Споделете 171

  • 40 402
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 212
Умбре,  Hug Hug Hug Като те прочетох и на мен ми иде да рева на всеки къргъл час, ама за всичко, което си описала, начело с вурстчетата   Sob

# 16
  • Мнения: 4 892
Buba Mare, честита именичка!

Споделям, че ми е едно никакво. Добре, че поне афтата ми мина, че направо щеше да ме умори. Жабурках се с уиски няколко пъти и ми мина. Туй ако минава за пиене поне наздраве мога да кажа.

Умбре, а ти нема да ревеш, чу ли?

# 17
  • София
  • Мнения: 12 103
Споделям, че днес времето беше точно по вкуса ми, не много студено, не много дъждовно и не много ветровито, но все пак достатъчно хладно, облачно и влажно. Дали фамилията ми не е Адамс.

# 18
  • Мнения: 945
Споделям, че съм ухилена и много доволна Laughing Най-после си получих колета с книги, след два месеца чакане, вече го бях отписала. Дойде в толкова сдъвкан вид, все едно са го прехвърляли от камила на камила докато дойде дотук.

# 19
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Искам просто да ви благодаря - за милите думи, за теменужките (Ели  Hug),
за това, че сте съпричстни с радостта ни - като едни истински приятели  Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Деси, страхотни снимки и мъже! Да са ти живи и здрави! Heart Eyes

Споделям, че уикенда /пре/открихме живота на вилата. Разходихме се до Дълбока, ядохме миди, после имахме страхотна вечер с китари, песни и танци. Страхотни почивни дни бяха!

Споделям и че никак не обичам лятното часово време  Crossing Arms. Не е моето време това.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Поздрави, Деси! Чудесно детенце - да ви е живо и здраво!
Защо не обърнат нещата така, че пролетта да печелим час повече? Защото .... тъй, да ни е гадно!

# 22
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Споделям, че днес времето беше точно по вкуса ми, не много студено, не много дъждовно и не много ветровито, но все пак достатъчно хладно, облачно и влажно. Дали фамилията ми не е Адамс.

По-скоро да е Кълън.

Успешна седмица от мен. Тази сутрин единствено голяма чаша "прасе кафе" събуди тялото ми. Все по-трудно ми е да приема смяната на часовото време. Метеорологичното за сега не ми пречи.

# 23
  • Мнения: 608
Бояна, аз си помислих, че имаш минал живот в Англия- вечно тучни поляни, не много топло, не хладно, а понякога и мъгливо.  Laughing О , Катюююш, искам миди и аз!! Вчера даже ги рисувах, ама умрели (боже, колко ужасно прозвуча  Mr. Green)

# 24
  • София
  • Мнения: 12 103
Ели Като малка лъжех, че съм родена в Лондон. Явно има нещо...
Сега е пекнало едно слънце, явно ще трябва да се завра в някоя дупка до вечерта.
`ТуиГ Кълън звучи далеч по- добре, мерси!

# 25
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Добре дошла във Форкс и в клана Кълън тогава  Hug

Не се сдържах и чопвам това от съседния подфорум - http://www.youtube.com/watch?v=ZsNlcr4frs4&feature=youtu.be

Обичам такива контрасти!

# 26
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Леле, Туиг, какво стори!! Невероятно! А гласът на момчето е Чудо!
Ами момчешкия хор от Уелс, а?
http://www.youtube.com/watch?v=ZsNlcr4frs4&feature=youtu.be

# 27
  • Мнения: 608
Аз пък те обичам , Туиг за споделеното удоволствие!!! Уауу, скоро не бях настръхвала от нечие изпълнение!  Heart Eyes

# 28
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Първата мисъл, която прелетя през главата ми, беше, че това е новият Павароти. С удоволствие ще го следя и в бъдеще.

.. тази рошава коса, тениската с Джими Хендрикс, треперещата му ръка, държаща микрофона .... и този глас .... уникална комбинация

# 29
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Дейвид точно това каза накрая, когато се бяха събрали на купчинка журито - че това е Павароти  и че не е чувал такъв глас от години.
Дано не звуча сантиментално, ама пък и да звуча, кво.

Общи условия

Активация на акаунт