много секс.....
Тя ще участва ,до края в епизодите иначе няма да е интересно Simple Smile
Че той с коя друга е правил? Mr. Green

Прави бре с една руса пак с Али някъде ги намериха Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт