Отговори
# 495
  • Мнения: 2 282
Сигурна съм ,че и Гюней ще прости на Кузей и Кузей на него.Приятелите не могат да изместят обичта на двамата братя-НИТО АЛИ НИТО ДЖЕМРЕ ЩЕ ИМ ПОРЕЧАТ ТЕ ДА СИ ПРОСТЯТ .

Не знам дали ще се стигне до прошка. И не е наложително. Някои работи се случват и не могат да бъдат простени. И както писа Сара Бри, нещата са процес, трудно можеш да разграничиш и да измериш вини и отговорности.
Тия прошки като акт за помирение ми изглеждат доста лицемерни. Няма смисъл от тях.Гасят пламъка, но жарта остава да тлее. И винаги може да се разгори.Само времето и забравата лекуват раните. И това, че хората се променят.В конкретния случай, това са двама братя, не приятели, не роднини. В един момент обстоятелствата ги изправиха един срещу друг, в следващ момент - един до друг. Затова намирам помирението за най-естественото нещо, което може да се случи и без прошка. Просто не гледаш назад.

# 496
  • София
  • Мнения: 55
Rominaу благодаря ти за отговора.  bouquet

tuparowa,благодаря и на теб за информацията.Ще знам вече как да се справя с този проблем.
 Разбира се, че най-важното е, че толкова бързо имаме преведен епизод, за което много се радвам, но понеже имам проблем с очите, проявих този каприз, за което моля да бъда извинена. smihesorry
Използвам случая отново да благодаря на теб  и mimi_b за преводите.



Хубав и успешен ден на всички. До довечера! newsm51

# 497
# 498
# 499
  • Мнения: 186
Даж, благодаря ти за уловените мигове Джемре-Кузей.  bouquet  bouquet  bouquet
Тази вечер не чакам и грам романтика, ама знае ли се ?
Могат и да ни изненадат.

# 500
  • Мнения: 1 012
По повод прошката, и аз не знам защо да е необходима. А в живота тея ситуации са сложни, не знам дали има изцяло виновен и изцяло невинен, но това е друга тема, пък и всеки си говори от личен опит. Аз имам случай в който не съм простила и след време се оказа че не съм права, но сега пък човекът не приема прошката ми, от което се чувствам още по-зле, но такъв е животът явно  Rolling Eyes (край на спойлъра)

# 501
  • Мнения: 18 540
Здравейте милички! Момичета, СРЯДА е!  newsm44 newsm44 newsm44 Нямам търпение какво ще се случи. И аз като прочетох за онзи катил от Алжир точно това си помислих - може да сме бедна и неуредена страна, ама добре, че съм се родила тук. Че ако ми видят моя телефон, дето е пълен с Кивови снимки...не знам какво биха ми сторили.Представям си какво му е на горкото момче...Понеже не разбирам англ. не разбрах какво е написал в Туитър. Някой ще бъде ли така добър да преведе в общи линии? Моля!

# 502
  • Мнения: 1 012
Здравейте милички! Момичета, СРЯДА е!  newsm44 newsm44 newsm44 Нямам търпение какво ще се случи. И аз като прочетох за онзи катил от Алжир точно това си помислих - може да сме бедна и неуредена страна, ама добре, че съм се родила тук. Че ако ми видят моя телефон, дето е пълен с Кивови снимки...не знам какво биха ми сторили.Представям си какво му е на горкото момче...Понеже не разбирам англ. не разбрах какво е написал в Туитър. Някой ще бъде ли така добър да преведе в общи линии? Моля!

А на мен ако ми видят лаптопа, не ми се мисли, сигурно с камъни ще ни убият зрелищно, нали и такива работи имаше  ooooh! А и както сме омъжени, направо не знам  Shocked
Мила, аз доколкото знам, той няма профили нито в Туитър, нито във Фб, но ако дадеш линк ще преведем какво пише.

# 503
  • Мнения: 18 540
Роминче, Терз го е написала в сайта на Тупарова за Къванч - Статии, новини, интервюта.

# 504
  • Мнения: 18 540
https://twitter.com/#!/kvnc01

http://www.emirates 247.com/

http://www.emirates 247.com/ crime/world/...6 -1 .450363

# 505
  • Мнения: 1 012
Нямам акаунт в сайта на Тупарова. А в Туитър ми излизат около 50 Къванча  Laughing

# 506
  • Мнения: 2 282
Даж, благодаря ти за уловените мигове Джемре-Кузей.  bouquet  bouquet  bouquet
Тази вечер не чакам и грам романтика, ама знае ли се ?
Могат и да ни изненадат.


 Е, как така. Аз си чакам романтичната вечеря. Кузей и Зейнеп насаме. Laughing

# 507
  • Мнения: 0
И двамата братя имат вина и затова Гюней заслужава да прости на Кузей за глупостите ,които е вършил брат му.Последно скроеният номер на КУЗЕЙ НЕ БЕШЕ ХИЧ ДОБЪР ! Виновни са и това е то . Всеки си носи кръста .Не мога да обвиня ,нито КУЗЕЙ НИТО ГЮНЕЙ и двамата са еднакво виновни ,така е когато по-малкият не мисли .

# 508
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Момичета искам да попитам за превода на последната серия, дали само при мен не излизат бг. суб. или просто още не са готови Blush

# 509
  • Мнения: 2 282

Много хубав момент. Само дето Дж го караше да се бие, защото това било вълнуващо за нея. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт