Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 25

  • 73 745
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 192
Цитат
Прочетох в старата тема, че едно момиче се оплака от салон Хармония на Нишава  Confused
За "Хармония": в предишната тема имаше положителни мнения за козметичката.

# 31
  • Мнения: 2 192
Не знам дали е обсъждано тук, но, провокирана от друга тема, си написах името в гугъл.
Лъснаха ми всички покупки, направено от "Грабо". Намирам го за не особено уместно.
Смятам да им пиша. Не ми се ще всеки да може да види какво и как съм си епилирала или какво съм вечеряла.


П. П. Редактирам се - порових се в настройките, има опция "ограничване на публичния профил".

Последна редакция: нд, 11 мар 2012, 21:24 от krasimilo

# 32
  • София
  • Мнения: 13 148
Не знам дали е обсъждано тук, но, провокирана от друга тема, си написах името в гугъл.
Лъснаха ми всички покупки, направено от "Грабо". Намирам го за не особено уместно.
Смятам да им пиша. Не ми се ще всеки да може да види какво и как съм си епилирала или какво съм вечеряла.

Влез в профила си и ограничи достъпа на останалите да те виждат. Ако и след това виждаш какво си купила, излез от профила и погледни като външен. За момент се стреснах като видях всичко в моя профил, въпреки че съм забранила, но се усетих  Wink. Вижда се само аватара ми, който са свързали без мое позволение с фейсбук и са го взели от там. Иначе го открих още преди година като прочетох, че познат е похарчил повече от 500 лв в Грабо и се досетих, че и мен ме виждат.  hahaha

п.п. И аватарът може да се скрие - явно аз съм решила да го оставя.


Отново сме много доволни от сладкарница Орхидея. Този път беше чийзкейк с череши. Много вкусен! Все пак едва ли бих дала 34 лева, колкото е истинската му цена. Не се и съмнявам, че има вложени скъпи продукти, просто не бих отделила такава сума за сладкиш.

Последна редакция: нд, 11 мар 2012, 22:00 от Тaня67

# 33
  • София
  • Мнения: 586


Ходих миналата година на 4 процедури - не видях никакъв ефект и не почувствах никаква разлика.  Идеята на Вакюстайлъра е да раздвижи циркулацията на кръвта и лимфата в краката на принципа на вакуумен масаж. Но аз не усетих никакъв масаж ирли дори натиск - във уреда се влиза със все дрехите и се усеща само едно придърпване в кръста, където машината се затваря с едно платно. Отделно персоналът не е от най-любезните - не обясняват нищо, включват уреда, излизат и се връщат за да го изключат.
Това е най-смотаният ваучер, който съм ползвала.  Laughing

Звънче, благодаря за новата тема.   bouquet

И аз правих 4 процедури по предишна оферта - не видях никакъв ефект. Иначе при мен се усещаше натиск и момичетата бяха любезни. Обясняваха какво представлява процедурата и ми казаха, че съм прекалено слабичка, за да има някакъв видим ефект при мен Mr. Green

# 34
  • София...........
  • Мнения: 955
Не знам дали е обсъждано тук, но, провокирана от друга тема, си написах името в гугъл.
Лъснаха ми всички покупки, направено от "Грабо". Намирам го за не особено уместно.
Смятам да им пиша. Не ми се ще всеки да може да види какво и как съм си епилирала или какво съм вечеряла.


П. П. Редактирам се - порових се в настройките, има опция "ограничване на публичния профил".

Къде е , че немога да го намеря?

# 35
  • Мнения: 2 192
Цитат
П. П. Редактирам се - порових се в настройките, има опция "ограничване на публичния профил".

Къде е , че немога да го намеря?

Кликваш върху никнейма си, показва се падащо меню, отиваш на "моя профил", кликваш и  излиза прозорец с надпис "ограничаване на публичния профил" (или нещо такова).

# 36
  • Мнения: 499


Ходих миналата година на 4 процедури - не видях никакъв ефект и не почувствах никаква разлика.  Идеята на Вакюстайлъра е да раздвижи циркулацията на кръвта и лимфата в краката на принципа на вакуумен масаж. Но аз не усетих никакъв масаж ирли дори натиск - във уреда се влиза със все дрехите и се усеща само едно придърпване в кръста, където машината се затваря с едно платно. Отделно персоналът не е от най-любезните - не обясняват нищо, включват уреда, излизат и се връщат за да го изключат.
Това е най-смотаният ваучер, който съм ползвала.  Laughing

Звънче, благодаря за новата тема.   bouquet
Подкрепям мнението ! Аз имах ваучер за 3 процедури, но посещенията ми приключиха след първата още.  newsm11 newsm11 newsm11

# 37
  • Мнения: 377
Аз напоследък нищо не си харесвам  Sad. Само Дон Домат и торти. Сега много се чудя дали да си взема ваучер  за селската торта на Орхидея, но май ще си заявя един.

# 38
  • Мнения: 209
Отзиви за това студио ако някой може да сподели.

Или някоя друга добра оферта за Шилак да препоръчате Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 8 131
Подновявам питането си за изпробвана оферта за почистване на зъбен камък.

# 40
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
И аз да питам. Любителите на суши, някой опитвал ли е сушито на "Sushi&Mochi"? Търся отзиви по ей тази оферта. Иначе гледам, че са продадени над 90 ваучера, което ми звучи като препоръка, но колкото пъти и да криввам от любимото суши заведение, толкова пъти леко съжалявам.

# 41
  • Мнения: 12
Хей, мами...

Харесах си - http://niesme.bg/team.php?id=1014 - От Италия с любов: Хапни пица или паста! Плати само 2,90 лв.!

Някой бил ли е там? Изглежда много чистичко и подредено Hug Мненийце?

П.П. Оферта за преглед при мамолог?

# 42
  • Мнения: X
http://bg.kolektiva.net/sofia/beniko-pochistvane-na-lice.html Някой да има мнение за предлаганата процедура и за студио "Бенико"

# 43
  • София
  • Мнения: 864
Повтарям си питането от предишната тема.


Дами, ще ви помоля за отзиви за хотел St. George, Банско :
http://www.lapni.bg/offer/2391
Или за Танне:
http://www.vipoferta.bg/offer.php?offer_id=843&aff_id=MTMyNTY4OTMwNzIwMA==

Или ако някой скоро е бил в Банско   Grinning , да ми препоръча хотел с топъл басейн!   Praynig

не съм ходила в тези два хотела, но препоръчвам с две ръце Апарт хотел Лъки. Имаше скоро и ваучери. Басейна е с 35градуса вода. Няма друг толкова топъл басейн в Банско!

# 44
  • София
  • Мнения: 54
Аз да попитам дали сте виждали и опитвали добра оферта за почистване на лице в Люлин, Изток или по линията на метрото?

Общи условия

Активация на акаунт