Премахване на боя за коса с витамин C

  • 211 176
  • 624
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 38
Супер, ще се пробва - дори само за освежаване тона на косата....

# 61
  • Мнения: 0
Момичета, а този метод ще подейства ли за изсветляване на естествено тъмна коса? Нямам боя за махане, просто искам да си изсветля естествения цвят.

# 62
  • Мнения: 7 418
    не вярвам да повлияе така,че да си личи.....При мен тъмните корени не мръднаха за разлика от дължините....

# 63
  • Мнения: 0
Здравейте. Имам въпрос към тези които са пробвали метода с Витамин С. Наистина ли пада боята до естествения ви цвят или просто има леко изсветляване, защото съм решила да си правя руси кичури и за да станат такива каквито искам ( бели ) трябва да сваля кафявата боя, въпреки че последно съм се боядисвала кафява преди 7 месеца. Бих искала да ме посъветвате какво да направя в случея.  Wink

# 64
  • Мнения: 0
petq_93 с витамин С-то няма как да ти стане естествения свят ,просто изсветлява малко косата с около 1-2 тона зависи от цвета на косата и от това колко често си правила процедурата с вит. С Според мен в твоя случай белите кичури ще станат и без допалнително да се изветляваш, стига да ти е добра фризиорката ,аз ти препорачвам италианската супра-професионална е ,лилава на цвят мисля че беше на voila ,с нея със сигурност ще станеш с бели кичури. Все пак ако искаш пробвай и една две маски с витамин с-то ,няма да ти навредят на косата

# 65
  • Мнения: 0
И аз мисля, че ми е паднала доста от боята, тъй като тези дни пробвах и маската с мед и канела и доста ми изсветля косата, чух и за витамин С-то ще пробвам и това дано да е достатъчно и да ми станат кичурите както искам Simple Smile

# 66
  • Мнения: 0
Момичета, 3 години червена боя за коса, почти паднаха след 2 часа с витамина!!!
40 таблетки витамин С и шампоан Орзен и вече не съм тъмно червена, а медена. Ужасно съм доволна, а цвета, който се получи е направо страхотен.
Косата ми изобщо не изсъхна, даже ми се струва, че е по-мека Simple Smile

За тези които искат да си избелят естествения цвят на косата, опитайте, няма какво да губите.

# 67
  • Мнения: 164
И аз мисля, че ми е паднала доста от боята, тъй като тези дни пробвах и маската с мед и канела и доста ми изсветля косата, чух и за витамин С-то ще пробвам и това дано да е достатъчно и да ми станат кичурите както искам Simple Smile
Каква е тази маска? Embarassed
И аз искам да си махна тъмната боя,а не искам да я горя.

# 68
  • Мнения: 0
Боядисах се с Palette Color & Gloss безамонячна - цвят черен трюфел. Косата ми беше кестенява и се боядисах за пръв път. Получи се много наситено черно, което никак не ми харесва. Дали този метод с витамин С ще премахне черното и ще възвърне предишния ми цвят? Или просто ще я изсветли и ще останат някакви неприятни оттенъци ,които ще ме принудят да я боядисам отново?

Моля, споделете мнение. Наистина не харесвам резултата и искам да възвърна естествения си цвят Cry Cry Cry

# 69
  • Мнения: 7 418
   Само ще те изсветли.Няма как да ти се върне предишния цвят.  Confused Peace

# 70
  • Мнения: 4
lollie , аз също се бях боядисвала с такава боя като теб и витамина направо й разказа играта. Можеш да пробваш, според мен ще свали доста още при първото прилагане, а ако си доволна  повтори още 1-2 пъти и косата ти може да се доближи до стария цвят. При всички случаи според мен ще има промяна. Успех  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 82
Отивам да търся витамин С Mr. Green
Прясно обезцветена съм с оранДжеви кичури,Исках да премахна  черна 12 годишна къна,не да приличам на лисица.Фризьорката май не го схвана и ми натресе някакво червено,дори не съм наясно с видовете боя...както и да е ...ще следя темата и ще се отчета,ако има резултат де Simple Smile

# 72
  • Мнения: 82
Докладвам.
Действа  Mr. Green
Мъжо още от вратата забеляза разликата Peace
Остава въпроса колко често мога да правя маската и дали само кичурите ще изсветли?!
Това което е било обезцветено само дали ще се повлияе

# 73
  • Мнения: 46
eeee super qko Simple Smile)) mersi za ideikata...to4no tova iskah da napravq-da izsvetlq kosata si s 1-2-3 tona za da moga da se napravq svetlo kestenqva(v momenta s1m sredno kestenqvo) Simple Smile rezultata 6te go publikuvam ako ne zabravq :}}}

# 74
  • Мнения: 0
lollie , аз също се бях боядисвала с такава боя като теб и витамина направо й разказа играта. Можеш да пробваш, според мен ще свали доста още при първото прилагане, а ако си доволна  повтори още 1-2 пъти и косата ти може да се доближи до стария цвят. При всички случаи според мен ще има промяна. Успех  Simple Smile

stellastz след първото прилагане какъв цвят ти се получи (ако ти се занимава да ми покажеш снимки ще съм ти страшно благодарна) , освен това получиха ли се някакви странни кичури/оттенъци?

Общи условия

Активация на акаунт