за приятелството между мъж и жена...и още нещо

  • 12 737
  • 101
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3
А невъзможно ли е жената да си поиска?  Laughing
 И още как! Mr. Green

Като във въпросният случайАма дамите не го наричат"поискване",а загриженост Whistling
Право в десятката. Laughing

# 76
  • Мнения: 3
Мисълта ми беше ,че много трудно би се запазило чисто общуване на духовно ниво, когато приятелството е между мъж и жена.Има изключения ,но и там е имало момент на изкушаване.За духовността съм .Това не ми пречи да съм реалистка .То ако не беше така в манастирите нямаше да се делят на мъжки и женски .В Атон дори е забранено влизането на жени.

# 77
  • Мнения: 123
А невъзможно ли е жената да си поиска?  Laughing
 И още как! Mr. Green

Като във въпросният случайАма дамите не го наричат"поискване",а загриженост Whistling
Право в десятката. Laughing

Така както беше формулирала първото си мнение nikolche79 не вярвах, че признанието ще дойде толкова лесно! Браво на мен и eksipnos! Иначе както съм писал и по-горе всичко е индивидуално и зависи от това как приемаш дадения човек. Що се отнася до изкушението с моята приятелка сме спали в една стая (но не в едно легло) виждали сме се топлес и нищо. Просто се възприемаме като приятели и нищо повече (пак да подчертая, че сме хетеросексуални  Laughing). Що се отнася до Атон - там нещата са по-различни, там няма не само жени, но и женски животни (не че няма истории за това как жени са се дегизирали и са влизали на територията на Атон, даже една от последните, за които чух беше за някаква журналистка, май американка, която успяла да влезе, но властите я усетили и в последствие "успяла" да влезе и в затвора).

# 78
  • Мнения: 8 889
Тя Николчето си пада по обобщенията и то генералните  Party
Наистина за някои хора е най-удобно да сметат всичко под един знаменател, защото това придава някаква подреденост на собствения им живот. Проблемът идва като почнат да обясняват на другите, че са в грешка  ooooh!

# 79
  • Мнения: 3
Николчето за себе си си знае и проблеми няма в това отношение.За мен приятелство между мъж и жена няма.Това е.Ама изобщо нямам намерение да се обяснявам.

# 80
  • Мнения: 123
Николчето за себе си си знае и проблеми няма в това отношение.За мен приятелство между мъж и жена няма.Това е.Ама изобщо нямам намерение да се обяснявам.

Леле как се разлюти!  Shocked  Laughing Споко само си говориме и не мисля, че ти или някой друг трябва да се обяснява за каквото и да било. Всеки изказва мнението си и туй то. Просто на Like_Smoke и на мен ни е направило впечатление, че доста категорично заявяваш твърдението си и че едва ли не трябва да се възприеме за меродавно и затова се включихме (е или поне аз). Така както си формулирала последното си мнение е съвсем друго нещо - това "За мен..." вече изразява твоята лична позиция и не създава впечатление за обобщаване на "изконни истини".  Peace

# 81
  • Мнения: 3
 Simple Smile Мир да е.

# 82
  • Мнения: 8 889
Николчето за себе си си знае и проблеми няма в това отношение.За мен приятелство между мъж и жена няма.Това е.Ама изобщо нямам намерение да се обяснявам.

Николче, ми нека да е мир, щом казваш, макар, че тук никой не води война...Само от време на време се появи някоя душица златна, размаха пръст, скара се на другите и после се фръцне  Laughing

Хубаво е да имаш принципи и философия за живота, но остави и на другите това право  Wink

# 83
  • Мнения: 182
Според мен отношенията ги определят хората. Може да има такова приятелство, но са малко случаите. В общи линии трябва поне единия да е "железен", ако не и двамата Simple Smile Аз имам приятели мъже, но имам и такива, които не искат да са ми само приятели. При първия удобен случай ще променят ситуацията. Въпросът е, че аз не го давам този удобен случай Simple Smile

# 84
  • Мнения: 135

Ама дамите не го наричат"поискване",а загриженост Whistling
Представете си пък какво би станало ако и се откаже!!!  newsm78
Гаранция че повече и за приятел няма да ви има!!!  Laughing
Това мъж да откаже на жена е страшно нещо...  ooooh!...

# 85
  • Мнения: 755


Това мъж да откаже на жена е страшно нещо...  ooooh!...

Страшно е вЕрно.

# 86
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Приятелството между мъж и жена е въпрос на въздържание  Mr. Green

Веднага след като прочетох какво е станало имаше само едно обяснение за мен - жената до него го е "разболяла" и е отложила срещата ви  Wink
Срещите и комуникацията ви не са били тайна за партньорите ви... Но я си представи, с този мъж сте се виждали 100 пъти без проблем, но преди 101 той е кръшнал с някоя, тя е разбрала и вече гледа "по-предпазливо" на вашите отношения, заради съмненията си в него?
По начина, по който е описана ситуацията, това е варианта според мен. Но малките детайли имат значение в случая - показала си била разочарованието си от провалената среща - как го показа "Ех, верно ли, еее много гадно" newsm09  или "Ех, да ти е*а майката, в последния момент се обаждаш, не те ли е срам малко?!!  Rage "
Защото ако си реагирала по първия начин и от това да се скарате и да те изтрие от всякъде... Значи му е казано "скарайте се"  Mr. Green
по темата , подкрепям това мнение!
иначе в живота ,  не вярвам много в истинското приятелсто м-у мъж и жена, ОСВЕН АКО не са бивши или са минали през физ. връзка, а пък  ако в един момент се получи засечка, ще го пишем със задна дата ......кво толкова..


# 87
  • Мнения: 7 006

Ама дамите не го наричат"поискване",а загриженост Whistling
Представете си пък какво би станало ако и се откаже!!!  newsm78
Гаранция че повече и за приятел няма да ви има!!!  Laughing
Това мъж да откаже на жена е страшно нещо...  ooooh!...
Да ти кажа..Единствения номер дет минава,е,че не бачка крика.Така им оставяш утехата да те плюят къв си"некадърник" и страшното минава  по-леко Sunglasses

# 88
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Аз приятели мъже имам доста,но този,който ми беше най-близък,с когото се чувахме по 3 пъти на ден и си организирахме кино уикенди с пица,сега ми е вече съпруг.Така че много,много не вярвам в чистото приятелство между мъж и жена,но не го и отричам.
А по темата,според мен авторката много навътре е взела отказа,което ми подсказва,че не таи само приятелски чувства.Има нещо много по-дълбоко,пича се е усетил(или приятелката му се е усетила) и за това е бил отбой.Явно дамата е била доста настоятелна и за това човека се е покрил и не иска да контактува повече с нея.

# 89

Общи условия

Активация на акаунт