Hellraiser... Ще се осмелите ли?

  • 7 105
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 805
Не си сбъркана, аз пък се чудя защо толкова се бях впечатлила от Кендимен.  hahaha

Зависи кога си го гледала, ако го бях гледала преди 10 примерно години, сигурно и на мен щеше да ми е по-въздействащ. В крайна сметка
Скрит текст:
руста мацка убиваше ли или не?

# 46
  • Мнения: 3 736
Серийно май не, само веднъж. Права си, отдавна го гледах.

# 47
  • Мнения: 1
За мен само първия и втория Hellraiser  стават за нещо. Единицата доста ми хареса, в 2 имаше много добри неща.

# 48
  • Мнения: 2 805
Прочетох темата и честно хора, кое толкова Ви уплаши в първа, че и втора част на филма.
Ценобите са яки и е гот да гледаш фантасмагориите, но нищо страшно не видях, особено пък в първа част. На мен дори ми беше леко скучна с тези смешни актьори. Втора част беше по-забавната определено.
А и изведнъж Пиндех във втора част чак прояви някаква човещинка и съвсем загуби страшния си облик.

Да не сте ги гледали като деца, и само спомените да са Ви такива Simple Smile, че  е много страшен филма?

# 49
  • Мнения: 3 736
На мен не са ми страшни те, страшен ми е петият. В първите ме кефи идеята, най-вече. Да не говорим, че актьорът в главната роля ми е безумно противен.  hahaha

# 50
  • Мнения: 2 805
На мен не са ми страшни те, страшен ми е петият. В първите ме кефи идеята, най-вече. Да не говорим, че актьорът в главната роля ми е безумно противен.  hahaha

Точно, идеята е яка.

Кой актьор Simple Smile? В първа и втора част имаше само една девойка, всъщност две, които се изявяваха като главни героини. Освен ценобитите де Simple Smile

# 51
  • Мнения: 3 736
Е как, актьорът в ролята на таткото/чичото. Супергнъсен е.

# 52
  • Мнения: 2 805
Е как, актьорът в ролята на таткото/чичото. Супергнъсен е.
Ммм, да - съгласна. Ужасно неприятен е.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт