Сериали - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural / тема IV

  • 43 776
  • 728
  •   1
Отговори
# 300
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
На мен пък ми замирисва на съдбата на Тера нова  Whistling Whistling Whistling

# 301
  • София
  • Мнения: 6 219
нЕкво чудо, може да е интересно

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=324635&hit=1

http://www.imdb.com/title/tt2182229/

мяза на комедия

# 302
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Добър ли е гледам 22 мин  Thinking

# 303
  • София
  • Мнения: 5 828
Я, това съм го пропуснала, мерси    bouquet

# 304
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Вече съм на трети сезон на Доктора, и новата му "придружителка" хич, ама хич, не ми харесва Crossing Arms

# 305
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мда, и аз не я харесвам Марта. Добре, че е само за малко. Следващата е по добра, любимка на всички. Не и на мен, за мен Роуз е най добрата. Simple Smile Роуз и десетия Доктор, няма как да стане по идеално. Simple Smile

# 306
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
О, да, Роуз. Толкова ми стана мъчно, когато се разделиха. Просто бях сигурна, че няма да й каже, че я обича Sad  С всеки епизод се надявам Марта просто да изчезне. Ето, пореден епизод и тя е отново със същите си дрехи Crossing Arms

# 307
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз никак не я харесвам Марта. Много хора твърдят, че хората не я харесват само защото всички обичаха Роуз, а тя я замести, че просто не я харесват, защото не е Роуз, но това изобщо не е така. Поне за мен не е така. Но тя има един много силен момент в края на сезона, който обикновено кара хората да си променят мнението... Не и мен. Не я харесвам и толкова. Simple Smile

# 308
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Много ми беше забавен епизода с избягалата булка. Тази направо му разказа играта с езика си Joy  Не, не, просто не мога да повярвам, че няколко пъти го почвах и оставях този сериал. За сметка на това пък сега се наслаждавам с кеф и по много пъти на ден. Имам още цели три сезона сезона и още от трети, а върви и нов Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes 

По снимките третият Доктор нещо не ми вдъхва доверие Laughing

# 309
  • София
  • Мнения: 5 828
По снимките третият Доктор нещо не ми вдъхва доверие Laughing

Но пък историите са супер интересни  Peace
А с Мат се свиква  Simple Smile

# 310
  • UK
  • Мнения: 3 959
Свиква се, ама... Не е същото. Мен лично доста ме смущава тоталната му липса на вежди. Къде са му веждите на този човек?

Под "избягалата булка" Дона ли имаш предвид? Simple Smile)

# 311
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Под "избягалата булка" Дона ли имаш предвид? Simple Smile)

Да. После ми направи впечатление как Доктора направо копнееше да си има партньор. Имам чувството, че Дона бих я приела по-добре, отколкото Марта. Много ми се искаше да не я виждам след историята с Шекспир, после след историята на Луната, но не би... Наистина ли ще я гледам до края на сезона Crossing Arms?

# 312
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мда. Но следващата е по добра, мисля, че ще ти хареса. Simple Smile

# 313
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Срам, не срам, да попитам кой е този Доктор?  Embarassed

# 314
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Срам, не срам, да попитам кой е този Доктор?  Embarassed

Doctor Who - британски сериал.

Не се срамувай. И аз доскоро го прескачах.

Общи условия

Активация на акаунт