Бъдещи мами,имам голямо колебание и ви моля за помощ !!

  • 5 098
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте на всички.Имената  Ивон и Ивона много ми харесват и много се колебая кое от двете на бъде.Знам че разликата е в една буква но звученето се променя доста според мен.Много бих искала да искажете мнение кое е по-добре според вас.. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 207
Ивон. Ивона ми звучи като побългарено чуждо име.

# 2
  • Мнения: 1 897
Хм, честно казано и двете не ми допадат особено (което в случая не е важно де). Wink
Иначе, бих предпочела Ивет пред Ивон и Ивета пред Ивона. Peace

# 3
  • Мнения: 2
И аз клоня повече към Ивон ...А относно Ивета също е хубаво но познавам няколко Ивети и просто ми се иска да е някое по рядко срещано име защото съм виждала как на детска площадка някоя майка вика детето си и заедно с него се обръщат още 2-3 дечица и затова ми се иска да е нещо по единично и същевременно модерно име Simple Smile

# 4
  • Мнения: 0
Един глас за Ивон и от мен

# 5
  • Мнения: 1 897
Ивон, тогава.  Peace

...и просто ми се иска да е някое по рядко срещано име защото съм виждала как на детска площадка някоя майка вика детето си и заедно с него се обръщат още 2-3 дечица и...
А на моята дъщеря (дето носи най-популярното женско име) като и викна и никой друг не се обръща на площадката. Rolling Eyes
Извинявам се за спама!

# 6
  • Мнения: 2
Мерси за гласа  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 354
От двете съм за Ивон.

# 8
  • UK
  • Мнения: 4 308
Май само аз съм за Ивона. По-благозвучни са ми женските имена на -а. Ивон, Ивет, Никол, Жаклин, Симон, Жоржет... ама никак не ми харесват.

# 9
# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ивон - това име и разновидностите му ми действат зле  Confused
Съжалявам, но това не е вариант за идейно и оригинално име, поне за мен.

# 11
  • Мнения: 465
Пак ли ни пуснаха по пързалката или само на мен така ми изглежда... Авторката пише, че е на 17 години.

# 12
  • Мнения: 2
Не съм пуснала никой по пързалката Wink да на 17 съм скоро ще правя 18 а август месец ще си имам момиченце и не виждам какъв е проблема  ?

# 13
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 278
Ивона ми харесва повече.

# 14
  • Мнения: 1 796
Нито едното от двете не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт