"Дързост и красота"- тема74: "Любовта минава през стомаха"

  • 27 842
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 144
И на мен ми се искаше  заглавието да бъде свързано с бебенцето. ...
Цитат
"Разбираш, че една любов е истинска, едва когато я загубиш".
Цитат
Любовта става истинска, когато си отиде
Освен това мисля, че стигат заглавия за прословутия триъгълник. ... Не знам, кажете си мнението пак.
Идеите на Чарли - Радос са много интересни. Понякога наистина "разбираш, че има любов едва, когато я загубиш" - както става многократно с Ричко ... веднага като загуби Брук и осъзнава колко я обича все още...
И двете предложения ми харесват и двете звучат подобно и след като трябва да е по-късо и след като трябва да е по-ясно късото предложение - може да се извърти така:
Цитат
Любовта става истинска, когато я загубиш

Иначе заглавията за прословутия триъгълник са ни доста, но няма как да избегнем, като то все това е там в ДиК  Joy накъдето и да се обърнеш и триъгълника те гледа  hahaha Докато не почне нов...

Или след като в следващата тема ще има две основни събития за загубената и намерена истинска ... нова-стара любов и за загубения бял и намерения черен татко, дали някак как да ги съберем заедно идеята на Чарли и желаната тема за бебето от Радос?  Ако на някой му хрумва нещо добро от вида:
 "Загубена-намерена любов / загубен-намерен татко" ...
"Загубени-намерени истински любови и татковци" (това не е изгладено - но го казвам защото хваща всичките идеи ...

 hahaha





# 721
  • Мнения: X
На въпроса на Сега:
...........................................................
3. Целува я, защото дълбоко в себе си знае, че  ще му "върже"- която и да е друга жена би му отвъртяла шамар.
И аз бих заложила на този отговор.     Peace
Все пак брукито на никой мъж  нищо досега не е отказала, защо Томас да не си мисли, че и на него ще му се отвори парашута?!    Grinning

# 722
  • Мнения: 144
Все пак брукито на никой мъж  нищо досега не е отказала, защо Томас да не си мисли, че и на него ще му се отвори парашута?!  
Е това е пристрастно и не е вярно. Ти така както го изрече за Брук лошо - излезе, че тя на никой и на изнасилвача дори не е "отказала"...

Отказвала е и то много пъти. Такава хубава жена винаги е мноооого желана и винаги е в положение да отказва на някой  hahaha
Само да поиска и всички Форестър и Масимовци ще се наредят на опашка ... но тя не ги иска - рано или късно им отказва и напред само към желания Ридж.
В това отношение и двете с Тейлър са като "близначки" и ми е жал и за двете дето са така зависими от любовта си и се отказват от добри "оферти" заради него Naughty

На мен например ми се искаше на моменти да не отблъсква Уип, който бе май доста хлътнал и много й се натискаше - в началото може би от корист, но после бе от любов. И исках тя да си оправи живота с него. Той изглеждаше, че я обича само нея за разлика от Ридж, но тя се отказа от него и то 2 пъти (преди време от брака си с него и после преди той да се свърже с Тейлър).
Имаше един момент в който ми се искаше тя да остане с Дийкън, че имаше химия между тях и той я искаше много, но точно тогава тя му отказа или пък с Ник, че си отиваха много  ... но точно тогава когато мислех, че ще се съберат и тя му отказа ...

Е и много примери други има ... Всъщност Брук се върти все между вътрешни - сценаристите рядко я "пускат" на външен човек и ако го направят, бързо бързо я връщат. Сигурно от бюджетни съображения...

# 723

Общи условия

Активация на акаунт