Д-р Ивайло Ефремов - ортопед

  • 11 103
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 546
Здравейте момичета и..момчета.
Имам нужда от актуални координати и тел. за връзка с д-р Ивайло Ефремов. Телефоните в Интернет не са актуални. Днес звънях в МЦ Ортомед и ми казаха, че не работи вече там. Rolling Eyes Същото се отнася и за д-р Райчо Кехайов.
Моля, помогнете. Искам да заведа синът си на консултация при един от двамата. А кой от двамата бихте ми препоръчали повече?
Благодаря на всички предварително!  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 225
Препоръчвам ти и двамата страхотни специалисти са.И двамата работят все още в Горна баня, но в болницата,не в Ортомед.Телефона на др.Кехайов е  0888838965!!!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 546
Благодаря ти, ще се свържа.  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 38
http://orthomed-bg.com/%D0%B5%D0%BA%D0%B8%D0%BF%D1%8A%D1%82-%D0% … D0%BC%D0%B5%D0%B4

Към днешна дата д-р Ефремов работи в Ортомед, звънях в регистратурата 02 8181 782, а не на 02 8181500, и ми обясниха че работят със здравна каса всички лекари, ежедневно от 8.30 до 13.00 без записване.

# 4
  • Мнения: 1 932
А имат ли някакъв график? Едва ли преглеждат всички лекари в един ден.
А без направление, платено, преглеждат ли и каква е цената?

# 5
  • София
  • Мнения: 38
А имат ли някакъв график? Едва ли преглеждат всички лекари в един ден.
А без направление, платено, преглеждат ли и каква е цената?

Обади се на телефон и питай. Платено за всеки може да намериш, между 50 и 100 лв е прегледа. Конкретно за Ефремов мисля че работи в един център на бул.България, има го в нета ако се поровиш, само в сряда ходи там.

# 6
  • Мнения: 1 932
Благодаря за отговора.
Бих искала да попитам още нещо. Става въпрос и за двете ми деца. Голямото е с много лошо плоскостъпие и се оплаква, че го болят колената - на 4 год. е.
Малкото пък му е крив втория пръст на краката и се застъпва с третия - на 1 год. и 8 месеца е.
Водих ги при детски оргопед и на два, и на седем месеца. Големия и на три години като стана. Не съм доволна. Доктора отказа да изпише стелки на голямото дете, а на малкото изобщо не обърна внимание за пръстите. Скоро аз като се ровех из нета прочетох за това.
Въпросът ми е д-р Ефремов добър специалист ли е? Има ли смисъл да ходим при него с нашите проблеми или ще ни препоръчате друг лекар.

# 7
  • София
  • Мнения: 38
Към 18.04.2018 г. мога да твърдя, че профилактичният преглед за деца в болницата в Горна баня с направление е безплатен в медицински център "Ортомед" към самата болница. Заплатихме само 25 лв за ехографскотото изследване, което не влизало в направлението на здравната каса. Докторите са там от 8.30 до 13.00, нищо че пише, че са до 15.00. И Ефремов преглежда Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 932
Понеже аз държа Ефремов да ми прегледа децата би ли ми казала с предварителен час ли става при него или отиваш и чакаш?

Общи условия

Активация на акаунт