90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 181

  • 30 305
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 149
Привет и от мен в новата темичка Hug
Аз изкарах първата четворка,имам минус 1,5 кг Wink
Вчера белтъчен-хапнах пилешко шишче и салата,следобеда ягоди,за вечеря шопска.
Лошото е,че не мога да закусвам,само на кафе съм,а следобеда хапвам плодовете,но постепенно ще се науча Wink
За днес варива смятам да направя Рататуи Wink
Лек ден момичета Hug

Последна редакция: чт, 22 мар 2012, 09:27 от mery_79

# 46
  • DE
  • Мнения: 2
Здравейте!

Май трябва да пиша по-сериозно менютата, че да бъда сериозна...

Днес е бобов и имам от вълшебния ориз, който обаче направих преди 2 четворки в по-голямо количество и вероятността да се е вкиснал вече е доста голяма... Така че ако не стане с него ще ям царевица или грах.
Нещо май съм зациклила...и ме гони и пролетна умора. Но няма да се дам и се опитвам да се тонизирам със спорт.

Хубав ден!

# 47
  • до моите любими хора
  • Мнения: 15
Добро утро!
Днес пак с + 500 гр от вчерашния белтъчен. В последния момент реших, че ще ям едно и също на обед и вечеря уж за по-добър резултат но не. Ядох на обед и вечеря кюфтета със салата. Вече започна да ми писва вечно с тези плюсове  Close
Днес варива
З- ябълка
О- картофи соте и салата
В- същото
Отивам да ви чета, че доста сте изписали от вчера.
Хубав и слънчев ден на всички   bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 6 011
Писето, можеш да се разровиш назад в публикациите на Магерит, тя има най-впечатляващи резултати през почивка.  Peace
Общо взето трябва да запазиш досегашния ритъм на хранене - сутрин закуска плодове, обяд и вечеря, като пак задължително спазваш часовете според това, което си яла. Няма точно определен ред на храните вече, ядеш каквото ти се яде. Плодов се прави веднъж седмично, Магерит го беше съчетавала с луната. Воден се прави веднъж месечно.
Аз лично не съм правила водни и плодови дни през почивката. Ако кантара тръгнеше нагоре, ми беше достатъчно да направя две поредни вечери плодови хранения и плюса си отиваше.
Ако спазваш правилата на почивката бъди сигурна, че няма да си върнеш нищо. Дори да не сваляш през почивката, поне ще си затвърдиш новото тегло и след 3 месеца ще си направиш ново завъртане.  Hug
Аз съм решила в сегашната почивка да правя плодови, съчетани с луната, но водни определено няма да правя.  Peace

# 49
  • Мнения: X
 Simple Smile

Не знам как да тълкувам резултатите от смесването на белтъци. Имам плюс половин кг, което не е много. Но пък вечерях в 18 часа една кофичка кисело мляко само.

Днес - варива:
з - половин банан, два портокала и кафе с мед
о - леща, печени картофи, зелева салата
в - същото

Не знам дали си внушавам, но ми е тежко от смесването на плодовете сутринта.  Tired hahaha

# 50
  • до моите любими хора
  • Мнения: 15
Аз да се включа само да кажа, че бях питала Магерит как е свалила толкова много през почивката. Та тя беше казала, че тогава се е върнала в БГ и е яла главно домати и сирене, защото това и е липсвала много. Пийвала си е и ракийка с тях, но въпреки това е постигнала този резултат. Мисля, че беше 6 кг за 2 месеца почивка и после е започнала режима пак по-рано.
Магерит ако греша ме поправи, но ме беше впечатлила много и мисля че помня  Peace

# 51
  • Мнения: 542
Ника благодаря ти  за изчерпателния отговор  Hug само още нещо задължинелно ли е да има смесени хранения щото в линка  от първа страница за почивката нищо не пише за смесени хранения

# 52
  • София
  • Мнения: 6 011
Ника благодаря ти  за изчерпателния отговор  Hug само още нещо задължинелно ли е да има смесени хранения щото в линка  от първа страница за почивката нищо не пише за смесени хранения
Писе, правилото е да няма смесени хранения.  Peace Аз съм си позволявала такива, но рядко. Нана беше писала, че си позволява 3-4 смесвания седмично и не и се отразява. Така че ти трябва да си прецениш как на теб лично ти се отразяват смесванията. Аз си ги пазех тези възможности за разни поводи, хранене навън и т.н. за да седна заедно с другите, не ми беше ежедневно или ежеседмично.  Peace Като цяло се придържах към разделното.

# 53
  • софия
  • Мнения: 2 915
Здравейте!След плодов нямам +,нито -!Днес белтъчен:
закуска :1 банан,за обяд и вечеря яйца и салата от краставица и репички!
Усмихнат ден!

# 54
  • София
  • Мнения: 12 554
Ника благодаря ти  за изчерпателния отговор  Hug само още нещо задължинелно ли е да има смесени хранения щото в линка  от първа страница за почивката нищо не пише за смесени хранения
Писе, правилото е да няма смесени хранения.  Peace Аз съм си позволявала такива, но рядко. Нана беше писала, че си позволява 3-4 смесвания седмично и не и се отразява. Така че ти трябва да си прецениш как на теб лично ти се отразяват смесванията. Аз си ги пазех тези възможности за разни поводи, хранене навън и т.н. за да седна заедно с другите, не ми беше ежедневно или ежеседмично.  Peace Като цяло се придържах към разделното.

Ника, почивката е плавен преход от режима към така нареченото нормално хранене, така че за мен е правилно да има няколко смесени хранения. Не знам къде си прочела, че не може смесено хранене. Единствената забрана е да не се смесват въглехидрати и белтъчини.
Но примерно аз не правя чисти плодови и водни дни през почивката, защото тогава тя с нищо няма да се различава от режима.

Още 300 грама днес минус. Менюто за закуска бе 2 круши, за обяд боб и една краставица. Вечерята още не ми е ясна.

# 55
  • Мнения: 4
Днеска сме на плодчета сигурно ще са ябълки 2 банана 50 грама орехи и бадеми.Да се похваля че от 65 кг вече съм 63 и почнах диетата миналия Четвъртък.  newsm03 newsm44 newsm44 newsm44  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 56
  • Мнения: 542
благодаря ви за отговорите  Simple Smile имам още малко на 1 април ми е последния плодов и вече след това ще видя кое как ще ми се отразява!
определено има промяна при мен защото в началото свалях от месо а сега винаги съм + и то голям по близо кило ,след плодов също минуса е съвсем малко по 200-300 гр в началото не ми варираше теглото толкова много ,предполагам че ще се стабилизира през почивката

# 57
  • София
  • Мнения: 6 011
Нана, това за несмесването го чета в линка относно почивката, на нашата първа страница.  Peace Писе, отвори го линка и прочети - има дадени допустими за смесване храни, но са малко като комбинации.
https://docs.google.com/document/edit?id=1zuS3XdOHfovogpxYIqzARY … ;hl=en&pli=1#

Всеки трябва да си намери баланса за задържане, това казвам.  Peace

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 723
ДУ  Grinning
Днес Варива:
З:банан
О:яхния грах и картофи + зелена салата с домати
В:същото

Мен също ме е застигнала пролетната умора,че и съм много настинала......

# 59
  • Мнения: 1 033
Да се запиша и аз в новата темичка, че да ви следя Simple Smile Днес 65,300 Simple Smile най-после мръдна в правилната посока кантара след близо 2 седмици Simple Smile
Днес ми е белтъчен, не знам какво ми се яде, ще мисля в движение.
Спорен и отслабващ Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт