Отговори
# 105
  • Мнения: 186
Сега погледнах и анкетата. Предполагам не само в нашия, а и в други форуми, преобладават феновете на Джемре, сценаристките няма как да не се съобразят с това.....

# 106
  • Мнения: 8 409
Сега погледнах и анкетата. Предполагам не само в нашия, а и в други форуми, преобладават феновете на Джемре, сценаристките няма как да не се съобразят с това.....

Ако разликата е толкова малка, може и да не се съобразят. Peace Така или иначе ще "разгневят" почти еднакъв брой фенки и изборът остава в техни ръце. Laughing Mr. Green

Последна редакция: сб, 24 мар 2012, 13:29 от ·٠•Snejka•٠·

# 107
  • Мнения: 186
Снежка, разликата не е толкова малка, това говори за настройка на зрителя, абе, те си знаят , за себе си съм убедена, че Джемре е и техният избор. Актрисата си е паснала много добре с ролята, трябва да бъдат поздравени с избора й.

# 108
  • Мнения: 3 547
Няма как да се сравнява бг с турската аудитория...

Да се слага знак за равенство е голяма грешка и да се правят изводи от нашата анкета също...

Както казах и преди това, наистина си мисля, че там обществото наистина държи повече на морала и традициите...така че изобщо не можем да предвидим какви са им нагласите, освен ако някой не даде данни и статистика от анкети по техни форуми...

Все пак обаче е важно не само мнението на тази част от зрителите, които ползват нет и участват в анкети, ако трябва да се съобразяват изобщо с мнението на публиката сигурно биха направили други проучвания.

Макар че се съмнявам да ги интересува чак толкова ...те сигурно си имат определен заложен сценарий и дори и леко да правят промени, едва ли са тръгнали изобщо да правят филма без да имат ясна концепция кой, с кого и кога какво ще се случи...

То ако питаха нас всички сериали щяха да свършват по друг начин Laughing Laughing

А като знаем всички какви са царе на драмите и трагедиите, мисля е излишно да им даваме акъл какво да направят...е, можем все пак да си помечтаваме малко де  Wink Wink

# 109
  • Мнения: 8 409
Лор, абсолютно си права. Peace Просто си чешем езиците (пръстите, де). Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 110
  • Мнения: 1
И според мен 30-ти епизод ще е решаващ , защото би трябвало да е едновременно завършек на някоя от основните сюжетни линии и да даде начало на нова такава , но ще видим  Thinking , във всеки случай очаквам оттук нататък да се случват все по-инфарктни неща от показаните досега  Grinning
Кузей се сдоби с толкова много нови врагове , че спокойно могат да си ги редуват в опитите им да му отмъстят подобаващо за всичко което им е сторил  , за да не им е скучно на зрителите от все едни и същи мутренски физиономии  ooooh!.
В един епизод ще е Ферхат , в следващия Бекир , в по-следващия Сюмер , Симай , Гюней , олеле  #Crazy , тоя списък много дълъг взе да става  Shocked
Горкият Кузей , сценаристките сериозно са го нарочили за нещо  Mr. Green
Мама Хандан , не петел трябва да заколи , а по-добре цяло теле за по-сигурно  Joy

# 111
  • Мнения: 2 282
Дани, няма начин позицията на сценаристките да не е изказана чрез някои от героите. Неодобрението на Гюлтен, Сами, Хандан. Дори една З. каза, че това би било невъзможно. Да кажем, че тя е с по съвременно мислене. Срамът, който изпитва Кузей заради тая любов. Вижте, как отрече пред баща си.
И според мен анкетата е с почти изравнени резултати. Няма предимство.

# 112
  • Мнения: 0
кой е Бекир -Селея ,че не ми става много ясно ?

# 113
  • Мнения: 2 282
Кузей се сдоби с толкова много нови врагове , че спокойно могат да си ги редуват в опитите им да му отмъстят подобаващо за всичко което им е сторил  , за да не им е скучно на зрителите от все едни и същи мутренски физиономии  ooooh!.
В един епизод ще е Ферхат , в следващия Бекир , в по-следващия Сюмер , Симай , Гюней , олеле  #Crazy , тоя списък много дълъг взе да става  Shocked
Горкият Кузей , сценаристките сериозно са го нарочили за нещо  Mr. Green

И всички тия врагове, Кузей си спечели заради други хора. Но той ще опере пешкира, така да се каже.

# 114
  • Мнения: 186
Анкетата ясно показва предимство на Джемре.
Изравнен резултат означава 50-50, е, няма такова нещо.

# 115
  • Мнения: 75
Все пак анкетата е за това коя заслужава Кузей, а не коя обича той Peace и точно затова е малка разликата , иначе за другото спор няма  Wink
Аз гласувах за Джемре и то защото виждам че тя го обича истински.

# 116
  • Мнения: 186
Колкото до приказките за някакъв срам, както писах в Незабравима - две сестри за един мъж.
Женен за едната, после се ожени за другата. Както той нямаше интимна връзка с голямата сестра, така и тук Джемре не е имала интимна връзка с Гюней.
Така че, може и да стане работата. Щом преглътнаха Незабравима, що да не преглътнат подобна връзка и в този филм. Още повече че е прието брат да вземе жената на брат си след смъртта му.
Е, не пожелавам да умира Гюней, но нищо не се знае. Така че за мен връзката -Кузей-Джемре е напълно реална и възможна. Ако ли не - просто друга няма да има за сърцето му.

# 117
  • Мнения: 2 282
Все пак анкетата е за това коя заслужава Кузей, а не коя обича той Peace и точно затова е малка разликата , иначе за другото спор няма  Wink
Аз гласувах за Джемре и то защото виждам че тя го обича истински.


Aма, нали и З. каза, че се влюбва все повече и повече. Нека да й дадем малко време. На  Дж й бяха нужни  5-6 години. Laughing

# 118
  • Мнения: 0
Основата за всеки сценарии е връзката м/у героите . С колкото повече от героите е обвързан даден образ толкова по важен е той за сценария . Така много лесно може да се проследи логиката на събитията  Peace
Едно клипче с музиката от 'Езел" и картина от К/Дж.  Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=YAGnwpyLv4M&feature=g-all-f&a … e4c05FAAAAAAAAFAA

Харесвам невинните чувства на К. и Дж. , но мисля че е време да си научат двамата урока за любовта  поотделно . Има ли невъзможна любов , или има невъзможност да живееш без тази любов  newsm78

# 119
  • Мнения: 2 282
Дами, да не се връзваме с тая анкета. Тук сме за да се забавляваме. Но тази анкета ме кара да си мисля, че нашата тема стои много добре сред Романтичните сериали. Стегната, подредена, поляризирана,сблъсък на гледни точки.  От време на време влизам във Фатмагюл, ами там  всички са фенове на Фатмето и Керим. Няма антифенове. Не говори добре за филма. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт