Отговори
# 45
  • Мнения: 800
Здравейте,
Бройте ме и мен към болните. След като малкият две седмици ми се сополиви, а в събота мих прозорци на течение - носът ми е като чешма, очите ми сълзят, ужасна хрема. Пия само разни хомеопатии, но май ще си взема поне парацетамол. И Биопарокс си пръскам в носа, засега без особен ефект.
Списъците са много полезни, но имайте предвид, че в някои могат да се открият доста скъпи и абсолютно ненужни вещи. Така че е хубаво майките с опит да споделят мнения от практиката.

# 46
  • Мнения: 87
Здравейте момичета! Днес ми излязоха резултатите от БХС но чак на 11 съм консултация. Гледам, че резултати са разделени на"Резултати за бременна цена" и "Допълнителна информация за консултиращия лекар" - възрастовия риск. В първата част само  риска на Даун ми е по нисък 1 от 11 000 а останалите са  100 000. Но възрастовият риск там вече са различни най много ме притесни Биохимичен риск за Даун 1 от 3400 и Възрастовия риск за Даун 1 от 540. По телефона лекаря ми каза да не гледам възрастовия риск а другият който бил 11000 и е много добре. Уж се успокоих но пак ми е малко притеснено.

Забравих да добавя, моля новите момичета, които не са вписани в списъка да пратят данните си в лично съобщние на октомври 2012.

# 47
  • Мнения: 1 495
Аз също изкарах някакъв вирус миналата седмица покрай сина ми, който беше с бронхит. Та аз темп. не вдигнах, но бях повече от седмица с хрема, кашлица и главоболие, даже ходих на лекар да ме чуе да не тръгне надолу (аз никога не ходя на лекар за такива неща). Та лекарката каза най-важното много течности, чайове(каза мурсалския че бил за имунната система), инхалация с лайка и сода и евентуално осцилококцинум. Нищо друго.
Желая бързо оздравяване на болните.
Eachtra , и аз мисля че идеята ви е повече от добра, моята сватба също беше изпълнена с много стрес, много изтощителна подготовка и прекалено много емоции. Каквото и да решите, дано си изкарате прекрасно и запомнящо се   bouquet

# 48
  • Мнения: 2
palica  не се притеснявай и при мен е така в резултата за бременната жена Риск за болест на Даун е
1от 15000, а в допълнителната информация за консултиращия лекар Биохимичния риск е  1 от 14000, а възрастовия е 1 от 760 -и аз така като теб реагирах поуплаших  newsm53 се и веднага се обадих на доки и на мен ми каза че няма място за притеснение newsm53

# 49
  • Мнения: 23
Благодаря момичета, значи има и други като мен, пък аз все си правех сметки, че ще се наспя добре по време на бременността... Rolling Eyes. Аз ще пробвам с чай от мента, дано помогне. През нощта почнах и да огладнявам, тази вечер ставах да ям ягоди, добре поне че ми се ядат много плодоае и зеленчуци... Grinning. Коремът ми още никакъв го няма, дано порасне скоро, че взех да се притеснявам вече.  Rolling Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 557
Добър ден!

Дилянка, браво за темата! Ето, че и ти можеш, не е нищо сложно smile3525 

Пожелавам на болничките бързо да оздравяват 

Аз още не съм правила списъци, но прочетох няколко в интернет, има доста и със сигурност, ще си направя едни общ по-натам и аз Peace

Сетих се за гърдите да ви кажа - не ме болят, но така ме сърбят, че............... smile3511 smile3511 smile3511 не се търпи!! Мажа се по няколко пъти на ден, облекчавам се за около час и после пак се започва! Казвам ви честно, седя си на работа и си бъркам в блузата да се почесвам  hahaha hahaha, че не се издържа иначе. Пораснали са ми гърдите и вече се нуждая от нов сутиен smile3506

Днес цял ден ми едно никакво, не знам от времето ли е, от какво е.... newsm78Последните няколко дни обаче...така ме дразнят всички , че  ми идва да fight fight и после   и накрая
Това е само в работата, вкъщи съм си

Дано скоро да се оправя времето, че така хич не ме кефи  newsm11

Аз май, ще си остана с неизмити прозорци за Великден, ама ние преди няколко месеца сменихме дограмата, така че не са чак толкова зле

Пожелавам ви прекрасна седмичка и цунки по пупите!!!  love001  love001

# 51
  • Мнения: 64
Честит имен ден на всички празнуващи днес!  

За протокола - моят термин е 16.10, втора бременност, от Варна съм, на 31г.
Dion , и аз така ,само че за мен е първа и съм на 28 Simple Smile
Тъкмо гледах дали има някой от Варна с моя термин.

# 52
  • Мнения: 24
Хайде и аз в новата тема Simple Smile

Eachtra страхотна идея! Нашата сватба беше от големите  - 180 човека и всичко както си му е реда, много шумна, много танци-манци, роднини до 4-то коляно и приятели. Сега ако се женех пак, този път бих избрала по-малка сватба - само най-близките (около 10 човека)  на някое красиво романтично място Simple Smile

относно пишкането - всяка вечер по 1-2 пъти си ставам редовно.

shoshogame аз нямам бодежи в сърцето, но получавам сърцетуп. И ми е супер странно, защото по принцип нямам проблеми със сърцето. Но забравих да питам доки последния път дали има нещо притеснително в това...

И нещо за Софийските мами: на среща през седмицата ще ми е трудно да присъствам, но в магазин Лабиринт всяка сряда от 11:00ч се организират безплатни курсове и срещи за бъдещи майки. Сестра ми ходеше, докато беше бременна и да ви кажа доста неща научи. Ако има желаещи може да се организираме. Все ще успея някак да излизам от работа. Повече инфо вижте тук: http://www.labirint.bg/index.php?option=com_content&view=art … 95&Itemid=101

# 53
  • София
  • Мнения: 333
Работещи мами,
Продължавате ли да имате проблеми със следобедното приспиване? Аз мислех, че му е минало времето, но в момента пак така ми се е приспало, че едва си държа очите отворени? Кафенце дали може по малко? Или поне Кола?

# 54
  • Мнения: 25
Gaja тамън ставам от следобедната дрямка, но да се спи на офис стол не е никак удобно. hahaha
Аз си пия и кафе, и кола, но не ми помагат. Днес така ми се спи, че едва гледам.

# 55
  • Мнения: 26
Може и кафенце и количка , стига да е в умерени количества! newsm10

# 56
  • Мнения: 30
Здравейте мацки, четох, четох ама бременния ми мозък отказва да приеме цялата информация, която сте изписали Embarassed. От това, което ми остана в главата- и мен не ме болят вече гърдите, само зърната са ми по-тъмни. Аз обаче взех да забелязвам, че ми се появиха косъмчета около пъпа и се чудех дали ще има проблем, ако ги махна newsm12 .За приспиването на работното място, много съм зле спи ми се през целия ден, но аз го отдавам на слонската доза утрогестан Laughing. За кафенцето моят док каза, че до 2 кафенца на ден не са проблем, но ми забрани категорично кола newsm78 .Аз направих първия бременен пазар в събота, накупих си разни туники, дънки, които не са за бременни, но са с ластик и общо взето мисля, че това ще ми стигне до началото на лятото, пък после само роклички Laughing. Аз нещо днес хич не съм в настроение, мъжо адски много ме нервира снощи и сега се чудя как да му отмъстя Twisted Evil. Приятен ден ви пожелавам Hug

# 57
  • В сърцата на моите трима мъже!!!
  • Мнения: 91
Айде и аз в новата темичка - получила се е страхотно! Браво, поздравления! smile3501 smile3525

Искрено съжалявам, че не мога да пиша по-редовно, понякога не сварвам и да ви изчета, но с малката фурия вкъщи просто ми е трудно да се добера до лаптопа.

И аз пожелавам на болничките бързо оздравяване!  bouquet Hug

Гаденето ми вече премина, случва се много рядко, но пък адски много ми се спи - по всяко време!

# 58
  • София
  • Мнения: 333
siana99 от къде си взе дънки с ластици, но не за бременни...аз напоследък се оглеждам, но не съм срещнала...

# 59
  • Мнения: 30
Gaja от пазарчето над Билата в Младст, GM Център май се казваше, обаче са тип потури, аз по принцип все държа всичко да ми е тясно, но пък сега ми е супер удобно. Не бяха никак скъпи 30лв. ..Laughing. Ако не се лъжа магазинчето се казваше Mistik newsm10

Общи условия

Активация на акаунт