Килограм след килограм стопявам аз с Дюкан - 261

  • 38 874
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 50
..................
Ох аз си мечтая за един църковен брак,просто искам отново да съм булка, .........................
В рачешките ролца главната съставка е НИШЕСТЕ

първо да добавя нещо за цвете от луната - в рачешките рулца няма грам месо от раци те имат само такъв вкус, съдържат захар соя нишесте рибни аромати и т.н.

прочети това и няма да ги харесваш вече - гаранция

иначе да кажа maikinatati мечтата ти изобщо нито е налудничава - много ми харесва мечтата ти
моите мечти свързани с отслабването са далеч по - де да знам тъпи
от сорта на това да ми стават дрехите които харесвам да мога като вляза в магазина да не ме посрещат с думите - ооооооо като за вас нямаме нищо и подобни неща от сорта
а понеже пък и хич не ща да съм булка - по принцип не вярвам в брака  Peace Peace Peace ноооооооо твоята мечта ми е безкрайно романтична и ми звучи много много красиво
ще успееш да я осъществиш сигурна съм

# 721
  • Мнения: 44
Майки,чудна ти е мечтата HugЗа рулцата съм съгласна,в краен случай на пригладняване съм хапвала 1-2 като солета.

# 722
  • Мнения: 0
Благодаря ви за отговорите за рач.ролца Hug  мятам ги в кофата .....никога не е късно да стана за резил  Laughing

Чао от мен  bouquet Hug

# 723
  • София
  • Мнения: 595
... а и мъжа не му дадох да ме изнесе от граждансквото понеже се притеснявах да не посинее и да му се смеят, нищо че бях с 30кг по слаба.

И при мен беше същото. Само си представях как ме вдига, сецва се в кръста и цялата сватба и всичко отива на...кино... Та излязохме хванати за ръчичка...като ученици  Confused

Майки, пожелавам ти да го изпълните както си го решила!

# 724
# 725
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
И моят съпруг на сватбата не ме изнесе на ръце. Но не защото бях дебела, а защото вече се беше сецнал в кръста.  #Cussing out В деня преди сватбата сам пренесе всички каси с бира и безалкохолни.
Който си спомня: едно време сватбите се правеха по един старомоден начин - събрахме всичката рода в един работнически стол и сами приготвяхме всичко  Sick #2gunfire

Изобщо - отврат. Мразя да си спомням за този ден  Sick

# 726
  • Мнения: 21 282
Хора,колко е нормално да се сваля през първия етап ?

# 727
  • Мнения: 125
   2-3-4-5 кг. е напълно нормално.Зависи колко кг. имаш да сваляш,колко дни ти е продължила ударната фаза-ей такива неща.

# 728
  • Мнения: 21 282
   2-3-4-5 кг. е напълно нормално.Зависи колко кг. имаш да сваляш,колко дни ти е продължила ударната фаза-ей такива неща.
Дам,така си е ,благодарско много  Hug

# 729
  • Мнения: 45
aleeks, ще ти гепна аз парфюма  hahaha
Майкии и да ме поканиш за шаферкаа  smile3534
Пак да подам сигнал ПЛОВДИВСКА СРЕЩА СЪБОТА 28.04, 16Ч. В СИМФОНИЯ! Моля само до утре вечер да имам инфо колко ще се съберем Simple Smile

# 730
  • Мнения: 3
Здравейте от мен ! http://s1186.photobucket.com/albums/z366/dory7713/?action=view&a … rent=IMG_1350.jpg почти половин месец от като съм в трета , бях + 2  сега пак си върнах кг , ходя си на танци ... Скоро заминавам и се надявам да не си върна кг и да съм колкото може стриктна в трета ... Взех си соеви шницели и хапки  и ако може да ми кажете как да ги направя
Лека вечер на всички

# 731
  • Мнения: 2 920
Толкова много сте изписали за един ден, че едвам смогнах да ви изчета  Laughing

Момичета, страхотни сте всички.   bouquet  Вашите снимки са страшен стимул за всеки, който отвори темата. Ето, че дойде времето и аз да покажа нещо за стимулMr. Green Остават ми още 16 кг до целта от калкулатора Crazy. Много се гордея със себе си и нищо и никой не може да ме накара да се отклоня от режимния път Naughty

# 732
  • Русе
  • Мнения: 99
е-е-е нее Sivi ти направо  #Crazy #Crazy
Браво бе моме.Радвам се отворих дума за снимките и толкова момичета се показаха.най малкото знам с кого говоря, но това е на-малкото.Не не Sivi страхотен резултат, дай и в цял ръст, няма какво да се срамувате, с такива резултати трябва да се гордеете.
Интересно ми е как реагират хората около теб. Сигурно всички са като мен  #Crazy

# 733
  • Мнения: 125
     Браво Сиви много добре се справяш!!!Промяната е страхотна,продължавай напред!
И един  въпрос-това на аватара ти ли си?

# 734
  • Мнения: 2 920
maikinatati, bub.ka благодаря ви   bouquet

За сега в цял ръст все още нямам, но скоро ще се поправя и ще постна и двете снимки в цял ръст. Знам, че са стимул за всеки, който е на режима и много бих се радвала, ако някой се реши на промяна гледайки всички снимки поствани до момента в темите Simple Smile.
Много се нахъсвам да си достигна целта, когато хората около мен отбелязват това, че направо съм се стопила  Crazy. На скоро пък някаква позната питала баща ми дали не съм болна, че съм отслабнала толкова много  ooooh!. Явно някои хора свързват отслабването само с болести, все едно не може човек да се вземе в ръце и да направи най-доброто за външния си вид и здравето си  #Cussing out

bub.ka, на аватара не съм аз, но с мацката от аватара ми си приличаме малко и като отслабна трябва да изглеждам като нейна сестра  Joy

Последна редакция: чт, 26 апр 2012, 21:48 от Sivi

Общи условия

Активация на акаунт