Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 155

  • 36 460
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

Надин  Hug

 Thinking Замислих се по въпроса, който и ти си задаваш - как Джансел е присъствал и на двете събития в един ден?  newsm78 А, може да е -  Wink най-вероятно клубното парти да е било предната вечер или по-рано същата вечер, та да е успял и за мача.  Laughing

А, сега ви желая хубав слънчев пролетен ден!  Hug
И много, много усмивки!  Simple Smile

# 691
  • Мнения: 4 535


Семейство Сайлак вече са започнали с готвенето, а баба Надин изчезва до довечера по задачи, защото бебетата и са пораснали отдавна, и си готвят сами Grinning

# 692
  • Мнения: 10 012
Добро утро  Hug
Как сте, дами?  Peace
Няма нови снимки на семейство Сайлак.  Sad
Но виждаме, че и другото бъдещо семейство е добре и се забавлява по купони и екскурзии.  Simple Smile

Да ви припомня - малко любов:



Скрит текст:
И това трябва да го знаем, въпреки, че не е приятно.  Rolling Eyes Но казват - знанието е сила.  Peace

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ab8UOl1g3bY

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 40
  Линка, Hug Hug Благодаря, че питаш за мен!
 Минавам през темата, но за новини ме няма. Радвам се на това, което слагат момичетата. Инак с удоволствие си повтарям сериите. Гледаме ги почти семейно. Веселим се, защото половинката ми споделя сън, в който среща момиченце /9, 10 годишно   newsm78 newsm78 / и го пита за името. Отговорът е - Хасрет hahaha hahaha Безпокои се, че ако децата научат, направо ще станем за смях- и то си е така. Исках да му кажа смисъла на имената и потърсих в старите теми, но вече е изтрита тази информация.
   Липсва ми старото време, когато чакахме новите серии и споделяхме мисли, правехме предположения, съчинявахме сценарии.
   Сега като гледах серията след благотворителния концерт и разходката на Хасрет и Левент, си мислех, че като че ли искат да ни покажат, че любовта е сляпа. Левент тук е внимателен, грижовен, забавен, решителен, така че Хасрет има добър вариант за човека до себе си, но сърцето й казва друго... Между другото, имаше една снимка на Туба и Онур с децата аутисти преди или след снимането на благотворителния концерт / тя е с бялата рокля /, което ме навява на мисълта, че тогава те вече са заедно и без да искам вече, гледайки ги, си мисля, че те донякъде играят себе си  Crossing Arms Crossing Arms
    Снимката на Джансел с Пънар е хубава-  имаме сериозна връзка, което ми показва, че Джансел е отговорен мъж и щом веднаж е показал момичето, държи на него. Момичето е красиво и щастливо. Но дано той не остане само с почивки, клубове, мачове, без проекти.
    Сетих се друго. В преподаването на Мурат имаше доста информация за музиката, за композитори и певци. Тук трябва да е имало професионална помощ, а дали и Джансел не е помогнал newsm78 newsm78- поне с идеи.

  Вечно сърдитият и груб към тази ученичка учител


  
 

# 694
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Линка,  Hug

Страшно е това, което си скрила  Sad, но ние сме безсилни да го променим, освен да не купуваме такива неща... ooooh!

Но, затова пък явното  Simple Smile в поста ти е...  Heart Eyes
Защото ми омръзнаха в последно време колажите на Мурат и Селин / като че ли  newsm78 те са били главните герои в нашия сериал  Wink/, май се опитват да ни убедят, че в тази връзка е имало  Thinking повече любов!  ooooh! Ама с мен,  Wink няма да се получи!  Joy Joy Joy



Та и тук се вижда как Мурат гледа Хасрет, макар и на телевизор!  Wink

# 695
  • Русе
  • Мнения: 6 503
РениHug

Момичета,  Wink вярно, че тези дни сме повече заети, ноо  Thinking се питам ще продължим ли преговора, защото май дълго се задържахме на 20 епизод?  Peace



# 696
  • Мнения: 10 012
Рени  Hug
Цвети  Hug не обръщай внимание на болни и завистливи мозъци.  Naughty Чак са смешни някои, в желанието си да игнорират и да не забелязват най-добрата партньорка на Джансел, тази, която му донесе и нашето внимание, а и вниманието на някои колажисти.  Mr. Green Ама така още повече изпъква безсилието пред таланта, завистта за щастието на другите, както се казва - едни "Салиериеви изпълнения", ама "...всичко се връща.." както се пее в песента.  Twisted Evil

Рано или късно всичко ще си дойде на мястото.  Peace



Ако искаш да продължим с 21 епизод, не че ще имам много време, ама всяка свободна минута съм тук!  Joy Joy Joy

# 697
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Линка  Peace

Скрит текст:


Линка,  Wink а тези - позна ли ги?  Laughing



А, за преговора  ooooh! то, и аз нямам много време / един ден повече, друг - почти никак  Wink/, ама - когато мога, ще слагам снимките - за да не задържам останалите желаещи да се включат.  Peace
Може и да върви бавно повторението,  Wink но важното е, че не сме го забравили и продължаваме напред!  Peace

# 698
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И преди да подхвана снимките от 21 епизод,  Wink още нещо от 20.  Peace



И една фенска фантазия за партньор на Туба.  Laughing

# 699
  • Мнения: 10 012
Линка  Peace

Скрит текст:


Линка,  Wink а тези - позна ли ги?  Laughing

Цвети  Hug Разбира се, че ги познах!  Hug
Ама нито имената им знам, нито името на филма си спомням. Sad

Но пък беше прекрасен филм, с фабула, близка до ЛП, но много въздействащ и интересен индийски филм!  Hug Пък аз не съм почитател на индийското кино!  Twisted Evil Представям си почитателите на това кино как са били запленени от филма!  Hug
Кой направи гифчетата? Нашата майсторка ли?  Heart Eyes

Слагай снимки когато можеш. То пролетта пукна и слънцето мами навън, та форумът ще почака... hahaha

# 700
  • Мнения: 2 195
Здравейте  Hug

Макар и без новини сте намерили кадри за настроение.

Рени Hug
Напомняш ми за дискусиите, по-скоро предположенията кой на какво влияе и учи. Това, че на екрана има аналогични ситуации от живота  според мене не е водещото, а  и не знаем кой какво знае, какъв опит има и какви са им комуникациите. Само защото някой ни е симпатичен, не значи, че всичко се дължи на него.  Peace
По думите на Туба - на площадката се включва, играе и изключва се и си тръгва. Избрала е да играе дадена роля и я играе. Пример е ПЛ - играта й въобще не е повлияна от раздялата й с Б.И.  А и  Джансел е казвал, че прави това, което му е отредено по сценарий и според вижданията на режисьора. Когато следват изискванията се получава добре. Накрая видяхме какво се получи, когато режисьорът отпусна конците и остави малко или много нещата на самотек  ooooh! В една продукция, особено когато е комерсиална и се работи на бързи обороти, всеки си има точно определени задължения и права. Иначе се разчува - например разправията м/у Джансел и "Бурхан".
 А чак професионална помощ  Джансел надали е оказвал, защото не е професионален музикант или музиковед. А и сигурно щяхме да разберем. Френска музика, а и класическа, доста често звучи  в турските сериали.  Peace

Леле, колко изписах. Ама днес май ще е само това.

Туба в една нова стара роля - на пънкар. Как ли ще реагира, ако Мая и Топрак се появят в подобен вид Joy Joy Joy
Хубав и успешен ден!

# 701
  • Мнения: 2 195

И една фенска фантазия за партньор на Туба.  Laughing



Цвети, кой е пък този нов небръснат партньор? Оджата вдигна много летвата с двойните си контри цели 56 еп. Wink

Линка, от фризера ли ги измъкна годениците?  Stop

# 702
  • Мнения: 10 012


Скрит текст:
Какво чета във фейса? Rolling Eyes
Май нашето момиче повлече крак... Или просто нещата се повтарят.  newsm78
http://www.gecce.com/haber/kenan-beren-askinda-surpriz-gelisme-186916.html
Берен е бременна.  Thinking

Дали Фунда ще отлюспи и нея?  hahaha hahaha hahaha
Чудя се дали на партньора на Берен няма да повлияе това й състояние, че да вземе да я пази.   ooooh! Ще видим и той доколко е професионалист!  Peace Следя го!  Joy Joy Joy

# 703
  • Русе
  • Мнения: 6 503

И една фенска фантазия за партньор на Туба.  Laughing



Цвети, кой е пък този нов небръснат партньор? Оджата вдигна много летвата с двойните си контри цели 56 еп. Wink


БагиWink това е Гьокхан Тепе - актьор и певец / май  newsm78 беше и братовчед на Таркан/ и ако си гледала "Сълзи на Босфора" - там игра доктора, влюбен без отговор в главната героиня / не съм следила изцяло сериала, но имам понятие  Wink/.  Peace

# 704
  • Русе
  • Мнения: 6 503
ЛинкаWink за гифчетата - разбира се, позна кой ги е правил!  Peace
А, за новината, подобна на една друга от преди време / пряко свързана с нашата тема  WinkThinking много ми е любопитно,  newsm78 дали ще има поне малко подобни реакции, на тези получили се тук?  Peace Все пак нещата учудващо се повтарят!  Peace

БагиWink на мен не ми пречи да пишеш повечко, дори с този ти по-дълъг пост - съм напълно съгласна, много точно си изразила и моето виждане по тези въпроси!  Peace
А, пък за пънкарката - нямам думи, страхотна е, ама на нея всякак и отива.  Simple Smile
Колажът, обаче  newsm78 го виждам за първи път -  Thinking да не би, ти да си го измайсторила?  Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт