Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - 15 -та част

  • 19 335
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 425
Ама и аз като дърта свекърва как ви излових само.  Wink
Нали ще си имам момченце, трябва от сега да тренирам за свекърва.  hahaha
Ще си кажете всички за кога сте ама хайде.

Аз да ви се похваля, че МБ ми е чиста  newsm44. Както майка ми казва, остава само да стискам кълките.

# 16
  • Мнения: 560
Охоооо Голди ,златна ти от сега ли тренираш за свеки мила newsm62 newsm62, и аз на там съм тръгнала ама, ще видим.Много се радвам за добрите резултати нека само такива хубави неща има в новата тема  Praynig

Сега да ви питам да пусна ли новата анкетка тук, или да изчакам да поразгледате списъка от старата още  newsm78

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Браво Голди,страхотни новини... стискай ние сме с теб нали знаеш  Hug
аз днес и аз малко излизах  Mr. Green влезнах в мола само до 1 магазин просто се замечтах и ми се прииска вече да е август и да е дошло времето на това  Crazy Party http://www.bebe-best.com/images/cam_elegant_family_137_1.jpg  Crazy Crazy

# 18
  • Мнения: 425
На мен май много ми се отдава да съм свекърва.  Twisted Evil С брат ми имаме 12 години разлика, сега Май месец ще е абитуриент и трябва да ви кажа, че той ми е опитното зайче.

Жени, на всички ни се иска всичко да е приключило, ама нямаааа. Трябва хубавичко да се поизмъчим. На теб това първо детенце ли ще ти бъде?

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 395


Жени, на всички ни се иска всичко да е приключило, ама нямаааа. Трябва хубавичко да се поизмъчим. На теб това първо детенце ли ще ти бъде?
Да първо ще ми е живот и здраве

# 20
  • Мнения: 965
Колкото повече мъки, толкова по-голяма радост, момичета !

Голди, тренирай, че ако ти дам малката някой ден....!!!! smile3532

Мерси, Звезди! Според мен пускай новата, когато можеш.

# 21
  • Мнения: 560
Голди е права трябва хубаво да се измъчим и тогава, но пък мечтите са тези който ни крепят и това какво прекрасно чудо ни очаква.
Колко съм поетична newsm53

# 22
  • Мнения: 4 769
Вместо запис - терминът ми е на 18.07.

# 23
  • Мнения: 560
Мале маменца темичката ни отново се напълни с нови маменца за жалост, дано ни донесе късмет Praynig

# 24
  • Мнения: 4 199
Да не ви изпусна   Hug

# 25
  • Мнения: 560
Голди, искам да те питам папаверина по колко пъти го пиеш и кога, аз пих онзи ден един и днес и сякаш ми действа добре.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 250
Привет,сладурки!
Звезди,темичката е супер,а стихчето отново ме трогна.То май е на Мини Маус,която нещо се губи тия дни,дано всичко е ок(беше нещо настинала)
За да не е само запис да кажа,че ние сме навън дори в дъжда. Но след цялото гадно лежане и седене вкъщи, сега се наслаждавам на всяко цвете, на зелената трева, въобще на целия пролетен пейзаж. А Преси само навън иска да заспива и то като излезем, та се и позаседяваме Laughing Ще видите,така след всичките мъки,ще ви е още по-сладко майчинството и няма да ви тежат толкова грижите и безсънните нощи. Да знаете ,че ви мисля и много се вълнувам за предстоящите раждания,чакам с нетърпение Hug

# 27
  • Мнения: 117
Мили момичета днес ми е от ревливите дни, ама от хубаво ревливите с хубави емоции!
Много ми стана мило как сте се сетили за мен и тричките  Hug Hug Hug
Термина ми е на 24 май.
 Звезди темата е страхотна.Благодаря ти!  smile3525
 Голди браво за изследванията и аз ще пускам във вторник, стискайте ми палци!
 Ма много раци сте били тук. И аз съм с вас. Единствения ни недостатък е че сме прекаленно чувствителни.
Аз днсе бяк на доплер, бебето си е супер 2,130 и кръвотока ми бил горе долу добре. За отоците ми пусна албумин и още неща които не запомних, но каза че съм с 1 кг. по-малко от миналия път а ако задържам вода трябвало да съм повече. От следващия път почвам да ходя всяка седмица. Така се развълнувах, че си ходих по улицата на връщане и си ревах, не от мъка просто ей така! Луда работа!  Crazy После видях някакво представление, танци, песни и т.н. на дечица и пак рев.
Днес успях и да си защитя преддипломната практика с 5!   smile3501
 А да питах го моя доктор за родилното какво ми трябва и той каза, нощница,чехли, памперси, превръзки.Всичко друго било излишно.Аз естествено съм си наумила още 100 неща, мисля да ми запазят една стая и за багажа! Simple Smile
На мен пък много бързо ми минава времето, а точно почна да ми харесва да съм бременна и все си мисля че няма да съм готова със всичко на време и се побърквам, но от другата седмица живот и здраве почвам да се стягам с покупките и т.н.
Утре заминавам на село и няма да имам компютър. Ще ви чета, но не мога да се мъча да пиша от тъпия телефон!

# 28
  • Мнения: 2 211
[b]Boрyanashъ, [/b]   ха честито за 5-цата днес  smile3525
Наближава заветния момент за теб и всичко ще е наред! Колко майски бебета ни чакат  Hug  Hug  Hug    Не знам как издържате. Аз последния месец, дай Боже да го докарам до там, сигурно няма да мога да спя от вълнение, лелееееее. И аз нещо се превъзбудих покрай вас и бебо взе да рита отвътре.

# 29
  • Мнения: 425
Звезди, Папаверинът е като но шпа - макс.доза е 3х2. Моята док ми изписа Спазмалгон 3х1 или Папаверин 3х2. Аз го пия към 10, 15 и 20ч.

Борянка, браво за новините около теб. Все прекрасни поводи за сълзи от радост.

Попи, нормално е да се чувстваш така. И аз така завиждах на мамите, които вече родиха, когато аз влязох в темата през Ноември.Мислех си,  че никога няма да стигна до седмичките с 3 отпред.

Жени Иванова, живот и здраве ще е.  Peace Само бъди позитивна.

Общи условия

Активация на акаунт