Балчик

  • 833
  • 6
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Здравейте!
   Резервирахме ваучер за 2 нощувки в Балчик за 29.04 и 30.04.
Моля за инфо, понеже не съм ходила никога:
- Ботаническата градина дали е отворена в момента? Какъв е входа?
- Моля да споделите за някое непретенциозно заведение с хубава кухня
- Хотелът е ето този: http://hotelparisbulgaria.com/index.php?option=com_contact&v … id=61&lang=bg  - не можах да намеря местоположението му - близо ли е до централната част?
Ще съм благодарна ако някой може да отговори.  Peace

# 1
  • Мнения: 125
Била съм в този хотел преди 6-7 години. Тогава беше новопостроен и съвсем приличен като условия. Сега, като гледам снимките в сайта, изглежда по същия начин, както тогава, така че според мен нищо не е пипано за тези години, но пък може да е поддържан добре. Намира се в самото начало на града, на пътя от Албена към Балчик. Сравнително близо е до Ботаническата градина, но е далеч от центъра.

# 2
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 280
Мисля ,че ботаническата градина вече ще е отворена, входа беше 10лв миналата година.Ресторант" Корона"-с богато рибно меню и кафе" Лилия"-точно до Двореца, много приятно място с езерце с водни лилии ,обаче през лятото Сега незнам дали е отворено.
Харесвам  ресторант" Каваците "-в началото на алеята край морето, приятно и непретенциозно място .Центърът на града е малък има  кафенета и малки магазинчета .
Можете да се разходите и до нос Калиакра .

# 3
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Много благодаря за отговорите!  Hug

# 4
  • Мнения: 285
Балчик е страхотен. Ако имате възможност разходете се в градината на двореца вечерта , има много красиво осветление и е страхотно преживяване. Жалко , че розите сега няма да са нацъфтели.
Друго нещо което мога да дам като съвет е да си носите по-топли дрехи защото вечер покрай морето е доста студено.
Приятно прекарване ! Peace

# 5
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Благодаря, Гризли!

# 6
  • Мнения: 0
Здравейте, за тези, които ще прекарат лятото по Северното Черноморие, ресторант Бялата къща е невероятен, храната е много вкусна и персоналът е много любезен. Панорамата е прекрасна, голяма романтика, обожавам това местенце на брега на морето, до яхтеното пристанище.

Общи условия

Активация на акаунт