Моля за помощ

  • 3 305
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 702
 Laughing
Абе аз си мислех още веднага да й пиша. Щеше да ми е първи коментарът по темата, но си викам ся ако се обадя,ще ме сръфат, че не ми е работа  Mr. Green Пък даже не бяхвидяла пощата  Laughing Но като я видях, бях така  newsm09 newsm09 newsm09

# 31
  • Мнения: 3 659
Бибо, ама ти си много заспала днес.

Целувките са за И.Хр.  и Поразяващата уста. И двенките си имат по едно бебче.

# 32
  • Мнения: 702
Тя ги праща на нашите деца  Heart Eyes Мерси за целувките, нА ти малко гушки  Hug Hug Hug

# 33
  • Мнения: 3 659
Поразяващата, сакам да те питам, ти фейсбук имаш ли newsm78 Ще ли ме прикъткаш към френдовете ти Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 667
оххх извинете ме  smile3525
объркала съм се  Sad

# 35
  • Мнения: 702
Поразяващата, сакам да те питам, ти фейсбук имаш ли newsm78 Ще ли ме прикъткаш към френдовете ти Mr. Green



Имам,ама не го давам на непознати  Mr. Green Тъй, че първо лично, после фацето  Laughing
Освен, ако вече не се познаваме  Rolling Eyes Whistling

То, не че не съм си написала мемоарите в тоз форум, че даже и снимки съм слагала тук-таме, ама  Laughing

# 36
  • Мнения: 7 325
оххх извинете ме  smile3525
объркала съм се  Sad
Може и да не си се объркала. Допускам вероятност историята да не е фалш за съжаление и действително да има едно бебче което с нищо не е заслужило да е нежелано ( от създателя си ) а другия му родител да е в невъзможност да го гледа.  Tired

# 37
  • Мнения: 115
Ми то като  гледам снимките... представям си  и двете работи, и двете й ,,работни,, места;). И ако изобщо има бебе, при тази работа знае ли се кой е бащата..и едни такива мисли още...  newsm78. Ама какви сме злобни, не вярваме, пари не искаме да пращаме Whistling. (Имах желание да помогна с дрешки от бебето ми, ама то пари иска девойчето...).

# 38
  • Мнения: 1 809
Още като прочетох първия пост на ''отчаяната'' някак ми светна,че нещо не е наред.Все пак знам какво е да гледаш бебе и да нямаш помощ за отглеждането му.Та като прочетох,че и на 2 места работала ми стана ясно,че някой се опитва да каже нещо неподготвен.Другото ,което знам е че хората които отглеждат децата си доста трудно се справят и финансово,защото едно е с 2 заплати,друго е с една.Та това беше второто ,което ми светна че аторката на поста и идея няма за какво иде реч ,щом като иска финансова помощ точно от нас.Това ме накара да погледна профила.Само като видях мейла и вече бях сигурна,че има нещо гнило.А пък като чукнах в гугъл тогава видях много неща Mr. Green
Тая мома /ако изобщо е от женски пол/защо си мисли,че като не се клечим по разни сайтове,то сме някакви прости загубенячки?!
Аз също не й вярвам!

# 39
  • Мнения: 702
Малвина, ти пък сега, защо съдиш момичето?  WhistlingПлюс това, тя каза, че това е пощата на нейна приятелка  Whistling

# 40
  • София
  • Мнения: 6 477
Добре де, а нейната приятелка и тя с една мозъчна клетка - може ли да й даде този точно мейл? Crazy Crazy Crazy
Много необмислено и тъпо, ако не е пързалка цялата работа....

# 41
  • Мнения: 3 659
До колкото разбирам приятелката й изкарва добри пари Whistling Ми да търси от нея Thinking

# 42
  • Мнения: 702
Нищо не се знае, Пепина  Naughty Криза е все пак  Whistling Може мъжете да минават с по една бърза мара шепова на снимката, вместо да я канят насам - натам Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 809
Малвина, ти пък сега, защо съдиш момичето?  WhistlingПлюс това, тя каза, че това е пощата на нейна приятелка  Whistling
ами а де?! GrinningЩо съм и аз една таква подозрителна.Може би и завиждам или пък щото не съм достатъчно ненаситна и още какво беше Mr. Green

# 44
  • Мнения: 7 325
може ли да й даде този точно мейл?
Едва ли е предполагала, че някой ще обърне внимание на имейла, че и да го проверява чак....
По тъпото е, че хем прави нещата мислейки че тук сме събрани армия глупачки, хем и извинението ѝ едно такова нападателно едва ли не - от къде на къде се съмнявате, имам нужда от пари - пращайте и не „ровете“ много.

Общи условия

Активация на акаунт