Боря се с несгодите си ден след ден и вярвам, че ще има чудо и за мен - тема 98

  • 23 837
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 5 754
KaRoLa- днес мързелуване,мързелуване и евентуално гледане на мека мебел.Какви козунаци,какви 5 лв.Никакви действия освен мързеливи. Peace

Шило в торба стои ли Simple Smile
Като си поговоря с мъжа ти и ще те строи на бързо.Поне 2-3 дни след вливанията не се напъвай да правиш каквото и да е,не си натоварваш още организма, само за да го изтестваш.  Hug

# 736
  • Мнения: 960
Добро утро balloon
Перу, добре върви историята със зелката smile3532
Вава welcome
Пони, един такъв обяд и за теб fertilization thumbsup
Каролка днес можеш само яйца да боядисваш и да мързелуваш Peace
Благодаря на всички ви за изказаното мнение за мастопатията Hug
Ще ви моля и за още едни палчета за днес. Ще ходя да си взема резултата от цитотои малко ми се е свило сърчицето ooooh!
Тук изгря слънчице току що sun, дано да е и по-топличко от миналите дни.

# 737
  • Мнения: 731
Аз ей така на полусъединител съм и чакам товата темичка.

# 738
  • Мнения: 520
Добро утро момичета.
Не пиша, защото няма нищо ново при мен, но пък си ви следя постоянно. atwork
Плодче, мерси за закуската. Аз постя, но ще оплакна очи.  newsm51
V.A.V.A, добре дошла и скоро да се похвалиш.  fingerscrossed
maresr, съжалявам за случилото се, дано следващият път се получи.   Hug
Ла ви, дано всичко е наред до края.  Hug Praynig
Каролка, ти си силна, дано това са най-гадните болежки от химиото и всеки следващ път да са по-слаби и по-слаби.....  Praynig PraynigА как ми се яде козуначееее, но ще почакам до събота.  smile3508
Сладката, дано се е получило.  fingerscrossed
Меци, палчета за прегледа днес.  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Много хубави коремчета и много сладки бебчета.
Пожелавам на всички весело изкарване на предстоящия празник. easter
 Дано скоро да започнат и  валежите от положителни тестчета.
Хубав и усмихнат ден на всички.
  Hug Hug Hug

# 739
  • Варна
  • Мнения: 307
Здравейте момичета,

благодаря ви за топлото посрещане   bouquet

F.a.t.e, след абразиото правих генетични изследвания за вродени тромбофилии и имунологични изследвания, по съвет на генеколожката. Всичко беше ок. Направих си още и изследвания на щитовидната жлеза - и там всичко е наред.
Овулацията я следя с тестове, а от миналия месец и с фоликулометрия  Crazy
Надявам се този месец да имаме повече късмет всички тук.

Пожелавам ви един шарен ден  Grinning

# 740
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
благодаря ви милички, на преглед сме в 3:15 и положително погледнато ще се възползвам качествено от стиснатите ви палчета и разбира се ще се отчета, няма да ви държа в напрежение  bouquet а сега е време за новата тема

# 741
  • Мнения: 6 395
Хаиде и аз да се включа, преди да сме я избутали и тази темичка


Каролка, мила, много те гушкам и те подкрепям, знам през какво минаваш, моята мама преди седем години мина през това и много ни изплаши, сега вече е много добре и всичко е в миналото и е само лош спомен, знам че и ти ще се справиш, гледам каква си бойна еденица и имаш подкрепата на много хора. Ето и една снимка с пожелание  Whistling Hug, пет години ше се търкулят, няма да го усетиш...времето си тече, не чака
http://treeofmamre.wordpress.com/2012/03/30/and-she-is-in-every-way-gorgeous/

Относно ин витро отделението в Бургас, в момента текат само записвания за часове за консултации, за края на Април са поканили гледам Щерев и още две светила  Rolling Eyes, а изказването на Здравната министърка е от преди седмица и визира Бургас, като следващата клиника, с която фонда ще сключи договор. Засега обаче отделение има, но екип няма.......аз смятам да ходя да проверя след празниците до Ветрен да видя за каквомиде реч. Иначе знам, че има закупена техникам и то много добре, но според мен е много важно и кой ще работи... А като знам бургаските гинеколози......това ме притеснява най много и то това еми основният проблем де.

Мили момичета, пожелавам ви едни много светли празници и хубави изживявания. Времето се очаква да е хубаво и да ни зарадва. Ние сме планували излет и пикник, аз чакам мама утре да ми дойде на гости и ще боядисваме заедно яйца и козунаци. А до момичетата от Бургас, минЛата година купих страшни козуначени кифли от Сладко и Солено, тази година ще ги има пак......препоръчвам ги с пет ръце, страшни бяха  Heart Eyes Party

Мецкееее, как си  Rolling Eyes хапваш ли баничка или вече.... Sick Sick Laughing Hug

При мен нищо интересно, май и отзи месец ще го изпуснем, че съм в овулация, точно другата седмица, а мъжът ми ще е на семинар в София  Rolling Eyes .... Та май отлагаме за лятото бебемаратона. Миналата година почивахме лятото, от бебеправене, ама тази година дупе да ни е яко   Mr. Green Mr. Green

Верно изгря слънце навън, сега ако се и стопли.......

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт