Килограм след килограм стопявам аз с Дюкан - 261

  • 38 909
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 44
Мирка,на алкохолната нали уж въглехидратите са повече,а и сравнена с кола лайт е със същите показатели,но дето е без аспартам.Приемам за възможно да задържам от това,ще я спра,нооооооо няма да е с желание.И да ви кажа,че много ме е яд,че е далечко от Бургас и Пловдив и София.Искам и аз дюки-мацки-срещи  smile3512 Ох,сетих се нещо и ще допълня,това за безалкохолната бира,го знам от една дюки мацка,с много добри постижения.

# 706
  • Русе
  • Мнения: 99
Да но колата се прави от едно бирата от друго.И аз мисля че задържаш от бирата.Може на тази дюканка да не и е пречило на теб да пречи.Направи си експеримент, не пий една седмица и виж резултата най-добре.Друг е въпроса, че изобще не трябва според мен, НО  Peace според мен Simple Smile

# 707
  • Мнения: 44
Да,да,вероятно сте прави.Четох току що нещо,за ускоряване на метаболизма.Искам да го споделя с вас.В 2 л вода нарязваме   джинджифил пресен на ситно,1 краставица на колелца,1 лимон също на кръгчета.престоява цяла нощ,на сутринта прецеждаме и пием по една водна чаша след хранене.добре охладено.Смайлсче,ти си нашата енциклопедия,какво ще кажеш newsm78.И тази билка в пресен вариант не ми е позната.Какво мислите момичета Thinking

# 708
  • Мнения: 11
Аз за събота в Симфония съм на линия! Ей, как се радвам, че ще се видим... Mr. Green

# 709
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Да,да,вероятно сте прави.Четох току що нещо,за ускоряване на метаболизма.Искам да го споделя с вас.В 2 л вода нарязваме   джинджифил пресен на ситно,1 краставица на колелца,1 лимон също на кръгчета.престоява цяла нощ,на сутринта прецеждаме и пием по една водна чаша след хранене.добре охладено.Смайлсче,ти си нашата енциклопедия,какво ще кажеш newsm78.И тази билка в пресен вариант не ми е позната.Какво мислите момичета Thinking

Ееееееее, чак пък енциплопедия...  Joy Аз съм само на половин век и близо 2 години отгоре.  hahaha

Достатъчно е и само настърган джинджифил в чая или парченца джинджифил, които се оставят да престоят в чая. Не само засилва метаболизма, а е полезен при различни проблеми: при висок холестерол, при стомашни спазми и др. Има също антиканцерогенно действие.

В прясно състояние се продава на корени. Коренът първо се бели с картофобелачката. Слага се по мъничко.

Ето инфо: http://doctoronline.bg/articles/6395/10-zdravoslovni-polzi-ot-djindjifila Разбира се, може да се открие още много за него.

Аз го използвам много за готвене. Купувам го на прах. Като се сетя, купувам и корени. Но пак казвам: слага се по малко, защото ако се прекали с количеството, люти.

Последна редакция: чт, 26 апр 2012, 15:32 от smileys

# 710
  • Русе
  • Мнения: 99
А вкуса на чая ще се промени ли се от джинджифила.Питам ако знаеш от опит Смайлс.Бих пробвала, но као някой знае от опит и е гадно да не го правя>не съм такъв човек , който да си причинява гадости  Embarassed

# 711
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А вкуса на чая ще се промени ли се от джинджифила.Питам ако знаеш от опит Смайлс.Бих пробвала, но као някой знае от опит и е гадно да не го правя>не съм такъв човек , който да си причинява гадости  Embarassed

Леко се променя, да. Има и доста силен и специфичен аромат. Пробвай, може и да ти хареса. На мен ми харесва.

# 712
  • Мнения: 44
Във фейса,имам приятелство с една рускиня,дюканка,че тя я препоръчва тази джинджифилова вода в този вариант с лимон и краставица,и пише,че освен ускоряване на метаболизма спомага и поне за - 3 кг на седмица.Смайлс,нямах в предвид годините,а знанията и познанията Hug и предполагам си се досетила,но скромничиш.

# 713
  • Мнения: 50
А вкуса на чая ще се промени ли се от джинджифила.Питам ако знаеш от опит Смайлс.Бих пробвала, но као някой знае от опит и е гадно да не го правя>не съм такъв човек , който да си причинява гадости  Embarassed

аз преди време си правих всяка вечер чай от корен от джинджифил с лимонче и подсладен с мед - изключително полезен
вкуса и аромата наистина са доста специфични бих казала че има леко лютив вкус
слага се съвсеееем малка люспа колкото 20 стотинки като големина но иначе прозрачно тънка та 2-3 такива бройки
така съм го правила аз
наистина има ефект в подобряване на метаболизма и съм чела много за антиканцерогенното действие за което спомена smileys  Hug Hug Hug

# 714
  • Испания
  • Мнения: 37 503
... и предполагам си се досетила,но скромничиш.

 smile3534

...спомага и поне за - 3 кг на седмица...

Дори да е така /в което дълбоко не вярвам/, все пак говорим за здравословно, дълготрайно отслабване и променяне на чипа в главите ни относно начина на хранене от сега до края на живота ни. За никъде не бързаме, нали?   Wink Hug

За бирата щях да ти се накарам, ама Мирка  Hug вече ти е обяснила. И Майки.  Hug

Изчезвам да се трудя и уча.  Simple Smile

...наистина има ефект в подобряване на метаболизма и съм чела много за антиканцерогенното действие за което спомена smileys  Hug Hug Hug

 Hug Hug Hug

# 715
  • Мнения: 4
За тези,на които им предстои брак - едно почти режимно предложение,без картофките Laughing
Ехе хе хе - айде сега -3 кг на седмица,то ако имаше такова чудо...  Hug Задвижва метаболизма,но чудеса не върши  Peace  и изобщо,чудесата с килата - ан тцъ , не се получават  Flutter
Смайлсче- Hug
Ммммдаааа  Embarassed от толкоз време не съм писала и публикувала,че съм забравила как се оразмеряват изображения - хееелп  Embarassed
aleeks-ич нЕма са сърдим,ми баш и водицата ша си лочим  Hug

Последна редакция: чт, 26 апр 2012, 16:03 от mirka75

# 716
  • Мнения: 44
Aми значи от бирата минавам на джинджифилова вода newsm45.Галаааааааа,имам парфюм newsm03.DKNY DONNA KARAN.Мирка,колко и трябва на изтерзата дюканска вярица HugНека сме режимни,пък ако и тая вода се сваля,няма се сърдим яяяяя

# 717
  • Мнения: 0
Аз веднъж си направих чай от джинджифил .... Sick толкова люто и миришещо гадно, че няма на къде ( в китайски магазини продават инстантни чайове от джинджифил). Инак знам колко е полезно, сега използвам сух джинджифил, слагам си малко в канеленото кексче и става мн добре   chef
А иначе от сайта на Дюкан , не съм никак доволна. Въпреки високата цена си поръчах няколко аромата, като някои бяха 2 на цената на 1. Бавиха се много докато ми пуснат пратката, оказа се , че ги няма някои аромати, а предварително ми бяха взели парите и сега се правят на ударени и не ми възстановяват нищо. А получените аромати бяха с 2 месеца до края на срока им на годност.
Та така вземах си "5-те пари" с дюки ароматите и няма да повторя Crossing Arms

Искам да ви попитам за рачешките ролца, толерирани ли са или позволени? По колко може? И има ли някой с лични наблюдения дали задържа от тях?

Лек ден  bouquet

# 718
  • Мнения: 50
........................................
Искам да ви попитам за рачешките ролца, толерирани ли са или позволени? По колко може? И има ли някой с лични наблюдения дали задържа от тях?..................

мисля че не е добре да прибягваш към тях
прочети само съдържанието че сега не мога да се сетя точно какво беше и ще разбереш че не ти трябват  Wink

# 719
  • Русе
  • Мнения: 99
Ооо щом има и антиканцерогенното действие, вече ме навихте /като свинска опашка/ да мина на чайчето с джинджифил.
Ох аз си мечтая за един църковен брак,просто искам отново да съм булка, а и мъжа не му дадох да ме изнесе от гражданството понеже се притеснявах да не посинее и да му се смеят, нищо че бях с 30кг по слаба.Та една от причините да започна Дюкан и това сериозно, беше че си мечтая за една лятна църковна сватба където мъжът ми ме носи на ръце  smile3518 Embarassed - той пък съжалява, че ме послуша и не ме изнесе, но аз го бях заплашила сериозно да не ме докосва.Тъпа работа.Още едно парти да му спретнем, дори и рокля съм избрала, само трябва да отслабна хахахаха .Май няма да е това лято  Joy Ето това много искам  Blush
Така, че всеки луд с номера си, всеки си има стимул, а аз поне два   love001
извинете ме нещо изпаднах в откровения, ама нали Мирка попита дали някой си мечтае за сватба и нали съм си бърборана  Joy

В рачешките ролца главната съставка е НИШЕСТЕ

Общи условия

Активация на акаунт