Отговори
# 60
  • Мнения: 186
Момичета, сърдечни благодарности за превода !  bouquet  bouquet  bouquet
Гледах го още веднъж, като прескачах моментите, които не искам да гледам.
Какви хубави думи написа Гюлтен на Джемре !
Само да можеше да я чуе ! И за нея е по-добре да се откъсне от двамата братя, от миналото.
Ивана , и на мен ще ми бъде много интересно как ще реагира Кузей, ако Джемре обърне внимание на  някой от мъжете, чиито погледи изтичат по нея....
Но се съмнявам, пак защото филмът е турски.
По-скоро по някакъв начин ще се жертва за Кузей...
Както и да е, заспивам с мисли за тази тяхна любов..... Heart Eyes
Лека нощ, момичета ! До утре ! Hug

# 61
  • Мнения: 3 371
Лека нощ и татлъ сънища и от мен !  bouquet

# 62
  • Мнения: 1
Мисля че , повечето от фенките на Джемре вече с голямо нетърпение искаме да я видим с друг мъж под ръка и то колкото се може по-бързо да стане ако е възможно  Rolling Eyes
Така че  Зейнепчето ,  хич не бива да ни интересува , какви  ще ги върши с Кузейко ,  на мен поне , все ми е тая  , стана ясно , че той няма да е щастлив с нея Mr. Green
Сексуално задоволен може би , но че тя ще заеме мястото на Джемре в сърцето му , никога  Heart Eyes
Знам че сценаристките ще ни послушат и скоро ще гледаме Джемре в различна светлина  Heart Eyes
Плюс това , сто пъти по-забавно е да гледаш ревнив мъж , отколкото ревнива жена , не мислите ли  Laughing

# 63
  • Мнения: 1
Аз бях леко разочарована от серията. Очаквах нещо повече.Много елементарно го направиха. Али си хвана самолета за Мерсин, а Кузей в един момент се задушава, в следващия удря Ферат по главата с лопата.

# 64
  • Мнения: 75
В тоя филм ме убиват, изкарват Кузей такъв карък че няма накъде, нито родителите му са стока , нито брат му и любовта му е невъзможна( в Турция сигурно доста хора страдат от невъзможна любов та все за нея дават Peace) ,и на психопат попадна дето няма да го остави на мира , и Симай......... Абе освен Али и Джемре (като приятелка само) друго хубаво май няма. Thinking

# 65
  • Мнения: 8
Е Симай какво му е направила,освен многото секс който получи от нея!

# 66
  • Мнения: 2 282
Мисля че , повечето от фенките на Джемре вече с голямо нетърпение искаме да я видим с друг мъж под ръка и то колкото се може по-бързо да стане ако е възможно  Rolling Eyes


Това би било много хубаво, но едва ли ще стане. Иска Ви се, Кузейката да изгаря от ревност заради Джемре,толкова колкото изгаря от любов по нея сега. От всички възможности пред Дж., най-реално е да опита със Сумер. Така, най-много ще го заболи Кузей. Mr. Green
Добро утро и хубав ден!

# 67
  • Мнения: 186
Добро утро, момичета !
Желая ви слънчев и усмихнат ден с много положителни емоции.
 Hug

# 68
  • Мнения: 186
Мисля че , повечето от фенките на Джемре вече с голямо нетърпение искаме да я видим с друг мъж под ръка и то колкото се може по-бързо да стане ако е възможно  Rolling Eyes
Така че  Зейнепчето ,  хич не бива да ни интересува , какви  ще ги върши с Кузейко ,  на мен поне , все ми е тая  , стана ясно , че той няма да е щастлив с нея Mr. Green
Сексуално задоволен може би , но че тя ще заеме мястото на Джемре в сърцето му , никога  Heart Eyes
Знам че сценаристките ще ни послушат и скоро ще гледаме Джемре в различна светлина  Heart Eyes
Плюс това , сто пъти по-забавно е да гледаш ревнив мъж , отколкото ревнива жена , не мислите ли  Laughing


Селея, от всичките й възможности, най-ще се радвам, ако се обърне към Джан.... Praynig

# 69
  • Мнения: 2 282

Селея, от всичките й възможности, най-ще се радвам, ако се обърне към Джан.... Praynig

Защо Джан. Той си има приятелка. Добрата Дж да разбие една връзка заради Кузей. Става сложно.Едва ли!
Плюс това, Дж рева пред него за Кузей. Това не е приятно за нито един мъж. Не го е забравил. Остава само Сумер.

# 70
  • Мнения: 8 429
Добро утро. Hug Hug Hug
Ромина, благодаря за новата тема.  bouquet  bouquet  bouquet

KATI-P-, добре дошла. Hug

Не знам дали ще съм права, но виждам Джемре по-скоро с Баръш. Peace
Благодаря още веднъж на момичетата, които превеждат. newsm51 newsm51 newsm51

Желая ви приятна и слънчева събота. Hug

# 71
  • Мнения: 2 282
Дами, ако замислят нова връзка за Дж., може да е и Бурак, стига да го вкарат в сериала. Старото гадже на Бану.

# 72
  • Мнения: 2 282
Пък като чета за дълбоката му и единствена любов към Дж, се питам: как пък аз не мога да видя това, което виждате Вие? Не усещам подобно нещо и не мога да разбера защо? Тя му донесе такова разочарование! Та нима, ако я обичаше толкова и търсеше сърцето й, до сега нямаше да й го покаже!? С всеки изминал епизод виждам неговото настойчиво дистанциране! Sick Колкото пъти тя се опитва да го приближи, толкова повече той се отдръпва на бегом! И така болезнено й го показва, че да се чуди човек от какво е нейното сърце и душа!  Даже имам усещането, че тя започва да го задушава с нейното си проявление на чувства.  Но защо все така тя ще го обсебва с присъствието си? Не коТова нейното си е голяма доза параноя! Да допълня само, че при недостиг на кислород под земята, Кузей единствено мислеше кой да потърси за помощ! Вие пък за смс говорите! На кой да го пише- на Дж ли? И какво да й каже, че умира от любов ли? Хайде, не! Единствено на Али може би да пише, но ми се струва, че се отказа! 
Подкрепям този пост. Върхът беше, когато каза на К.''Ако ме обичаш, пази се''. И то само няколко часа след като се зарече да отпише Кузей. Затова не вярвам, че ще има нова любов за Дж. Непрекъснато ще го раздвоява, ще му пречи, ще му напомня за себе си.
Мислите ли, че няма да цъфне до него, когато се прибере в Истанбул.

# 73
  • Мнения: 3 287
Добро утро Сърдечни благодарности за превода   bouquet  bouquet

# 74
  • Мнения: 3 547
Добро утро !



Прочетох по-горе мнение, че темата за 'невъзможната' любов е много застъпена в турските филми и че това е така, защото навярно е доста актуален проблем за хората там.
Склонна съм да се съглася и да го приема, имайки предвид колко много в тяхното общество все още се държи на морал и ценности, на традиции, на семейство....все неща, които за нас вече изгубиха май смисъл и значение...
Затова така се дивим и гледаме невярващо и неразбиращо нещата, които се случват във филмите им и ни се струват нереални...

Колкото до мъжете, които явно харесват Джемре, бих казала, че е голяма късметлийка, защото всеки един от тях си има свои качества и достойнства.

И Джан, и Баръш и Сумер са все хубави, млади, богати мъже, с авторитет и положение в обществото.
Всеки един от тях би бил за Джемре по-добрия избор от Кузей, който е красив като ангел небесен, но уви - няма силите да се пребори с предразсъдъците си относно тази връзка.
Той ще продължи да си я обича отдалеч и да си я гледа като икона, но няма да посегне към нея.

Честно казано, иска ми се вече да спре да я наранява, ако ще да се вземат със Зейнеб и да заминат някъде или да си обяват официално връзката и с това да сложи границите окончателно.
 
Ако нещата се поставят така тя може някой ден и да забележи другите мъже...болката от загубата все ще отмине някога и ще си продължи живота, макар и с някой, който няма да и е така скъп както Кузей.

Ако искат сценаристите да направят нещата още по-кофти за Кузей могат да я обвържат със Сумер...така ще го подлудят най-много, защото след случилото се със Симай да бъде и с Джемре ще бъде прекалено за нервите на Кузей...

На мен лично Сумер ми харесва най-много за Джемре...може би начинът по който я гледа, знам ли...
Rolling Eyes Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 24 мар 2012, 10:22 от lor

Общи условия

Активация на акаунт