SUPERNATURAL:God Bless Texas!!! Тема 40

  • 29 357
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Горещи и прегорещи благодарности на Пуцинка за субтитрите!  Hug Hug   bouquet  bouquet  bouquet

И специални позрави от половинката ми за "Бедропляс", размаза се от кеф като го прочете, каза, че било като по Толкин  Grinning

Така се зарадвах на Боби. Още страдам за него  Confused
Гарт ми напълни душата, голям е сладур!

Последна редакция: нд, 01 апр 2012, 19:43 от Зимна роза

# 31
  • Мнения: 3 736
Поздрави го от мен. Доста се чудих дали да го преведа и реших, че е редно да бъде разбрано в цялата му прелест, нищо че е малко встрани от добрия вкус.  Laughing

# 32
  • Мнения: 2 040
Да измъкна темата от втора страница.





 hahaha hahaha hahaha

# 33
# 34
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382
Олеле, тоя пък Самейшио, куче със салам ша плаши  Mr. Green Ми да вземе да ме ОООсмърти няколко пъти  Rolling Eyes

Айде да ви метна една туртичка, че Сашо днес навърши...абе бая навърши, ама добре, че не му личат  Laughing

# 35
  • Мнения: 3 736
Шварцвалд, м? Шсе почерпя, благодаря. Сашо е по-добрата ти половина ли? Жив и здрав да е, все тъй да те търпи.  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 0
Галче, жив и здрав да ти е Сашо! Много да те слуша и да ти угажда. Grinning

A второто гифче на Златото с Дийн е самата истина! hahaha

# 37
  • Мнения: 116
попаднах на нещо странно... което не знам първоаприлска шега ли е...а и не го разбрах много много...

чакам коментари и разяснения от по-знаещите Simple Smile

edit! да, сега го прочетох втори път на спокойно и със сигурност е шега....

ама първия път така се развълнуваш и бързах да ви го пусна, че не го дочетох дори... но щом стигнах до "толкова грозен" и разбрах, че е лъжа....

а било било хубаво да е!!!!!


Последна редакция: нд, 01 апр 2012, 18:56 от Bella

# 38
  • Мнения: 0
Ех, Белс, Белс... колцина са тези щастливки, които знаят the insides of Jensen's bedroom? Grinning

# 39
  • Мнения: 116
ами сега като чета отново и отново... се чуда как изобщо съм се се хванала... плакат с Меирилин Менсън???? и не се знае мъж или жена!!!
ама какво да ви кажа, първосигнално така се забързах да ви кажа, че мозъкът ми изключи....

и то само от заглавието вдигнах 200 кръвно, къде ти да се сетя, че е първи април

# 40
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Галче, да ти е жива и здрава половинката, да се слушате взаимно, но той теб повечко  Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 193
Галче, да ти е жив и здрав половинът и да го слушаш  bowuu

Изгледах епизода днес - мноого ми хареса. Здрав Сами не бяхме виждали отдавна, много беше приятно, ама пък ми е жал за Кас. Дано да се оправи и той скоро, че много искам да го гледам и него.  Heart Eyes От друга страна и Луци ми е прекрасен и го искам вътре. Въобще, нямам угаждане май...  Joy
Гарт също е едно прекрасно присъствие вътре, дано и него да го дават по-често. Имам чувстовото, че "Какво изпуснах" ще му стане отличителната реплика накрая на епизодите.  hahahaГолям сладур.
О,  и японският вътре беше мнооого добро попадение - отдавна не ми се беше случвало да го чувам, че и да го разбирам. Приятно, много приятно.  bowuu
Та, да, невероятен епизод!

# 42
# 43
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382
Благодаря за поздравите  Hug
Белс, днис само на майтапи попадаш  Laughing Това май не е от туита на Джаред  newsm78
http://twitter.com/#!/jarpad

Вижте каква е профилната снимка на Тренерката  Laughing

Последна редакция: нд, 01 апр 2012, 20:55 от Г. Краули

# 44
  • Мнения: 630
Мило мое Галче, поздрави и целувки на Сашко от мен, да е жив и здрав и да не те слуша въобще. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт