Моля за помощ

  • 3 302
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Моля за помощ! Понеже съм сама и нямам много познати в София и няма към кого да се обърна влязох в този сайт за да потърся помощ. Имам детенце на няколко месеца, баща му не иска да поеме никаква отговорност, нямам роднин, само чичо и ляле я чужбина но нямам представа къде са. Работя на  2 места но ме изгониха от едното останах само с една работа на която ми плащат 300лв което не стига за нищо, моля за някаква помощ тук ако може някой добър човек да ми помогне с някаква финансова възможност докато си стъпя на краката. Никога не съм молила за помощ но вече нямам никакъв избор. Детенцето ми е малко болно и не мога да го лекувам поради финансовото затруднение. Не искам да оставям детето си в дом!!!! Знам че е много трудно при всички, но аз съм длъжна да помоля за някаква помощ. Ще съм много благодарна ако откликнете на молбата ми. Благодаря за отделеното време.

# 1
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Здравей, съжалявам за това, през което минаваш, дано мине бързо и скоро да си стъпиш на краката!  Hug
 За да получиш помощ и подкрепа можеш да пуснеш тема в този подфорум - благотворителност (цък). Добре ще е и когато постваш там да дадеш повече информация за себе си, бебето и това от какво имате нужда. Имай предвид, че преди да се втурнат да ти помагат момичетата вероятно ще искат да се запознаят с теб защото за съжаление в този форум доста често сме били лъгани от фалшиви нуждаещи се, казвам ти това за да не се обидиш, ако някой се усъмни в истинността на историята ти.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 809
Кой гледа детето ти-казваш,че е на месеци?Би ли дала малко повече информация,защото тази която излиза в гугъл като се напише мейла ти леко ме стресна.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 124
Кой гледа детето ти-казваш,че е на месеци?Би ли дала малко повече информация,защото тази която излиза в гугъл като се напише мейла ти леко ме стресна.
Shocked

# 4
  • Мнения: 309
Това, което излиза в гугъл едва ли е съвпадение. Заряди такива като авторката, наистина нуждаещите се не могат да получат помощ. 

# 5
  • Мнения: 1 809
Това, което излиза в гугъл едва ли е съвпадение. Заряди такива като авторката, наистина нуждаещите се не могат да получат помощ. 
И аз съм сигурна,че не е съвпадение...Тя да  прави каквото иска  и да заработва както си иска ,но е гнусно да влезеш точно в този форум и да се подиграваш с хората в него.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 477
Това, което излиза в гугъл едва ли е съвпадение. Заряди такива като авторката, наистина нуждаещите се не могат да получат помощ.  
sexy_chik_1987@abv.bg  Shocked Shocked Shocked Е, малко е гадно, май? Поне да си беше сменила майла като иска помощ....

# 7
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Това, че заработва по някакъв начин не означава, че със сигурност не е в нужда.  Peace Е, след тези разкрития и да е в нужда надали ще пише, но пък и мен доста ме съмнява да е написала истината предвид годините и и датите на обявите. Ама я каква е хубавка!  Mr. Green hahaha

Само ми е чудно с кой акъл си е оставила мейла видим.  ooooh!

# 8
  • Мнения: 1 809
Само ми е чудно с кой акъл си е оставила мейла видим.  ooooh!
Ами то за тази ,пък и за ''онази'' работа много акъл не се иска.... LaughingИска се само да си sexy chik Grinning

# 9
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ами то за тази ,пък и за ''онази'' работа много акъл не се иска.... LaughingИска се само да си sexy chik Grinning

 hahaha Да, други работи трябват там!
 Те тука и доста БНДта четат, току виж си намерила клиентела, тъкмо ще заработи малко.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 809
Ами то за тази ,пък и за ''онази'' работа много акъл не се иска.... LaughingИска се само да си sexy chik Grinning
hahaha Да, други работи трябват там!
 Те тука и доста БНДта четат, току виж си намерила клиентела, тъкмо ще заработи малко.  Mr. Green
А,то ку чака на нашите БНД-та гладно Ша умре Joy JoyКато го знам моя -гол като пушка,пък и стиснат Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 1 124
Те тука и доста БНДта четат, току виж си намерила клиентела, тъкмо ще заработи малко.  Mr. Green
А,то ку чака на нашите БНД-та гладно Ша умре Joy JoyКато го знам моя -гол като пушка,пък и стиснат Laughing
хахаха и моя така  hahaha

# 12
  • Мнения: 549
искам да кажа, че при регистрация мейла по подразбиране е скрит; умишлено е показан и то точно тоя мейл. смятам, че нарочно някой почитател на к*рвенски сайтове се гъбарка. преди време с мен на лс се е свързвал такъв човек, който също нарочно си беше оставил мейла - излизаха линкове към сайт за недвижими имоти, както и чат с жени, предлагащи секс-услуги

# 13
  • Мнения: 3 659
Това, че заработва по някакъв начин не означава, че със сигурност не е в нужда.  Peace Е, след тези разкрития и да е в нужда надали ще пише, но пък и мен доста ме съмнява да е написала истината предвид годините и и датите на обявите. Ама я каква е хубавка!  Mr. Green hahaha

Само ми е чудно с кой акъл си е оставила мейла видим.  ooooh!

Хич не смятам, че дори е майка. Кой знае кви тъпи мошенници са, ама са много тъпи, предвид мейла им.

# 14
  • Мнения: 2
Извинявам се стана ми малко гадно от написаното от вас ... не вярвах че и тук съдите хората преди да ги опознаете. Значи грешно съм се надявала че тук някой може да ми влезе в положението и да ми помогне по някакъв начин. За компютър и интернет нямам време ... нямам имейл, не си и направих защото в момента не ми е до това, не ми е нужен за това използвах имейла на една приятелка която поне беше така любезна да ми ослужи без да ме съди или разпитва както го правите вие. Извинявам се ако има нещо. Надявах се че ще бъда разбрана и подкрепена ... но съм се лъгала. В действителност нещата в този форум не са както изглеждат, когато ти имаш нужда ....

# 15
  • Мнения: 549
Всъщност Не съм ти е пуснала линк към място във форума, където можеш да помолиш за помощ.
Но като ти видят мейл-а и там ще ти се изхилят. Поне го скрий, прави се от настройките.
Т.е., има подфорум Благотворителност, ще искат от теб телефон, да те чуят и видят, за да се уверят, че... не се шегуваш - имам пред вид потребителите, които решат да ти пишат.
И какво значи "нямам време за интернет", скъпа? Нали в интерент молиш да се свържеш с някой за помощ... Освен това онзи много показателен и-мейл отваря пак страница за хора, които имат време за интернет, и то доста  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 54 497
За компютър и интернет нямам време ... нямам имейл, не си и направих защото в момента не ми е до това, не ми е нужен за това използвах имейла на една приятелка

Добре де , дори и да е вярно това , което казваш , не се ли замисли , че точно този мейл никак , ама никак няма да работи в твоя полза ? Thinking

# 17
  • Мнения: 1 663
Аз не вярвам на нищо казано от авторката-абсолютни лъжи  Peace
Как н е е срам. Sunglasses

# 18
  • Мнения: 309
Нещо не ми се връзва. Детето е на няколко месеца, работила на 2 места. Кой гледа детето през това време? Доколкото знам за майки с малки деца, до 6месеца или до 1 година има домове, където могат да се подслонят. Даваха такъв дом в предаването Такъв е животът.

# 19
  • Мнения: 3 659
Ох боже, какви глупости. Няма нет, обаче търси помощ от там. Що за измислици. Едва ли някой ще се върже на този сърцераздирателен постинг. Много несериозно и тъпо.

# 20
  • Мнения: 7 325
Надявах се че ще бъда разбрана и подкрепена ... но съм се лъгала. В действителност нещата в този форум не са както изглеждат, когато ти имаш нужда ....
В този форум нещата са точно така както изглеждат. Ще бъдеш разбрана и подкрепена ако спазваш  „правилата”. Надявам се не си си представяла, че написвайки няколко изречения, всички тук ще се втурнат да ти изпращат пари? Няма как да стане най–малкото защото сред нас милионерки няма. Да не говорим че има и мами на които им се налага да чакат мизерната издръжка от БНД за да купят нещо необходимо за децата си. Не се прави на „ощипана девойка” ами отговори ( ако имаш желание де ) на въпросите които са ти задали и все с нещо ще може да ти се помогне. Пари в брой едва ли ще ти бъдат дадени, но лекарства за бебето, дрешки, обувки ( което също струва пари ) е много възможно да ти бъдат събрани.
Никой не те съди, но тона ти и имейла са твърде неподходящи за положението в което твърдиш че си. Една електронна поща се прави за минути колкото и да нямаш време. Твърде много измамници има ( не твърдя че си една от тях ) за да искаш пари чрез интернет и да се сърдиш като те разпитват.

# 21
  • Мнения: 702
Ох, не мога  Laughing
Момиче, в този форум има жени, минали през ада, затова когато питаш за сериозни неща, се очаква и ти да си сериозна. Не може да се праснеш с такъв мейл и да очакваш някой да ти влезе в положението. Още повече, че в първия си пост искаш пари, а не някаква помощ. Нали разбираш, че е най-малкото обидно, спрямо хората, които евентуално биха ти подали ръка.
И мейл се прави точно за 5 минути.

И, да не говорим, че изобщо историята ти е някак странна. Две деца бебта. Ти на две работи ходиш. Няма кой да ти помага, Пък тез бебета сами ли се гледат?..И не искаш дрешки, храна, играчки, а директно пари..Много е странно.
Не, че е невъзможно, освен частта с бебетата...
Не се хвърляй да обвиняваш, че те съдят. Но преди да се дадат пари, поне трябва да те проверят каква си що си. Нали не мислиш, че тука пребивават богаташки, които се чудят на кого да си дадат парите. Още по - малко в тази тема. Нали и те, за да дадат на теб, ще трябва да лишат примерно децата си от нещо.
И тая твоята приятелка, симпатично момиче е, ама ако беше и малко умна, нямаше да си даде пощата, при положение, че знае каква й е работата, а това е форум за майки. Близко е до акъла, че ще те проверят, ако го имаш де...
Късмет в живота и дано да се оправят нещата при теб. Hug

I.Hr., писали сме едновременно   bouquet

# 22
  • Мнения: 3 659
Ама вие верно ли Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 702

Какво? - се пънем да отговаряме ли ? Laughing

# 24
  • Мнения: 3 659
Ми да Rolling Eyes Пънете се, щом има мерак Laughing


И целувки на малкото шуши Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 7 325
Поразяващата уста - мислим еднакво.
Пепина коректно е да ѝ се обясни как стоят нещата в този форум за да не си прави грешни изводи. А като става въпрос за бебета в нужда ми става едно такова тегаво, или хормоните ми още не са си дошли на мястото или малкото шуши ми действа.... размекващо.

# 26
  • Мнения: 3 659
О да, и двете сте с по едно малко шуши. Целувки и на двете  love001

# 27
  • Мнения: 1 663
На кое шуши Пепино  Mr. Green
Каква е тази наглост не мога да си обясня  Thinking Ние тук едва свързваме двата края, тя пари иска.
Объркала си форумите мила  Laughing пробвай другаде, мисля че знаеш къде  Peace

# 28
  • Мнения: 3 659
Бибо, какво искаш да кажеш Twisted Evil Аз повече няма да приказвам, че глей кви неща стават, инфаркт щях да получа.

# 29
  • Мнения: 1 663
Споко Пепино  Hug приказвай си  Peace
Пращаш целувки (според мен де) на дете което авторката няма.

# 30
  • Мнения: 702
 Laughing
Абе аз си мислех още веднага да й пиша. Щеше да ми е първи коментарът по темата, но си викам ся ако се обадя,ще ме сръфат, че не ми е работа  Mr. Green Пък даже не бяхвидяла пощата  Laughing Но като я видях, бях така  newsm09 newsm09 newsm09

# 31
  • Мнения: 3 659
Бибо, ама ти си много заспала днес.

Целувките са за И.Хр.  и Поразяващата уста. И двенките си имат по едно бебче.

# 32
  • Мнения: 702
Тя ги праща на нашите деца  Heart Eyes Мерси за целувките, нА ти малко гушки  Hug Hug Hug

# 33
  • Мнения: 3 659
Поразяващата, сакам да те питам, ти фейсбук имаш ли newsm78 Ще ли ме прикъткаш към френдовете ти Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 663
оххх извинете ме  smile3525
объркала съм се  Sad

# 35
  • Мнения: 702
Поразяващата, сакам да те питам, ти фейсбук имаш ли newsm78 Ще ли ме прикъткаш към френдовете ти Mr. Green



Имам,ама не го давам на непознати  Mr. Green Тъй, че първо лично, после фацето  Laughing
Освен, ако вече не се познаваме  Rolling Eyes Whistling

То, не че не съм си написала мемоарите в тоз форум, че даже и снимки съм слагала тук-таме, ама  Laughing

# 36
  • Мнения: 7 325
оххх извинете ме  smile3525
объркала съм се  Sad
Може и да не си се объркала. Допускам вероятност историята да не е фалш за съжаление и действително да има едно бебче което с нищо не е заслужило да е нежелано ( от създателя си ) а другия му родител да е в невъзможност да го гледа.  Tired

# 37
  • Мнения: 115
Ми то като  гледам снимките... представям си  и двете работи, и двете й ,,работни,, места;). И ако изобщо има бебе, при тази работа знае ли се кой е бащата..и едни такива мисли още...  newsm78. Ама какви сме злобни, не вярваме, пари не искаме да пращаме Whistling. (Имах желание да помогна с дрешки от бебето ми, ама то пари иска девойчето...).

# 38
  • Мнения: 1 809
Още като прочетох първия пост на ''отчаяната'' някак ми светна,че нещо не е наред.Все пак знам какво е да гледаш бебе и да нямаш помощ за отглеждането му.Та като прочетох,че и на 2 места работала ми стана ясно,че някой се опитва да каже нещо неподготвен.Другото ,което знам е че хората които отглеждат децата си доста трудно се справят и финансово,защото едно е с 2 заплати,друго е с една.Та това беше второто ,което ми светна че аторката на поста и идея няма за какво иде реч ,щом като иска финансова помощ точно от нас.Това ме накара да погледна профила.Само като видях мейла и вече бях сигурна,че има нещо гнило.А пък като чукнах в гугъл тогава видях много неща Mr. Green
Тая мома /ако изобщо е от женски пол/защо си мисли,че като не се клечим по разни сайтове,то сме някакви прости загубенячки?!
Аз също не й вярвам!

# 39
  • Мнения: 702
Малвина, ти пък сега, защо съдиш момичето?  WhistlingПлюс това, тя каза, че това е пощата на нейна приятелка  Whistling

# 40
  • София
  • Мнения: 6 477
Добре де, а нейната приятелка и тя с една мозъчна клетка - може ли да й даде този точно мейл? Crazy Crazy Crazy
Много необмислено и тъпо, ако не е пързалка цялата работа....

# 41
  • Мнения: 3 659
До колкото разбирам приятелката й изкарва добри пари Whistling Ми да търси от нея Thinking

# 42
  • Мнения: 702
Нищо не се знае, Пепина  Naughty Криза е все пак  Whistling Може мъжете да минават с по една бърза мара шепова на снимката, вместо да я канят насам - натам Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 809
Малвина, ти пък сега, защо съдиш момичето?  WhistlingПлюс това, тя каза, че това е пощата на нейна приятелка  Whistling
ами а де?! GrinningЩо съм и аз една таква подозрителна.Може би и завиждам или пък щото не съм достатъчно ненаситна и още какво беше Mr. Green

# 44
  • Мнения: 7 325
може ли да й даде този точно мейл?
Едва ли е предполагала, че някой ще обърне внимание на имейла, че и да го проверява чак....
По тъпото е, че хем прави нещата мислейки че тук сме събрани армия глупачки, хем и извинението ѝ едно такова нападателно едва ли не - от къде на къде се съмнявате, имам нужда от пари - пращайте и не „ровете“ много.

# 45
  • Мнения: 702
Къде да ги пращаме,на и-мейла ли?  Mr. Green

Ами вие пък скръндзи такива Crossing Arms

Аз не съм, ама нямам  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 809
ей не сте добри хора вие,да помогнете финансово докато си събере ,опс докато  си стъпи на краката Joy
П.П.Ша прощавате,че леко цинично,ама не се сдържах Embarassed

# 47
  • София
  • Мнения: 6 477
ей не сте добри хора вие,да помогнете финансово докато си събере ,опс докато  си стъпи на краката Joy
П.П.Ша прощавате,че леко цинично,ама не се сдържах Embarassed

Вярно, че приятелката трудно ги събира краката...простена си, щото си е доста цинично положението по принцип, а не от нашите приказки  Wink Wink Wink

# 48
  • Мнения: 702
Гаднярки такива!!! Mr. Green Кой знае как завиждате вие и какви сте дебели и грозни, та затова така говорите за момичето  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Отчаяна_майко, спокойно, кризата скоро ще отмине, ще дойде и твоето време !..И на приятелката ти, също  Whistling
И, не забравяйте да използвате презервативи, за да няма толкова от4аяни майки  Naughty

# 49
  • София
  • Мнения: 6 477
А, такааааа! Казаха ли ни го!  smile3521 smile3521
Щото сме завистнички...и не искаме да пращаме кеш  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 7 325
Стига бе хора, ще закатанчат темата и няма да разберем къде е истината.

# 51
  • Мнения: 1 809
Стига бе хора, ще закатанчат темата и няма да разберем къде е истината.
посредата е.. Joy Joy/няма да уточнявам коя ,щото вече ще стане много ХХL Laughing/

# 52
# 53
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Заключвам по очевидни причини.

Общи условия

Активация на акаунт