Сайтове за колективно пазаруване - да обсъдим предложенията - БУРГАС - 2

  • 52 181
  • 738
  •   1
Отговори
# 105
  • Бургас
  • Мнения: 128
Аз съм много доволна Peace
Сега смятам пак да поръчам.
Аз също съм доволна,взех си пак вау4ер Peace за суши от АМАМ!

# 106
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Снощи бяхме в Бургаски вечери, с ваучер от първата им оферта - две овчарски салати, две пилешки пържоли с гарнитура и  два пъти бисквитена торта + 500 мл вино. Беше много вкусно, салатите бяха големи, пържолката беше на въглен правена ммм....., а тортата беше върха, не бях вкусвала такова хубаво десертче. Дано да си запазят нивото, че имам още ваучери за там  Wink

Новите оферти, които ги пускат, обаче, не ми харесват - с ракия, с узо. Все пак не всеки пие такива питиета  Thinking

# 107
  • Мнения: 47
Да споделя, вчера бяхме на тази оферта http://www.vipoferta.bg/offer.php?offer_id=959&aff_id=MTMyNTY4OTMwNzIwMA==  Simple Smile Много съм доволна Simple Smile Добри порции и прясна салатка. Сега Си взех и още един ваучер и за там и за Булаира и двете оферти са супер! Simple Smile

# 108
  • Мнения: 1 893
Може ли линк за офертата на Булаир.

# 109
  • Мнения: 2 577
http://sikera-bs.com/product.php?id_product=330

това ли е офертата на Булаир

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Виждам, че има добри отзиви за тази оферта:
http://grabo.bg/burgas/do-50-otstapka-za-sushi-set-za-doma-s-24- … qv8kgg?affid=6540

А това какво ще рече :"С предварителна резервация чрез резервационната система на Grabo.bg."
Поръчката не се ли прави на телефоните на кетъринг фирмата. Извинявам се за тъпия въпрос  Embarassed

# 111
  • Бургас
  • Мнения: 614
Най-накрая се престраших и аз и посетих Глорията, пък и ми бяха похвалили подстригването на Катя. То направо толкова много се е изговорило за този салон, че не знам струва ли си и аз да дудна, но хайде, като съм почнала...

Имах записан час при Катя, а ме пратиха при другото момиче, за което изрично бях предупредена да не ходя.  Когато настоях да ме обслужи Катя се наложи да чакам, защото тя работше с друг клиент. Елена, която ми изми косата не покри раменете ми и лицето с хавлия, съответно бях "изкъпана".  Когато Катя приключи с подстригването ми, отново ме препрати към Елена за да ме изсуши, въпреки, че в началото ясно дадох да се разбере кой искам да работи с косата ми. Поисках дифузер, получих два вида преса... Но аз хич не мога да си отстоявам, пък и ми беше интересно да видя какво има предвид с това навиване с преса.  Накрая излязох от салона със силно чалгарска прическа и много обем... аз рокерката!!!

Използвахме двата закупени ваучера навендъж с моята приятелка и съответно очаквахме еднакво обслужване, но терапията на приятелката ми беше направена със затопляне под шапка, а мен просто ме оставиха да си стоя на мивката... Освен това балсамчето, което ми сложиха трудно намира допирни точки с истинската терапия... Да не говорим за селският разговор, който се заформи над главата ми, докато ме подстригваха! На висок тон - чак подскачах от стрес от време на време. Поне Елена бе сладурана и наистина се стараеше - истината е, че това беше най-хубавото измиване на коса, което съм получавала. абе и Катя е готина и наистина работи много добре, но много селяния в този салон, ама много! И да, спор няма, че са услужливи девойките, бяхме записали единият код погрешно и ни позволиха да позлваме служебният компютър, за да можем да си проверим кода.

В крайна сметка сега, след няколко часа мога да кажа, че се харесвам, така че като цяло съм доволна от работата им. Вероятно, когато ми се налага пак бих се възползвала от ваучерите им, защото измиване и издухване за 7 лв си е направо без пари, пък и салона ми е доста удобен като местоположение. За подстригването дали съм доволна ще преценя след 2-3 седмици като видя дали ще ми увисне и нацъфка косата.

# 112
  • Мнения: 47
Ками* , beca
"http://sikera-bs.com/product.php?id_product=330

това ли е офертата на Булаир"

Дам това е офертата на Булаир Simple Smile Вече са сложили и по банков път да се плаща и е много по лесно. Не е нужно да се ходи до центъра за да се платят ваучерите! Време беше!

# 113
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
Да дам и аз отзвуци:
Вчера ходихме да ядем пици в бистро "Париж" - много ни хареса и сигурно пак ще го посетим.
Днес бяхме в "Бургаски вечери" с ваучера включващ 2 салати, 2 пържоли, кана вино  и 2 торти - мммм беше много вкусно. На осми март бях в това заведение и тогава пържолите им бяха старички и днес отидох с нагласата, че няма да ми хареса, но сгреших.

# 114
  • Мнения: 2 883
Аз тъкмо влязох да питам за маникюра в Студио Sim Art, че си  взех ваучер, и съм  Tired
Дано поне хигиената да е на ниво, така и така съм си го купила, ще го ползвам, пък може да я помоля да ми направи обикновен маникюр, щом като ши-лака не държи.

# 115
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Някой да има отзиви за тази зъболекарка http://napolovina.com/offer.php?id=1547
и по-точно за почистване на зъбен камък.

# 116
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
Зана, при коя не искаше да сядаш? Елена ли? На мен ми похвалиха Чочи в някоя от предишните страници, сега чета и за Катя, следващата седмица ще искам една от двете значи. Моята коса е доста трудна за подстригване- чуплива е, но не равномерно и шансът да я направят крива или да я скъсят прекалено е голям. Освен това е и доста гъста, с две думи предпочитат да ми правят прически повече, отколкото да ме подстригват. Ще кажа после как са се справили момичетата там.

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
Да се включа и аз.
Ходила съм в Глория с ваучер и на късмет попаднах при Чочи. Много съм доволна от нея. И от подстригване и от издухване. Сега си ходя при нея понякога и без ваучер. Смелост да опитам при друга тяхна фризьорка нямам.
Правила съм шии лак в салон близо до училище Княз Борис 1, но не си спомням как се казва. Ужас и безумие. Пръстите ми бяха жестоко наранени от почистване на кожички. Няма да повторя за нищо на света.
И съм разочарована и от Борсалино. Взех два ваучера за масаж. Сума време не можах да се свържа. Масажистката не вдигаше тел. Но майка ми се свързала с нея и записала час /подарих и ваучер/. Срока бил удължен. Звъня днес и се свързвам. Отношение - отврат. Питам за час и ми се обяснява, че офертата е изтекла. Казах и аз, че майка ми се е записала за днес и следва мънкане и велико обяснение. Ако съм се обадила преди, съм щяла да ползвам удължения срок. И аз като се обадих, някой вдигна сигурно. Та и нея няма да я повторя. Толкова нагло държане по телефон с потенциален клиент не бях срещала.

# 118
  • Мнения: 27
Цитат

И съм разочарована и от Борсалино. Взех два ваучера за масаж. Сума време не можах да се свържа. Масажистката не вдигаше тел. Но майка ми се свързала с нея и записала час /подарих и ваучер/. Срока бил удължен. Звъня днес и се свързвам. Отношение - отврат. Питам за час и ми се обяснява, че офертата е изтекла. Казах и аз, че майка ми се е записала за днес и следва мънкане и велико обяснение. Ако съм се обадила преди, съм щяла да ползвам удължения срок. И аз като се обадих, някой вдигна сигурно. Та и нея няма да я повторя. Толкова нагло държане по телефон с потенциален клиент не бях срещала.
Ау,а аз тъкмо се бях насочила към въпросната масажистка след като беше похвалена в друга тема.Ходих до салона и се срещнах с нея,но ми каза да и се обадя в началото на м.май, тъй като сега имала записани часове.За  качеството на масажите и някой има ли впечатления?
Мисля дали да не си взема ваучер за педикюр пак за Борсалино.За  маникюристката там имате ли мнение?

# 119
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Да се включа и аз.
Ходила съм в Глория с ваучер и на късмет попаднах при Чочи. Много съм доволна от нея. И от подстригване и от издухване. Сега си ходя при нея понякога и без ваучер. Смелост да опитам при друга тяхна фризьорка нямам.
Правила съм шии лак в салон близо до училище Княз Борис 1, но не си спомням как се казва. Ужас и безумие. Пръстите ми бяха жестоко наранени от почистване на кожички. Няма да повторя за нищо на света.
И съм разочарована и от Борсалино. Взех два ваучера за масаж. Сума време не можах да се свържа. Масажистката не вдигаше тел. Но майка ми се свързала с нея и записала час /подарих и ваучер/. Срока бил удължен. Звъня днес и се свързвам. Отношение - отврат. Питам за час и ми се обяснява, че офертата е изтекла. Казах и аз, че майка ми се е записала за днес и следва мънкане и велико обяснение. Ако съм се обадила преди, съм щяла да ползвам удължения срок. И аз като се обадих, някой вдигна сигурно. Та и нея няма да я повторя. Толкова нагло държане по телефон с потенциален клиент не бях срещала.

Това означава ли, че ваучерът ти ще остане неупотребен?

Общи условия

Активация на акаунт