МАЙските бебенца сладки, имат си вече шапчици и чорапки!

  • 37 919
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1
Nelkata_77, честит рожден ден и от мен! Жива и здрава да си и да гушкаш скоро най-прекрасния подарък на света!   bouquet

Янче, браво, че устиска! От сега на татък ще си спокойна и съм сигурна, че бебче ще дойде в точното време! Стискам палци всичко да е наред!

Ей, като се замисля, вече ще започват да валят добри бебешки новини! Много се вълнувам!  Heart Eyes

# 706
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Привет момичета,

Nelkata_77 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Здраве и късмет и мнооого щастие!    bouquet

Гледам сте попривършили темата... новата вече е готова. Надявам се докато се прибера слетобяд да не сте минали и 50-та страница.
Бая задачки са ми се събрали, та не ми остава време да ви чета. Но има неща, които трябва да бъдат свършени сега. Ако ги отложа... ще взема да родя и после... няма кога.
Вчера бях на консултация в поликлиниката и всичко си е наред за момента. Днес съм на консултация с ортопед, да видим как ще се ражда. После тестуване за алергии... до Великден ще ми е зор.
Малко набързо ви прочетох, ама ще наваксвам по-нататък.

Само да кажа за размерите на бебето – те са леееко ориентировъчни. За Пепи ми казаха, че ще се роди над 4.500 и ме навиваха за секцио, а той се роди 3.700, съвсем нормално и без проблеми.

Хайде хуквам по задачи. Хубав ден на всички!

# 707
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 758
Благодаря, Креми! В духа на твоя въпрос...момичета как го правите тоя номер с бръсненето ...или както там се обезкосмявате. Аз от тоя корем нищо не виждам... Embarassed

# 708
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Благодаря, Креми! В духа на твоя въпрос...момичета как го правите тоя номер с бръсненето ...или както там се обезкосмявате. Аз от тоя корем нищо не виждам... Embarassed

с огледало, а ако не се справиш, с помощ от таткото

# 709
  • Мнения: 507
Благодаря, Креми! В духа на твоя въпрос...момичета как го правите тоя номер с бръсненето ...или както там се обезкосмявате. Аз от тоя корем нищо не виждам... Embarassed

Аз понеже се обезкосмявам с кола маска (която си правя сама) до момента не съм имала проблем, но май сега няма да се справя и ще ходя на козметик.

# 710
  • Мнения: 92
и аз от 1 месец го правя с помощ от таткото Simple Smile иначе никакъв шанс  Crazy

# 711
  • Мнения: 1
Mамчета да ви попитам виждам че всички вече сме на вълна раждане и размери на бебчо ние от 1 месец вече вървим 3 седмици по големи дори и повече малко съм притеснена. И сега го очакваме от 21-ви което е 1 месец преди термина дори и докито незнае какво точно да ми каже при друг също ходих аз съм в 33-та г.с а бандита е в 36 и 4 дена  #Crazy едвам се движа вечер хъркам като някой дядка #Cussing out мъжа ми е в чудо от мен  Joy Joy
Някоя друга мама с подобен проблем ?

# 712
  • Мнения: 1
Аз го карам на сляпо! Това с огледалото нещо не го овладях... после ще разчитам на акушерките, ако има нещо, което съм пропуснала... Mr. Green

Ели, за банята си мислех, че това, че ти е на друг етаж не пречи. Чета в интернет, че може да си направиш вода с подходящата температура за къпане в кофа и да си за занесеш до мястото, където ще къпеш бебчето.  Peace

# 713
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 758
Ех, аз никога не съм се бръснала, само с епилатор и сега ще се мъча. Имам чувството, че ще се нарежа.
Беки, ние си имаме нещо като кухня на етажа, с всичко / само дето не готвим там/. Ама ми е странно - едната стая се води детска, там примерно ще го къпем. Ще го кърмя незнайно къде - може би пак там, пък ще спи в друга стая. Ще падне едно разнасяне. Ама май ще е така.  Simple Smile
krisko6699, поговори си с докторите. Ти секцио ли ще си? Щото ако не, то си знае кога да излезне. И аз се притеснявам, щото знам кога съм го заченала и по начина по който изчисляват термин ми го смятат 1 седм. по-рано и ако ме оперират ще стане половин месец по-рано. Пък мен средата на май си ми харесваше  Simple Smile
Drina, защо ортопед да казва как ще се ражда?

# 714
  • Мнения: 121
Здравейте момичета!

Нелката   nbirthday Да си здрава, щастлива, много обичана и скоро да гушнеш най-хубавия подарък  Hug

elliee и аз не се справям мила с обезкосмяването сама, за това - козметик. Имам час за другата седмица и смятам каквото не успее да изчисти, акушерките ще го направят  Laughing Между другото мога да ти пусна моя списък на лични, ако искаш...

За къпането на бебчо аз мисля в началото да е в стаята, а не в банята, вярно ще има разнасяне насам натам, но поне ще е по-широко и удобно на таткото (мисля той все пак да се заеме с тази задачка  Rolling Eyes)

Последна редакция: вт, 03 апр 2012, 12:17 от jo_anna

# 715
  • Мнения: 63
Здравейте, момичета Simple Smile

Нелка, честит рожден ден! желая ти много здраве и щастие и едно прекрасно  newsm32newsm67


Аз да ви питам за секциото - не може ли вместо да му се избира дата и подобни да се изчака бебче само да тръгне да излиза? Примерно като текнат водите и беж към болницата за секцио? Спорде мен екип винаги трябва да има в готовност и на разположение, все пак ако пръвоначално е било планирано нормално раждане и се получат усложнения, така и така го вадят секцио, от къв зор трябва предварително да се планират ден и час?

Аз днес ще ходя да купувам плат за чаршафчета и съм решила и столовете да претапицирам, че са бая износени - дано намеря нещо читаво! Simple Smile

Хайде  Hug за всички и весел ден Simple Smile



Ей, пишете кой е свободен утре за по едно кафенце!  Grinning

# 716
  • Мнения: 99
Добро утро Майчета.

Nelkata_77  newsm59  Gift Tada bdbaloni . Много щастие пожелавам, много късмет, здраве и най прекрасният подарък през Май.

Започнахме април месец и трепетите от очакването стават сериозни май при всички. Чуствам се леко напрегната  Rolling Eyes , че имам още толкова много неща да свърша, а времето лети. Но пък за сега изобщо нямам притесненения относно раждането, някак се чуствам спокойна и уверена  Whistling .
Аз също съм на кола маска, която от години ми прави козметик. За да няма изненади сега ходя много по често от преди.

GeriD Стаята е приказна с тези звездииии. Страхотна, със здраве да се ползва от малчо-палчо, много детска глъчка и смях да се чува от нея. Само един килим ми липсва  newsm78 

Момичета нашият тати ни спретна изненада вчера. Оказа се, че събота когато го пратих до Малечко за 2-3 дреболии е харесал още една количка и я е капарирал. Снощи се прибра с нея  newsm09 . Така, че вече сме с 2 броя  Peace . А ето това е новата придобивка

# 717
  • Мнения: 0
Нелка Честит рожден ден!!!
  bouquet Hug Желая ти много радост и щастие!
krisko6699 Ха-ха имам същия проблем,разликата е само,че нашият татко е на школа и спя с малката.Снощи ме бута и ми вика ''Мамо стига хърка''! Joy Joy Joy
На мен също ми казаха,че бебка върви с 2 седмици напред и датата е 14-ти май а не 27-и,та се чудя коя дата е по-вероятно и по-вярна?Някой ако знае нека сподели. newsm78
  За обезкосмяването все още се справям сама bowuu

# 718
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Момичета, черпя ви за рожденния ден на мъжа ми  newsm38 който днес става на 31 г.  Hug За жалост е командировка и ще се прибере утре Rolling Eyes

Диди, честита ти нова количка.Страхотна е.
За обезкосмяването-и аз го карам на сляпо.Някак не си представям да карам мъжа ми да го прави.

Аз нямам търпение вече да раждам.Хем, ме е страх, хем вече искам да родя и да гушкам бебчето.А, и да спра да ставам нощно време, да спре да ми се стяга корема, да мога вече да спя по корем, че кокалите ме болят на страни и въобще да съм както преди.Корема доста ми е паднал и се надявам след седмица, две да родя Crazy

# 719
  • Мнения: 160
Нелка, Честит рожден ден, мила! Да си жива и здрава, много щастлива и обичана! Hug
Момичета, благодаря ви за мненията относно астрологията. Аз видях, че само 1-ви и 2-ри не са препоръчителни. Може би ще е на трети, ако не реши да излиза по-рано. И наистина, Джия, задава логичен въпрос - защо наистина да се избира дата, като може да се изчака, като тръгне да излиза само, да се направи секцио. Thinking
За обезкосмяването - справям се някакси. Не мога както преди, но с огледало стават нещата.
Вчера като си видях лентичката и пишеше 37 дни, направо се стреснах. Уж имаше време...много бързо минава нещо.

Общи условия

Активация на акаунт