Име за детето ми :)

  • 3 085
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Ами то не бяха Венети, Здравковци...  Grinning

# 31
  • Мнения: 399
Ами да не ревете,че ви е скучно...  Party

# 32
  • Мнения: 354
Аз пък тая Венетка съм я изпуснала Mr. Green

# 33
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз пък тая Венетка съм я изпуснала Mr. Green

Аааа, не е възможно  Grinning , Венетка пусна поне десетина теми, все на някоя си попаднала, ама като мен си се пуснала по пързалката.  Mr. Green

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Гласувах за Ивайло, много любимо име ми е!

# 35
  • Мнения: 0
xaxa...Разконспириран съм отново....Наистина не знам какво ме кара да пиша тук може би тва ,че ,никои не ме познава и надали ще ме види някога.... Simple Smile КазваХ се Здравко и не си харевах името и след много терзяния и мисли реших да го сменя след , започнах да се разобеждавам ,но накрая го направих ....Скоро беше делето за смяна на име...Сега се чувствам доста странно .Направо не знам ..луда работа....Не съм сигурен дали това ,което направих е правилно. Но пък от друга страна..бях стигнал до там ,че да не мога да се запознавам с нови хора...като цяло -камоли с такива от противоположния пол ,което може би ме накара да реша ,че след като това ми е проблем по-добре занапред да го няма.....неприятното идва от факта ,че приятелите ме наричат Здравко ...ииии в главата ми се случват странни неща ,но се настройвам позитивно (поне се опитвам) и гледам напред Simple Smile ..Може пък да е за добро Simple Smile ....все пак не съм успял да прославя името си до сега , а и не смятам ,че съм направил нещо кои знае колко лошо . Другото ,което ме успокоява е че в краен случай ,ако реша пак мога да си върна старото име .....отново се извинявам за това ,че ви занимавам с мой неща  Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 5 656
А как се казваш сега? Кой те нарича с новото име?

# 37
  • UK
  • Мнения: 4 308
Ех, че ме е яд, наистина ми беше сериозно предложението, щяхме да ти измислим някое наистина готино име Simple Smile Честито! Дано тази промяна се отрази положително и на всичко останало в живота ти, спри да го мислиш вече това име и се хващай на работа някъде. Успех Simple Smile 

# 38
  • Мнения: 6 992
Като някой от срещуположния пол - не виждам никакъв проблем в името Здравко. Thinking
Ама пък сигурна съм свикнала, баба ми се казваше така в женския еквивалент.

# 39
  • UK
  • Мнения: 4 308
Аз имах чичо Здравко, сега имам снаха, млада жена, на име Здравка. Това се опитах да му обясня, че всеки познава поне един и на никого не би му се сторило странно  Rolling Eyes
Виж, познавах едно момче Анелин... сигурно той си е мечтаел да се казва Здравко.

# 40
  • Мнения: 354
Аз пък тая Венетка съм я изпуснала Mr. Green

Аааа, не е възможно  Grinning , Венетка пусна поне десетина теми, все на някоя си попаднала, ама като мен си се пуснала по пързалката.  Mr. Green

А да,да писала съм в теми,където после съм ви чела,че са пуснати от нея...но каква е що така и не ми беше ясно Simple Smile
Сега ми се изяснява Crazy






# 41
  • Мнения: 0
xaxa...Мисля ,че се казвам Даниел,но вече и аз не съм сигурен как се казвам   Grinning ... Интересното е че ... сега вече като човек ,които не се казва Здравко...името  не ми звучи толкова зле....даже напротив....симпатично ми е някак ...и каточе ли в мен се пробуждат нотки на съжаление.... Абе  не знам голям филм  е при мен Simple Smile ...  Успокоение е фактът ,че мога да си го върна ,ако реша , някой ден ....

# 42
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Сещам се за Здравко, победителя от първия Биг Брадър, който имаше завиден успех сред жените.

Искрено ти пожелавам да намериш начин да бъдеш в мир със себе си. Не мисля, че проблема е в името, но и не съм специалист, за да давам по-конкретни оценки. Надявам се някой ден да излезеш от филмите.  Peace

# 43
  • Мнения: 1 615
И като Даниел ще си все същото тъпо парче - да не кажеш после, че не си бил предупреден!

# 44
  • UK
  • Мнения: 4 308
Казах ти аз да не се бъзикаш със съфорумките  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт