Отговори
# 195
  • Мнения: 1
Ама нали затова и го измислиха този туитър на Джемре , за да може спокойно да си споделя момичето  Simple Smile
С мама не може , със Зейнеп не може , с Али не може  .
На Кузей се опита да му сподели , ама той се направи на ударен  Wink

Е да ама ето че , в туитър всичко може   Wink  .

Ама и тези зрители все са недоволни значи  ooooh!   Joy

# 196
  • Мнения: 186
Алисас, то само Кузей знае. Джемре си мисли, че не я обича. Поне не така, както тя се надяваше.

Може би, след караокето, се разколеба в чувствата му /той нали това искаше/, но не съм съвсем убедена. Ако се отдръпне, което и очаквам, ще го направи, защото се е разколебала, а не защото знае колко безумно я обича той, ама хайде да не стои на пътя му, че само нещастия му носи.
Наистина не знам какво мисли Джемре. Али и помага да не се отчайва, той е наясно поне на 100 %.

# 197
  • Мнения: 186
Лека нощ, момичета ! Hug
От утре пак ни изяждат един час от съня.
Мразя я тази безумна смяна на времето.

# 198
  • Мнения: 3 371
Аз пък искам Кузей и Джемре да са щастливи, ама по отделно ! Да не кажете после, че не харесвам момичето ! Mr. Green

# 199
  • Мнения: 1
Ще дам една безплатна идея на сценаристките  Laughing

Хващат един от тримата "хубавци"
Джан , Сюмер или Баръш .
Логват го в туитъра на ДЖемре и започва едно споделяне  ooooh!

И после разбира се , среща с  "непознат " , който няма да се окаже чак толкова непознат колкото ДЖемре ще си мисли  Joy

# 200
  • Мнения: 1 413
От всичките анализи днес, ще помоля госта ни Kuzey Guney English само за едно- да не убива никой друг освен изверга  #2gunfireФерат! И ако може Дж+Зейнеп да се омъжат за Кузей, та и ние да мирясаме! Peace

# 201
  • Мнения: 2 282
Дж е хубав женски образ. С смисъл убедителен, жив, плътен. Но в последно време леко започна да ми простее. Откакто в пицарията изтри устата на Кузей със салфетката. Много се старае да покаже чувствата си към К. и покрай това става смешна. Не съм сигурна дали  един мъж може да се спечели по този начин. И в последния епизод колко арогантно се държа със Симай. Като че ли Симай е докарала К. в Мерсин.''Ти не ме интересуваш, интересува ме само Кузей'' И то, в такъв момент. Щях да й затворя телефона.

# 202
  • Мнения: 0


То , ако човек можеше да ползва адекватно умствения си багаж, когато има чувства, знаеш ли колко щеше да е различна цялата история на човешката цивилизация... Laughing Laughing

Най-вероятно за Троянска война нямаше и да сме чували... Joy

Знам!Но съгласи се, че това не би могло да служи за извинение.Вземайки дадено решение, било под възействието на бушуващите чувства , било благодарение на здравия си разум, носим отговорност за действията си.

# 203
  • Мнения: 0
От всичките анализи днес, ще помоля госта ни Kuzey Guney English само за едно- да не убива никой друг освен изверга  #2gunfireФерат! И ако може Дж+Зейнеп да се омъжат за Кузей, та и ние да мирясаме! Peace


То и в харема има борби - коя да е баш кадъна  #Sniper newsm44

# 204
  • Мнения: 0
Дж е хубав женски образ. С смисъл убедителен, жив, плътен. Но в последно време леко започна да ми простее. Откакто в пицарията изтри устата на Кузей със салфетката. Много се старае да покаже чувствата си към К. и покрай това става смешна. Не съм сигурна дали  един мъж може да се спечели по този начин.

Майтапиш ли се? Как в последно време? От епизод нумеро 1!   4470 ooooh!

И в последния епизод колко арогантно се държа със Симай. Като че ли Симай е докарала К. в Мерсин.''Ти не ме интересуваш, интересува ме само Кузей'' И то, в такъв момент. Щях да й затворя телефона.

Ами като няма кой да й (х)лопне една лопата зад врата, така ще е...   341uu

# 205
  • Мнения: 17
Каквото сте се развихрили, помислих, че фрагмана сте копнали рано-рано, а вие пак - тази или онази - НИКОЯ ОТ ТЕЗИ! СПОКО! Пък и коя ще да е вече - само да е щастлив, че бяс ме хваща с тези дами - Едже и Мелек ли бяха!?

# 206
  • Мнения: 17


Момичета, един въпрос с повишена трудност: е ли това от филма или не е?

# 207
  • Мнения: 17


А тази?

Дали ще дочакаме такава идилия!?  newsm78

# 208
  • Мнения: 17
А Бану и Джемре толкова щастливи като приятелки!?

# 209
  • Мнения: 17


Това да не е бил първоначалният им замисъл на Едже и Мелек!?  newsm78
Да им го припомним, смятам!


Аз такава романтика не съм видяла и вече не очаквам да видя, но знае ли се... А дано!

Общи условия

Активация на акаунт