Отговори
# 15
  • Мнения: 432
Роминка, благодаря много за новата тема и прекрасните колажи   bouquet  Hug   bouquet
Вчера не можах да пиша много, но мисля сега да изкажа и аз моето мнение. Първо за Кузей и Джемре: според мен не беше ревност, а по-скоро го заболя от това, което чу. Откакто се върна от Мерсин показва странно отношение към Зейнеп и към Джемре. Първо, когато Джемре тръгна да си ходи от тях, той й предложи сто пъти да я изпрати, тя не поиска! Второ, когато Зейнеп говореше с него по телефона, определено тя наблегна на Джанъм, сякаш е нейна собственост, но не е и второ нарочно не предаде думите му, че целува и двете, а нагло каза " И аз много те целувам". Да, някой ще каже, направила го е в правото си, защото когато питала Джемре има ли чувства към Кузей тя била казала "Не, от къде ти хрумна", е да но има и друг ъгъл, ако трябва да сме честни. За вечерята, съвсем нормално е Джемре да се почувства не на място, като се има предвид, че всички са по двойки. Тъпо ще е да си тръгне, тъпо е и да се измуъчва да гледа докосванията на Кузей и Зейнеп.
За целувката на пейката, няма лошо, все пак са заедно, остава и да не я целува, но не видях кой знае каква романтика, такава каквато Киво е способен да изрази попринцип.
Искаше да разбере мнението на Зейнеп за вкуса на новия му проект, тя му отговори и последва целувка тип брат и сестра. Съжалявам, че се изразявам така, но не мога да се изкривя при положение, че това виждат моите очи. Не искам да изпадам в разногласия с никой, изказвам си мнението. А и това, че накрая ще има любов между Джемре и Кузей е повече от ясно. В крайна сметка филма започна с двама братя, влюбени в една и съща жена. Не е толкова лесно да се откаже от някой, който обичаш, каквото и да е направил и каквато и да е пречката между вас. Наистина може да има вариант да предпазва Джемре от Ферат, защото знае, че Ферат би направил нещо на Джемре, а не на Зейнеп. И това е така, защото Ферат много добре знае коя жена е в сърцето на Кузей и самия Ферат го каза на Симай: "Той ти е изневерил, не с действия, а със сърцето си"! Нека не забравяме и да не пропускаме важните неща.
Хайде хубав ден на всички.  Hug

# 16
  • Мнения: 18 541
kralitsata  newsm10 newsm10 newsm10 Аз също не искам да споря с никого, просто си казвам какво чувствам. Съжалявам, ама не усещам любов там, където я няма, поне от негова страна. Той се насилва според мен в тази връзка. Добре, че дойде Али, та да се засмее на вечерята. Иначе когато му се умилкваше Зейнеп, той едва ли не виновно погледна Джемре, знаейки, че я наранява. Колкото до вида на Киво - ако ще и с гола глава да е, за мен няма по - красиво и чаровно създание от мъжки пол от него. И слаб и по- пухкав, че даже и като Секиз все си е красив, нищо не може да го загрози.

# 17
# 18
  • Мнения: 3 547
кралицата, алиса , фенче, подкрепям на 100 % коментарите ви...
 newsm10

но първата мисъл в главата ми след като се събудих днес беше ... Mr. Green
 Най-сетне Джемре ще се дистанцира от Кузей и Зейнеб, пък те нека си разиграват сценките пред някой друг.

Обидно и непочтено е от страна на Кузей да прави такива тъпи демонстрации пред нея, знаейки за чувствата и.
Изобщо  не е мъжкарско, а той уж много държи да е мъжкарят и все го играе - чест и достойнсто. Да нараняваш човек, който знаеш, че те обича е голям грях - според мен поне.
Още повече, че той самият я обича, това е повече от ясно и неоспоримо, но поради глупавите си предразсъдъци и липсата на смелост няма никога да се пребори за любовта си...
Изобщо - отново започна да го докарва като Бехлюлчо от ЗП, дето не му стискаше да се изправи и да защити любовта си.

Ами като си е избрал това - халал да му е Зейнеб...нищо че не я обича и няма да я заобича както Джемре никога / и след хиляда години, той сам каза Джемре ще е любимата/ . Зейнеб си е готина мацка, тя също като Симайчето става идеално за заместител. Макар да не виждам да се топи от страст по нея, към Симай показваше по-голяма тръпка, повече привличане...

Но най-голямата глупост и това, което наистина не мога да приема в поведението на Кузей - /да, наистина му елементаризират образа тотално/ ...е, че  един човек трябва да е страшен глупак, след като е преминал такова изпитание - между живота и смъртта, след като е излязъл на косъм жив от оная черна дупка, да не си е направил равносметка кои са истински важните и стойностни неща в живота му, да не пожелае да промени поведението си и да си подкара пак живота по инерция...
Ами съжалявам, може да звучи като обида, но наистина е някакъв глупак нашия Кузей и наистина не заслужава Джемре.

Искам да кажа на фенките на Зейнеб -
Вие не искате Джемре за Кузей, ами хубаво ... Аз пък не искам Кузей за Джемре !


Все едно гледам нова версия на Забранения плод Mr. Green Mr. Green

# 19
  • Мнения: 0
28.03.2012 SBT
TOP100 AB GRUBU
1   MUHTEŞEM YÜZYIL   STAR TV   20:50:37   01:50:16   15,46   36,6
2   KUZEY GÜNEY   KANAL D   20:58:12   01:37:10   7,99   18,8

# 20
  • Мнения: 2 282
Лелеее, масирано присъствие и активно писане на фенките на Дж. Човек не може да вземе думата. Laughing
Това за мъжете Дж го каза единствено и само Кузей да чуе. Усети реакцията му.Подозирам я, че ще продължи действията в тая посока. Затова на следващия ден беше необичайно спокойна. Открила е рецептата.

# 21
  • Мнения: 18 541
Дафне, нали и ти много харесваше Джемре, вече в другия отбор ли премина? Joy Joy Joy Не, сериозно, не съм фенка на никоя, мен ме интересува само Кузей да е щастлив, а това може само с тази, която действително обича. Иначе за актрисите - все пак предпочитам "кривата" Джемре, пред онази с лисичата физиономия. По ми е нежна, Мерве ми е груба, даже гласът и ме дразни. Мое мнение.Хубав ден, милички, отивам на работа.

# 22
  • Мнения: 3 262



Последна редакция: чт, 29 мар 2012, 13:13 от dterziiska

# 23
  • Мнения: 3 262
Благодаря за новата тема

# 24
  • Мнения: 3 371
Добър ден !  bouquet
Ромина,  Heart Eyes благодаря ти, че се грижиш за нас буквално денонощно ! Wink Пожелавам приятни минути в темата на всички !
Интересни интерпретации на фактите от снощи прочетох ! Peace Както вече казах, независимо от причините, Кузей избра Зейнеп и тя е неговото момиче ! Дали натъртвала на "джанъм", дали  непрекъснато го целувала, това е нейно право в този момент ! И аз да съм и аз щях да го целувам непрекъснато ! Mr. Green
Поведение, което провокира и предизвиква дори реакции на ревност, според някои, не е поведение на най - добра приятелка, мисля аз ! Това е поведение на наранена жена, която се опитва да нанася удари под кръста, което не и прави чест ! Както сама написа -дадоха и червен картон, време е да напусне мача, а ако успее да го направи с достойнство - още по- добре !
Много интерсно това с " източници, близки до екипа на филма "! Ти да видиш ! Ами защо не пуснат тогава резюме на всички епизоди до края, че да се куртулисаме всички. Кузей накрая може и да е с Джемре, може да изживеят любовта си, всичко е възможно, спор няма ! Но подобни "въдици" за успокоение феновете, хайде - холан ! Най- веротно са поредните измислици на някой върл фен ! Peace Някои имаме горчиви спомени от такива "източници", които се оказаха обикновени лъжци !
Та така ! Ще гледаме - ще видим ! За момента, обаче, ситуацията е такава - Кузей е със Зейнеп, чувства се супер с нея, изглежда щастлив около нея и аз се радвам за него ! Другата сряда може и друго да се случи, ще видим !

 dterziiska ,  Heart Eyes не виждам последните снимки, джанъм беним ! Натъртвам на джанъм, защото много те обичам ! Heart Eyes

# 25
# 26
  • Мнения: 123
Има ли го преведен на английски някъде вече?
В този епизд имаше празноти според мен , мъничко ме разочарова, например не показаха как го спсява точно Али .. newsm78 Кузей се чувства неловко пред Дж. просто защото му е ясно, че тя би разпознала фалша или маската която демонстрира с З., вероятно тя затова така внимателно го наблюдаваше преди да дойде Алито. не съм съгласна ,че е трябвало да си тръгне, вярно изглеждаше самотна без половинка, но иначе щеше да е признание на слабост ,че не може да понесе гледката на З и К. Кузей изревнува! Мисля че ферат каза нещо от сорта , че ще нарани к. с приятелите му, но чакам превода за да си изгладя гънките от серията.

# 27
  • Мнения: 3 547
И аз не виждам снимките за съжаление, но си помислих, че е само при мен проблема  Rolling Eyes

Учудвам се на голямата радост на фенките на Зейнеб за случващото се в момента .

Не искате ли за своята любимка една пълноценна връзка, в която тя да е истински обичана ?
Нима това положение в момента го намирате за задоволително наистина ? Нима ви удовлетворява това момиче да се влюби в някой, който няма да я обича истински.

Защото, колкото и да ви се струва, че нещата се наредиха за тях двамата ОК  forever, мисля си, че в името на добрата драма и интрига радостта ви ще е кратковременна.

На мен самата никак не ми се иска вече Кузей и Джемре да се сближават отново.
Наистина го намирам за слабохарактерен и неспособен да се бори за чувствата си, а такива мъже никак не ги уважавам...
Да гледам пак вариации на тема "каещия се Бехлюл над гроба на Бихтер" никак, ама никак не ми се иска.

Да си стои Кузей при Зейнеб и да не доближава повече Джемре - това искам.
Всеки си получава каквото си заслужава в крайна сметка...

# 28
  • Мнения: 3 371
lor , аз вече доста пъти написах, че не съм фенка на Зейнеп, а на Кузей ! Peace И в този ред на мисли каква ще е връзката на Зейнеп, не ми е първа грижа ! Тя е достатъчно умно и интелигентно момиче, няма да си остави магарето в калта. Peace За мен е важно, че в момента Кузей се чувства добре с нея, харесва му да са заедно и е спокоен ! Peace
Аз за Кузей ще се радвам винаги, стига той да е щастлив ! Просто не мисля, че ще бъде щастлив с Джемре, това е !  Peace

Момичета, аз  обичам на местата, където пиша, да поствам от време на време по някой стих или притча или просто хубава мисъл. Дали в подкрепа на изразено от мен мнение или просто, защото ми е харесало, но си позволявам да споделям и такива неща ! Сега си открих едно, което ми се струва много подходящо за наш левент !  Peace

Не всяко "Браво!"е достойно.
Не всяко "Долу!" е позор.
Не всеки химн — заупокоен....
И не хвалебствен — всеки хор.
Не всички лаври са победа. ...
Не всяка загуба е крах.
Не всяка истина — последна.
Не всяка грешка — смъртен грях.
Не всяка прошка е пощада.
И не надгробен — всеки кръст.
Най-истински когато пада
човек доказва своя ръст.

Надежда Захариева

 dterziiska ,  Heart Eyes Hug Heart Eyesмного ти благодаря !   bouquet Сега ги виждам - Ръза е пич ! Peace

"Наистина го намирам за слабохарактерен и неспособен да се бори за чувствата си, а такива мъже никак не ги уважавам... "

Лор, аз пък се чудя на друг факт - защо на "фенките" на Джемре, изобщо не ви минава през акъла, че той просто няма за какво да бори, че не иска да да се бори ...
Аз мисля, принципно, че човек, който е готов да се откаже от любовта си, който е готов да се оттегли, за да не нарани , не е в никакъв случай слабохарактерен ! Peace

Последна редакция: чт, 29 мар 2012, 13:34 от gospojata

# 29
  • Мнения: 11 984
Скрит текст:

Здравейте!Аз съм от тези дето по рядко пишат и повече четат,но тази фенклубове ми идват в повече  #Crazy аз съм пък от този в спойлера...На мен нито Зейнеп,нито Джемре ми харесват а Симай не коментирам...липсва им емоция и харизма...И образа на Кузей няма нищо с образа на Бехлюл...Всеки си играе ролята едни добре,други скучни до болка...Хубав ден,да не ставам достадна...

Общи условия

Активация на акаунт