...Който може да плете, тук показва плетено Великденско яйце!...

  • 98 149
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 114
случайна непозната, защо не харесваш Денима за една кука? За цветовете и аз имам забележки, щото ми пратиха една дъга, дето нищо общо няма с дъгата, но по телефона ме увериха, че имат цялата дъга.  Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 1 010
Честита пролет на всички! Поздравления на всички за хубавите творения и новата тема!  Hug

# 17
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
случайна непозната, защо не харесваш Денима за една кука? За цветовете и аз имам забележки, щото ми пратиха една дъга, дето нищо общо няма с дъгата, но по телефона ме увериха, че имат цялата дъга.  Joy

Ами незнам дали ще го обясня хубаво.По-хлабаво е пресукана и понеже е от много отделни нишки като бръкна с куката не винаги ги изваждам всичките.Това едно че ме дразни но ме и бави.Допускам варианта и куката да не ми е много хубава.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 522
Не, че имам време да плета, но поне да се наслаждавам на красоти.

# 19
  • Мнения: 114
Допускам варианта и куката да не ми е много хубава.

Да, ако можеш я смени с друга. Ще се случва по-рядко ваденето на единични нишки. Но ми харесва като прежда, важното е да не пуска боя след пране, също.

# 20
  • Мнения: 1
Интересна тема и пролетно настроение, началото е много заразяващо ама да видим кой какво ще измайстори. Успех на всички сръчни ръчички и много весело настроение!

# 21
  • Мнения: X
случайна непозната, защо не харесваш Денима за една кука? За цветовете и аз имам забележки, щото ми пратиха една дъга, дето нищо общо няма с дъгата, но по телефона ме увериха, че имат цялата дъга.  Joy

Ами незнам дали ще го обясня хубаво.По-хлабаво е пресукана и понеже е от много отделни нишки като бръкна с куката не винаги ги изваждам всичките.Това едно че ме дразни но ме и бави.Допускам варианта и куката да не ми е много хубава.


О, цепи се нишката- кофти. Ами то хем трябва с по-тънка кука, за да е стегнато, защото и аз мисля, че иначе тази прежда е мека и ще стои отпуснато, хем пък и трябва да е по-голяма кукичка, за да захваща цялата нишка. Аз не съм наясно, но има ли такъв вариант- тънка кука с голяма кукичка? Ама как го казах...... Joy

# 22
  • Мнения: 12
Здравейте,
SunshineMery благодаря за темата! чудесно си се справила..  bouquet
и аз като случайна непозната не съм особено очарована от денима на една кука...поне не от всички цветове. Някои цветове са по-добре пресукани...странна работа. Общо взето работи се бавно с нея на една кука.
Снежинке, да са ти честити комплектите! има си значение... Wink
Ако някой има въпроси за типовете прежди, може да намине към блога на Big Pufana и да се ограмоти основно, за да няма излагации кое е овца и кое коза:)

# 23
  • Мнения: 9 904
я да взема да се разпиша в тази тема, въпреки че тази година няма да има плетени яйца Simple Smile омръзнаха ми, ще ползвам старите.
оказа се, че имам сериозен проблем с една прежда. Неустановената ми алергия, която ме мъчи една година, спря, когато прибрах две кила прежда, които се опитвах да направя на покривка за диваните..... преди две седмици я извадих и пак същото....
така че засега само ще гледам кой какво плете.

# 24
  • Мнения: 4
Благодаря за новата тема.Цоп и аз тук "на голо"

# 25
  • София
  • Мнения: 4 578
Честита първа пролет и от мен. Страхотна тема   bouquet
Всички показвате страхотни красоти.
Аз боря един шал, който намерих на клипче, но 2 пъти разплитам.... та ще показвам след още малко време. Това е първото, което плета на обръч  Embarassed , досега само на 1 кука се пробвах.
Но карам само неща, които има на клипчета, защото все не мога да разчета схемите  Confused

# 26
  • Мнения: 0
Честита Първа Пролет!
Пожелавам на всички майсторки много слънчево настроение и плетачески ентусиазъм Simple Smile
Снежи,невероятна майсторка си-плетивата ти са като картина  bouquet......само да ги гледаш......
Пуф,много ми хареса сьомговият шал-искам да те попитам,в кръг ли го плете или като правоъгълник,на който после приши двата края?
сега и аз да се похваля с нови придобивки
http://postimage.org/image/9fy0n0g8l/
и какво мога с него.....
http://postimage.org/image/v9fzspjib/
имам и две шапки,но ще ги снимам с притежателката им....скоро Laughing

# 27
  • Мнения: 1 483
ruumkata,и ти ли от нета си купи тези красоти?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3
Села,мн сладки шапчици!  bouquet

# 29

Общи условия

Активация на акаунт