Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 99

  • 58 025
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Хриси Hug,толкова хубаво си написала всичко,че няма как да не те разбере човек!Всички (или повечето от нас)очакваме от няколко епизода и най-вече след последния еп. Фатмагюл вече да се вземе в ръце да стане по-дейна в  отношенията им,по-смела и да показва любовта си.Най-вероятно точно това е целта на това заминаване на Керим, на недоразумението с писмата от Мф  да може Фатмагюл да се доказва и бори за Керим.Тя започна да се отпуска вече-сама си подлага бузките за целувка като се разделят,сама се повдигна на пръсти да го целуне в "Кухнята",сама се спря зад него и си навря нослето в косата му....дано стане още по-смела.Спомням си,че имаше преди време едно слухче,че тя го целува и казва нещо от рода:"И двамата помним вкуса на устните на другия,влажността им и двамата го искахме ,но ти беше по-смел и го направи "та много ми се иска да има нещо такова тия серии.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Хриси Hug, страхотно си го написала, напълно те разбрах. Проблема при Ф мисля , че е в това, че тя не иска да се връща в тази част от миналото си,защото той е любовта и в това минало. Макар, че отдавна не го обича и е вън от всяка нейна мисъл за бъдещето, той е имал голяма роля в миналото и. За мен тя просто иска да спре  изобщо да мисли по какъвто и да е начин за него, да го забрави, че съществува. И затова избягва всеки един разговор за него, може би затова и не прочете писмото му  Thinking А Керим прочети ли някъде в писмата М да говори за това, че не са били още интимни  newsm78
 

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Да бе Злати,прочете точно това че не са интимни. Вчера в темата Ваня беше постанала превод на част от писмата на Мф.
Открих го превода на тия писма
Превод на сцената, когато Керим чете писмата от Мустафа до ФГ:

на 30 мин-
Керим намира писмата:
1:Фатмагюл,Любима,още един ден мина,още с един ден се доближих до теб;
2..не си станала негова жена наистина,защото ме обичаш.
3...Ти и да не ми пишеш,аз ще продължа да се надявам...
4...Понякога нощем те сънувам,седиш на коленете ми и пееш...и следва болка и огорчение.

Последна редакция: сб, 07 апр 2012, 18:21 от borovinka123

# 33
  • София
  • Мнения: 15
В Бодрум - Лекарят от болницата, който пръв прегледа ФГ след изнасилването е закупил голям имот след около 6 месеца и е напуснал болницата - тази информация татко Фахретин получи от журналиста. И сега сигурно е по тази следа, освен тази, че бащата на Айче е в затвора в Бодрум. Но как е стигнал до тази следа - не знаем.
Журналистът показа и една снимка на мъж, който му се струвал съмнителен и аз много го търсих в старите серии, но не го открих. Не открих и кой ще да е мъжът, за който се грижи Ляле и иска да отмъсти на Яшаран. Споменавате, че е съпруга й?

# 34
  • Разград
  • Мнения: 8 243
KERİM ILGAZ (DUMAN DUMAN )

# 35
  • Мнения: 0
ето ме и мен

# 36
  • Мнения: 9 768

ФРИКАДЕЛИ, Hug ЛАВА  Hug ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ИМЕННИЦИТЕ  Grinning
Да ни е честита и новата тема,която скоро ще навърши столетие Heart Eyes Joy

Благодаря за прекрасните слухчета Hug



Хриси Hug  bouquet страхотен пост Peace


Цитат
Неговото изнасилване беше психическо. Срина го,  опустоши го, виждаше вината си отразена в очите и непрекъснато и тя го смазваше.
Крайно време е вече и Фг да бъде по- активна и да доказва любовта си по- често,да  вдъхне по- голяма увереност и самочувствие на Керим Peace

# 37
  • Мнения: 23 300
Хриси, много добре казано и те подкрепям за това. Още след отвличането Фатмагюл спести някои неща на Керим / което обаче точно Мустафа му го каза при телефонния разговор / и при опита на Керим да разговарят тя си се държеше доста гузно, точно като човек премълчаващ нещо. Сега с писмата се повтаря почти същото - отново премълчаване, отново гузно поведение - на зададен въпрос - отговор с въпрос / значи нещо се скрива /. Мисля си, че Фатмагюл разглежда случващите се неща само през нейната си призма - т.е. не се поставя на мястото на другия - той как възприема и той как мисли. Не може да проследи целия процес - губи и се нещо / вижда причината и евентуално крайния резултат, че той ще се разстрои например / - губи същността на неговите чувства. Трябва да види случката през неговите очи и сърце. Ами ще се научи - това което стана сега ще и помогне надявам се.  Докато Керим  я познава по-задълбочено - знае как ще реагира и какво би направила - затова и търсеше писмата да са изхвърлени. Получи потвърждение на предположението си и показа всичката болка и мъка, която изпита чрез самотните си мъжки сълзи, скрит в мрака на нощта. Направо съм доволна, че реши да замине тихо и спокойно, без да я наранява с ревностни изблици и въпроси, защото той отговорите си ги намери сам.
Само където не разбра, че черното е бяло / правя си собствена асоциация / В момента когато при него всичко е в черни краски - Фатмагюл шие снежнобялата си рокля.
И накрая две думи за "онова" чудо - толкова злоба, завист, злост и злъч събрани на едно място - няма начин да не се отрови сама / като се ухапе например /.

# 38
  • софия
  • Мнения: 1 050
Хриси, такива дълги верно не сме ги чели от теб!!! Laughing
Много ми хареса - подкрепям и аз с две ръце думите ти!!! Heart Eyes

аз понеже си чакам "развръзката" с Мустафа да е драматична, с трайни последици /добри/ за живота на нашите, та смятам че неговото присъствие ще е чак до края....

# 39
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Хриси Hug, страхотно си го написала, напълно те разбрах. Проблема при Ф мисля , че е в това, че тя не иска да се връща в тази част от миналото си,защото той е любовта и в това минало. Макар, че отдавна не го обича и е вън от всяка нейна мисъл за бъдещето, той е имал голяма роля в миналото и. За мен тя просто иска да спре  изобщо да мисли по какъвто и да е начин за него, да го забрави, че съществува. И затова избягва всеки един разговор за него, може би затова и не прочете писмото му  Thinking А Керим прочети ли някъде в писмата М да говори за това, че не са били още интимни  newsm78
 

Злати, сигурно си права. Но всички знаем, че като си заровим главата в пясъка, проблемите няма да се решат. В смисъл, като не говорим за това и то ще отмине.
От опит знам, че диалог е нужен. Аз като го видя моя Керим да мълчи, веднага си знам, че си е вкарал някой филм в главата. Не го оставям, докато не си каже проблема, мъката или филма. Ако трябва на шиш го въртя, но намусени физиономии не търпя. Искам хармония  Grinning И открити отношения.
Но хората са различни, едни споделят, други не.

Марта, много хубава асоциация:
Цитат
Само където не разбра, че черното е бяло / правя си собствена асоциация / В момента когато при него всичко е в черни краски - Фатмагюл шие снежнобялата си рокля.

Всички се надяваме съвсем скоро тя да разбере, и да вземе мерки. Обнадеждих се от слуха, че отива да говори с Емре.

Боровинка, този слух съм го пропуснала. Дано да е верен.

AnaSt, аз го писах в един от репортажите  Grinning Чисто предположение, базирано на любовта в очите й, и това, че говореше за отмъщение. Може някой друг също да го е споменал.

Последна редакция: сб, 07 апр 2012, 18:28 от hrissi_sz

# 40
  • Разград
  • Мнения: 8 243


# 41
  • софия
  • Мнения: 1 050
Лили,  - "пинчерчето-нинджа" с маргаритките много ми харесва..... Hug

да не е тръгнало за Бодрум???

# 42
  • Мнения: 2
Хриска, съвсем ясно си се обосновала. Напълно подкрепям написаното. Днес май си минорно настроена. Всичко ще се оправи и те ще се научат да си говорят, особено, когато имат в живота си хора като Мукадес и Мустафа. Все пак, човек се учи от грешките си.

 Hug Hug Hug

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 34 159


Дано повече да не виждаме сълзи в очите на двамата. И тая прошка която чакаме - време и е вече.

# 44
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
... Днес май си минорно настроена.



Тази, новата мелодия също допринесе за настроението ми.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт