90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 182

  • 31 485
  • 713
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 011
...поглеждаш снимката на НАНА с панталона и лягаш  
Много добра рецепта за вечеря!!! Да добавя: ...и внимаваш какво ще сънуваш!  Laughing Laughing Laughing
 Embarassed  Срам ме фаща като си спомня какво сънувах снощи... не беше храна.  Joy
Пушените нещица и аз идеално си ги вписвам в режима - с нещо брокол, карфиол или брюкселско зеле, запечени на фурна, мммм!  Laughing

Добре дошла на Гострайдъката и от мен!  Flutter

# 31
  • Мнения: 5
Няма причина да не се вписват. От пушек не се дебелее  Joy може би  Mr. Green
За загадъчната дама - Гострайдърката ни изненадА много приятно, да подчертая, като дойде да се запознаем без да е писала в темата.  Grinning
Благодаря! Че ти си наясно с котешките менюта (само да вметна нещо за "котешкото" меню: моята котка не яде сирене, кашкавал и мляко, от млечните яде единствено топено сирене Wink)! Просто отнякъде бях чула колко вредни били пушените млечни и колко се дебелеело от тях , абе някакви глупости. А пък аз обожавам пушени сирена и кашкавали. И аз си падам като теб по млечните в БД.
А за Гострайдърката разбрах, че ви е изненадала вчера и затова я нарекох "загадъчната".  Laughing
Ника, благодаря и на теб за светкавичния отговор!  Laughing Я сподели какво си сънувала, какви са тия загадки?

Последна редакция: ср, 28 мар 2012, 13:09 от titi_75

# 32
  • Мнения: 96
Нана, зашеметяващ резултат    bouquet Няколко пъти гледам вече снимките ти и все не мога да повярвам, че е възможна такава промяна!   smile3501
Ника, готвенето в плодов ми е най- любимо. Надишвам се и хич не ми се яде после   Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 6 011
Ника, готвенето в плодов ми е най- любимо. Надишвам се и хич не ми се яде после   Joy
Joy hahaha същата работа... хората се напушват, ние се надишваме, абе всеки си е башка луд.  Joy

Тити, срамно е, розово... па и как можа мозъка да ми направи номер баш с тоя човек, ся ще ме е срам да го погледна.  Blush

# 34
  • Мнения: 5
Тити, срамно е, розово... па и как можа мозъка да ми направи номер баш с тоя човек, ся ще ме е срам да го погледна.  Blush
Joy Joy Joy JoyАаааа, розовите сънища са хубаво нещо! Ти пък, срам...

# 35
  • Мнения: 493
Малииииии, Ника и аз снощи я свърших таз работа като теб същото  Joy Joy Joy
Даже още се чудя как тоз младеж точно ми дойде в съня  Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 6 011
Ти пак добре... младеж. Ми аз - да речем "старша средна възраст", че може и по-кофти да се каже.

# 37
  • Мнения: 0
Здравейте, днес ми е плодов ден и искам да ви попитам, може ли да си направя супа от тиквички и някакви други зеленчуци, без сол и мазнина, или пък само задушени с магданоз ????  

# 38
  • Мнения: 434
Хайде и аз с плонж да се цопна в новата тема, че нали съм плувкиня днес  Laughing

Тинки мерси за темичката   bouquet
 При мен водният засега върви по план, лошото е че довечера съм нощна и дано не ми прималее много с моето ниско кръвно, затова за всеки случай ще си взема някой плод.

Нану, питай ме какво не съм насадила  Joy, луда работа е това моето, ама ми е по вкусно като си го набера от градината.



# 39
  • Мнения: 0
Хей, благодаря И за топлото виртуално посрещане след визуалното вчера Simple Smile

Тити, не съм загадъчна, споко, като намина към твоята губерния, ще ти пиша, и теб да изненадам, че както виждам, май споделяме общи музикални интереси  Sunglasses

# 40
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте, днес ми е плодов ден и искам да ви попитам, може ли да си направя супа от тиквички и някакви други зеленчуци, без сол и мазнина, или пък само задушени с магданоз ????  
Можеш с всички неутрални зеленчуци - тиквички, моркови, домати, карфиол, броколи, зеле, спанак, лук, чушки... без сол, олио и оцет, но може всякакви други подправки.  Peace Естествено, най-добре е в този ден да се ядат сурови зеленчуци и плодове.  Peace

# 41
  • Мнения: 5
Тити, не съм загадъчна, споко, като намина към твоята губерния, ще ти пиша, и теб да изненадам, че както виждам, май споделяме общи музикални интереси  Sunglasses
С най-голямо удоволствие! А за музикалните интереси:   superuu

# 42
  • Мнения: 493
Ника, ама моето направо на нищо не прилича, поне днес се чувствам по-млада някак си и поласкана, все пак
Скрит текст:
младеШ ме пожела  Embarassed  Joy
Ghostrider, добре дошла  и тук Hug

Хубав ден, аз отивам да работя, че много глупости изприказвах  Crazy

# 43
  • София
  • Мнения: 23 096
Идвам и аз.  Grinning

Днес съм на варива.
з. ябълка
о. ориз със зеленчуци и зелева салата
в. бобец и зелена салата

# 44
  • София
  • Мнения: 6 011
Ника, ама моето направо на нищо не прилича, поне днес се чувствам по-млада някак си и поласкана, все пак
Скрит текст:
младеШ ме пожела  Embarassed  Joy
Е браво бре, моме, ти ся да ме сринеш ли се опитваш?  Joy
Скрит текст:
старец пожелах

Общи условия

Активация на акаунт