В слънцето се появи голяма дупка

  • 4 107
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 1 310
И моята жена има дупка между краката, но засега (да чукна на дърво) нищо ѝ няма...
Sick
Все пак за предпочитане е да е между краката, не в мозъка някъде.  Mr. Green
Тя си има дупка между краката, той - в мозъка. smile3532

# 32
  • Мнения: 2 161
Аз съм се записала за Ноевия ковчег Grinning, викаш леко  отстрани на Слънцето,да се телепортираме когато дойдат малките  зелени НирибуИЧЕТА. Grinning
Ти кое животно си точно?

# 33
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Имам някои допълнителни въпроси . Как по дяволите са уловили снимката?
И колко е голям диаметъра на кепчето за лов на риба с което са я хванали
Очаквам сериозни отговори, важно е,живота на нибуровците под заплаха

# 34
  • Мнения: 448
Хах стига е Joy Joy Joy Тези глупости кой пак съчини. В момента Звездата е в своя максимум. Понеже полюсите на Слънцето и неговия екватор се въртят с различна скорост, повърхността му е като голямо динамо, което образува силни магнитни полета, а те на свой ред зони с по ниска температура. Понеже сега е в максимума на Слънчевите петна, което е цикъл от 12 години, то тези петна може да са доста големи. Нищо повече, никакви дупки.

# 35
  • Мнения: 945
Хах стига е Joy Joy Joy Тези глупости кой пак съчини. В момента Звездата е в своя максимум. Понеже полюсите на Слънцето и неговия екватор се въртят с различна скорост, повърхността му е като голямо динамо, което образува силни магнитни полета, а те на свой ред зони с по ниска температура. Понеже сега е в максимума на Слънчевите петна, което е цикъл от 12 години, то тези петна може да са доста големи. Нищо повече, никакви дупки.

Еее, ти пък сега развали магията с това научно обяснение Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт