Казвате ли на децата си, че ги обичате?

  • 2 014
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 533
Много, много често и го казвам, на мъжа ми също. Моите родители рядко са ми казвали, че ме обичат, въпреки това винаги съм го чувствала.

# 46
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Често му го казвам, а и той на мен.  Grinning Много хубаво ми става, когато дойде и ми каже: "Мамо, обичам те!"
 hahahaНе след дълго ще казва: "Мамо, обичам те, дай десет лева", затова се радвам, докато е време.  Joy

# 47
  • Мнения: 415
Казвам често, ама баткото от повтаряне започна да не влага смисъла, който ми се ще - та малко разреждам...

# 48
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Разбира се, непрекъснато! И той също Simple Smile. Дори сам си казва: "И като не слушам, пак ме обичаш, нали?" Защото, като беше по-малък, чух, че някои от роднините му казват, че няма да го обичат, ако не слуша и аз веднага взех мерки да предотвратя този страх!

# 49
  • Мнения: 515
Гушкам си я и й го казвам. Винаги като ми падне случай. 

# 50
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
По много пъти на ден се гушкаме и казваме колко (от Земята до небето и още толкова)  се обичаме  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 2 241
Естествено, всеки божи ден, гушкаме се и си повтаряме колко много се обичаме взаимно Laughing Ако случайно забравя, той ме пита: "А ти мен обичаш ли ме?" Нямам нищо против да го казвам, явно в тази възраст дечицата не проумяват другите, по-незабележими прояви на обичта към тях и имат нужда да им се казва, че са обичани.
Жалко, че ще го пипне пубертетът един ден и ще го е срам дори да ходи с мен по улицата, а камо ли нещо друго Cry Ама така е с мъжете.

# 52
  • Мнения: 10 758
Казвам постоянно.Даже и показвам.  bouquet

# 53
  • Мнения: 5 647
Казвам, при това много често. Тя на мен и на татко й също казва.

# 54
  • Мнения: 614
Казвам му го непрекъснато, но все пак той е на 1 година. В побертета всички тези ласки стават все по-трудни...

# 55
  • Мнения: 139
непрекъснато-с думи и със дела Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 2 271
Непрекьснато!Независимо,че все още не разбира!Но виждам,че усеща Hug

# 57
  • Мнения: 3 371
Да , непрекъснато го казвам на всички , които обичам !Синът ми вече е на 16години и сигурно предпочита не от мен да го чува Wink , но и аз се вреждам все още!

# 58
  • София
  • Мнения: 5 828
Да, непрекъснато й го казвам, мисля, че всеки има нужда да чува, че е обичан  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт