Как преценявате кога да смените размера на памперса ?

  • 1 866
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 032
Ами започват да и стягат на крачетата. Минавам на следващ номер, когато бебка е с близо килограм под горната граница на памперсите.

# 31
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Когато лепенките хващат все по в края памперса Peace Аз преддценявам по това, че като е нормален размера - 2те лепенки са точно една до друга. Другият вариант е, когато започне да пропуска памперса. Peace Но в повечето случаи е очевидно.



 Peace

# 32
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ами започват да и стягат на крачетата. Минавам на следващ номер, когато бебка е с близо килограм под горната граница на памперсите.
Naughty

# 33
  • Мнения: 2 047
  Като почнат много да се отбелязват ластиците също.

# 34
  • Мнения: 1 428
Обикновено пропусне ли повече от веднъж памперса и започнат ли да се зачервяват гънките на бебчо от ластиците значи е за по-голям номер.Например ние никога не носим размера спрямо крайните килограми на опаковката.Имам предвид,че не винаги килцата на бебо отговарят с размера на пампа.Сега моята кукла по стандарт трябва да носи четворка,но сме на петица-четворката пропуска и се свлича,а това означава,че и е малка.

# 35
  • Мнения: 7 640
абе пак всичко си е до поставяне и структура на детето. Едва от днес сме на Памперс 3, макар че младежът е малко над 6 кг и до сега двойката никога не е пропускала при него. Смених р-ра, з-то лепенките жулеха на крачетата.
Сега Тройката ми се вижда много странна и стои доста хлабаво Shocked, та съм подгънала горния край и не пропусна през нощта. Със зелени лепенки е, вие ме наплашихте за тях, ама такива са се случили.
Утре ще видим.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Аз четох някъде че не трябва да се вижда пъпчето или да бъде скрито с още 1 пръст отгоре - нещо такова.Но и аз се водя от лепенките.

Общи условия

Активация на акаунт