Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)- сериалът, който остана в сърцата ни !~ 83

  • 38 351
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 984
http://www.facebook.com/#!/photo.php?v=10150661595427211&set=vb.97723227171&type=2&theater

Slawena,  Heart Eyes благодаря, мила ! Такава жестока хрема имам, че едва дишам ! Sad

Добре дошла в клуба течащ нос,моят от алергия Sick...твоят от настинка

Скрит текст:
Какво ще ни прави Киво такива сополиви  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 3 371
Добре дошла в клуба течащ нос,моят от алергия Sick...твоят от настинка

Скрит текст:
Какво ще ни прави Киво такива сополиви  Mr. Green

Най- вероятно и моят, защото взех много сериозни мерки за настинката и продължава !
Скрит текст:
Ще ни лекува, джанъм ! Wink Нали знаеш вица!

# 32
  • Мнения: 11 984


Най- вероятно и моят, защото взех много сериозни мерки за настинката и продължава !
Скрит текст:
Ще ни лекува, джанъм ! Wink Нали знаеш вица!

Я кажи

# 33
  • Мнения: 3 371
Скрит текст:
Отишла една нимфоманка при докотра и му казала, че повече не може да издържа, никой мъж не можел да я задовили и нещата излизат от контрол! Лекарят и съчувствал, ама нищо не могъл да направи, предписал и успокоително и я изпратил.Тъкмо дамата излязла от кабинета и влязъл следващият пациент.Мъж, симпатяга и рекъл : Докторе, помагай, не се трае вече ! Няма жена, която може да ме задоволи, направо ще се побъркам вече" Лекарят се замислил за миг и му казал да чака там и да не мърда и хукнал да догони предишният пациент. Сварил я тъкмо в аптеката и я замъкнал обратно в кабинета.Запознал ги, дал им ключа от апартамента си и ги пратил по живо по здраво ! А нашите двама като отишли и още от вратата- много, много, много як секс. По едно време се поизморили, запалили по цигара и жената казала на мъжа: Сега, ако някой отнякъде ни види, ще си каже - леле, тия се спукаха от е ..., а ние просто се лекуваме ! Mr. Green

# 34
  • Мнения: 11 984
Скрит текст:
Отишла една нимфоманка при докотра и му казала, че повече не може да издържа, никой мъж не можел да я задовили и нещата излизат от контрол! Лекарят и съчувствал, ама нищо не могъл да направи, предписал и успокоително и я изпратил.Тъкмо дамата излязла от кабинета и влязъл следващият пациент.Мъж, симпатяга и рекъл : Докторе, помагай, не се трае вече ! Няма жена, която може да ме задоволи, направо ще се побъркам вече" Лекарят се замислил за миг и му казал да чака там и да не мърда и хукнал да догони предишният пациент. Сварил я тъкмо в аптеката и я замъкнал обратно в кабинета.Запознал ги, дал им ключа от апартамента си и ги пратил по живо по здраво ! А нашите двама като отишли и още от вратата- много, много, много як секс. По едно време се поизморили, запалили по цигара и жената казала на мъжа: Сега, ако някой отнякъде ни види, ще си каже - леле, тия се спукаха от е ..., а ние просто се лекуваме ! Mr. Green


 hahaha hahaha hahaha Joy Joy

# 35
  • Мнения: 3 371

Нямаш нищо против такова "лечение", нали ?! Mr. Green Twisted Evil Crazy

# 36
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Скрит текст:
Отишла една нимфоманка при докотра и му казала, че повече не може да издържа, никой мъж не можел да я задовили и нещата излизат от контрол! Лекарят и съчувствал, ама нищо не могъл да направи, предписал и успокоително и я изпратил.Тъкмо дамата излязла от кабинета и влязъл следващият пациент.Мъж, симпатяга и рекъл : Докторе, помагай, не се трае вече ! Няма жена, която може да ме задоволи, направо ще се побъркам вече" Лекарят се замислил за миг и му казал да чака там и да не мърда и хукнал да догони предишният пациент. Сварил я тъкмо в аптеката и я замъкнал обратно в кабинета.Запознал ги, дал им ключа от апартамента си и ги пратил по живо по здраво ! А нашите двама като отишли и още от вратата- много, много, много як секс. По едно време се поизморили, запалили по цигара и жената казала на мъжа: Сега, ако някой отнякъде ни види, ще си каже - леле, тия се спукаха от е ..., а ние просто се лекуваме ! Mr. Green
hahaha hahaha hahaha Joy Joy



Ама вие двете ме съсипахте Simple Smile хахахаха и аз имам такъв нос и по лошото е че и такива течащи очи но аз си имам астма от малка Simple Smile така че съм свикнала хубавото е че тук в холандия открих перфектните капки и ми минава бързо Simple Smile Пожелавам ви бързо да се справите с проблема кой както може   smile3534



# 37
# 38
  • Мнения: 11 984

Нямаш нищо против такова "лечение", нали ?! Mr. Green Twisted Evil Crazy

 smile3521 smile3521 smile3521

Само да не го озорим,че тези с течащите носове се множим Joy

# 39
  • Мнения: 3 371
Е, те пък да не видят нещо ! Crossing Arms
Гледам даже, че Роминка Heart Eyes илекарство ни е пратила !  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 012
Ама на вас май ви хареса да боледувате!  Wink Еле пък госпожата не се спря!  Crossing Arms Я бързо да ти пратим няколко левента да се погрижат  Crazy

# 41
  • Мнения: 26
Здравейтееее  Hug

Само да се запиша,че ви изтървах!   bouquet

# 42
  • Мнения: 3 371
"Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най-добрият начин да гориш калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса." - Одри Хепбърн

# 43
  • Мнения: 3 371
Ама на вас май ви хареса да боледувате!  Wink Еле пък госпожата не се спря!  Crossing Arms Я бързо да ти пратим няколко левента да се погрижат  Crazy

Е, стига сега, чак пък да не съм се спряла ! Peace Не съм боледувала много, само настинки разни, ама, ако ще прещаш левенти, веднага лягам болна ! Mr. Green Пък и съм скромна - само един левент ми трябва, другите ви ги харизвам ! Wink

# 44
  • Мнения: 3 118
ама сте забегнали по другите теми, ей!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт