Отговори
# 90
  • Мнения: 1 446
Хич не меря като няма чорапи. Ся съм хвърлила око на едни на Кларкс, ще си ги поръчам от UK. Много са удобни, писна ми от неудобни обувки вече...краката са ми по-ценни. А за фръцкане ще си ги държа в офиса.

# 91
  • Мнения: 6
Хич не меря като няма чорапи. Ся съм хвърлила око на едни на Кларкс, ще си ги поръчам от UK. Много са удобни, писна ми от неудобни обувки вече...краката са ми по-ценни. А за фръцкане ще си ги държа в офиса.

на таз марка съм си харесала една чанта, ама 50 лири не мога да прежаля

# 92
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Честит РД Лун Hug

здраве, здраве, здраве-да не се отърваш от него, другото е лесно-по много и от всичко ти желая Heart Eyes

Джи
, де анкетата мо?

# 93
  • Мнения: 1 167
 Embarassed Embarassed Много ми се спеше и не дочаках да пусна тема.

# 94
  • Мнения: 1 446
Хич не меря като няма чорапи. Ся съм хвърлила око на едни на Кларкс, ще си ги поръчам от UK. Много са удобни, писна ми от неудобни обувки вече...краката са ми по-ценни. А за фръцкане ще си ги държа в офиса.

на таз марка съм си харесала една чанта, ама 50 лири не мога да прежаля

Има един аутлет тук в София, ше ходя до там на заплата да видя кво има, да си взема нещо за около 40-50 лева.

# 95
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 503
...

Да не говорим, какви киселячки са продавачките, че и чорапи нямаха, та хайде беж и за чорапи.

Ако не ми беше толкоз спешно, тъй хубаво щЕх да се фръцна, че чак половината обуща на рафта да им съборя  Whistling Whistling

Пфаф, точно като за обучение на моето малко злостърче-водя го, обстойно мерим и ако не са любезни обяснявам защо сега няма да си купим от тук точно LaughingТака де, правя безплатно обучение на персонала, един вид. hahaha

# 96
  • Мнения: 6
Хич не меря като няма чорапи. Ся съм хвърлила око на едни на Кларкс, ще си ги поръчам от UK. Много са удобни, писна ми от неудобни обувки вече...краката са ми по-ценни. А за фръцкане ще си ги държа в офиса.

на таз марка съм си харесала една чанта, ама 50 лири не мога да прежаля

Има един аутлет тук в София, ше ходя до там на заплата да видя кво има, да си взема нещо за около 40-50 лева.

ако не забравиш и ако я има ще погледнеш ли цената на тази чанта?
http://www.clarks.co.uk/p/20350282

# 97
  • Мнения: 1 446
Крейзи,ами аз ще ходя чак другия месец, сигурно ще забравя, ама ще гледам обстойно.

Иначе е много хубава чантата.

# 98
  • Мнения: 6
Крейзи,ами аз ще ходя чак другия месец, сигурно ще забравя, ама ще гледам обстойно.

Иначе е много хубава чантата.

няма значение кога ще ходиш, не че ще я купя, щом в чуждите сайтове е на такава цена, не ми се мисли тук каква е.

# 99
  • Мнения: 1 446
Тук е аутлет, на половин цена съм,аз съм ходила, и една колежка е ходила скоро.

# 100
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 503

ако не забравиш и ако я има ще погледнеш ли цената на тази чанта?
http://www.clarks.co.uk/p/20350282


Крейзиии, чудесна е, ако ще ми купуваш  орандЖавата  е моята newsm03 newsm03 newsm03

# 101
  • Мнения: 6

ако не забравиш и ако я има ще погледнеш ли цената на тази чанта?
http://www.clarks.co.uk/p/20350282


Крейзиии, чудесна е, ако ще ми купуваш  орандЖавата  е моята newsm03 newsm03 newsm03

нали знаеш кога ми е рожденния ден  Mr. Green бялата за мен  Peace ама е белите ботушки да не забравиш  Mr. Green

Ред ако я има виж и цената, може пък да е 50 кинта, в такъв случай бих се замислила.

# 102
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 503
Ей, че си сладурана ама! Значиии, за моя РД ще ми купиш подарък на мен и на себе си ще купиш същата, само че бяла,а? Wink

# 103
  • Мнения: 6
Ей, че си сладурана ама! Значиии, за моя РД ще ми купиш подарък на мен и на себе си ще купиш същата, само че бяла,а? Wink

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green хм... да си разменим подаръци викаш, а? като едно време в детската градина  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 599
И моят РД наближава. Казвам от по-рано, да заделите по някой лев  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт