"Черешката на тортата" - 2 сезон - 8

  • 37 788
  • 625
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 152
Ники - без желание участва в предаването.
Както и предположих - няма да покани в домът си , както и нищо не прави без хонорар.
не ме изненада с нищо в кулинарията, но "Сигнал" ..... знае как да прави изненада,
въпреки, че предпочитам песните без иновинации - Данчо Караджов с това виене не ми
допада в новите аранжименти.
Депутатката я гледах сутринта в Нова - каквото и да направи ,както казваше баба ми -
"важно е първите 7 години в какво си ср. л".
Деси е безспорен фаворит.

# 616
  • София
  • Мнения: 6 219
Допадна ми тази седмица. Въпреки Васил Иванов някак нещата бяха по - интересни, събраните хора показаха, че имат нещо в тия глави (не коментирам какво точно, но нещо за мен при всички случаи е повече от нищото демонстрирано миналата седмица).

# 617
  • София
  • Мнения: 11 643
Тази седмица, с изключение на Васил, всички останали много се постараха, личеше си, че не влизат за първи път в кухнята и представиха и интересни неща. Хубава седмица се получи.

# 618
  • Мнения: 9
 smile3501Ники Кънчев!   Бях го гледала в   "Н.К. под наем" как готви и все очаквах да среже някой пръст, когато готвеха с готвача от тв Ютилисима.
Почти съм сигурна, че менюто   е стиковал с този готвач и после   е репетирал сериозно  готвене не един път, за да се представи достойно в Черешката...  А каква изненада беше спретнал? Направо им завидях... за Сигнал.
Той е пример за всички от Нова тв, които участваха. Отговорно и сериозно. Повечето имах чувството участваха като че ли бяха на ленински съботник. Нали са там, а как се представят не е важно, нищо че не е и уважително към драгия зрител.
Седмицата беше приятна и с това, че имаше шеги, закачки и разговор между тях/изключвам В.Иванов, когато се натискаше да целува Петя/

Честито плакет на прекрасната Деси Тенекеджиева!!!   

# 619
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
smile3501Ники Кънчев!   Бях го гледала в   "Н.К. под наем" как готви и все очаквах да среже някой пръст, когато готвеха с готвача от тв Ютилисима.
Почти съм сигурна, че менюто   е стиковал с този готвач и после   е репетирал сериозно  готвене не един път, за да се представи достойно в Черешката...  А каква изненада беше спретнал? Направо им завидях... за Сигнал.
Той е пример за всички от Нова тв, които участваха. Отговорно и сериозно. Повечето имах чувството участваха като че ли бяха на ленински съботник. Нали са там, а как се представят не е важно, нищо че не е и уважително към драгия зрител.
Седмицата беше приятна и с това, че имаше шеги, закачки и разговор между тях/изключвам В.Иванов, когато се натискаше да целува Петя/
Честито плакет на прекрасната Деси Тенекеджиева!!!   
newsm10
Харесвам хората, които се отнасят отговорно към всяка задача-това е уважението към драгият зрител!Ники Кънчев въобще не ми харесва, но пък ми хареса отношението му към задачата, храната и зрителят! Peace

# 620
  • Мнения: 170
Христос Воскресе!
На всички желая светъл, красив и щастлив празник!

Заслужен максимален резултат за Деси и Ники. Заслужен плакет за Деси. Като изключим Васко и неговото представяне като домакин и гост, седмицата беше доста приятна. Ники, макар да не е много харесван, както чета, положи усилия, постара се и ми хареса неговото представяне. Peace

# 621
  • Мнения: 32
Приятна,  но чак пък суперлативи не заклужава според мен?

Пресен зеленчук, салата не видях.
Брускетите бяха с по кило чесън всяка.
Шишчето към супата не разбрах от какъв зор беше принадено. Че и свинско.
Десертът не му се получи.
Виж, основното изглеждаше вкусно определено. Ама тези мизерни 3 гъбки гарнитура. Поне за цвят да беше сложил още нещичко - зеленко, червенко, клонка магданоз LaughingСмешен беше като досаждаше на хората в магазина.
Скучноват като домакин.


За мен, Деси е безспорният победител тази седмица - забавна, интересна вечер, вкусна храна, различно меню, много уютен и артистичен дом, тя самата чудесна домакиня.


+1 и моето съвпада с теб

# 622
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Воистина воскресе, ТумбенцеHug

# 623
  • Мнения: 419
Христос Воскресе  Hug

Ще се пуска ли нова тема?

# 624
  • Мнения: 170
Няма да е лошо, някой който го бива по оформлението да пусне нова тема и да замести Мамето Hug т.к. тя каза, че тази седмица най вероятно няма да има възможност да пусне новата тема.

ПП Смайлсче Hug Heart Eyes Hug

Ще се пробвам, да видим какво ще направя! Rolling Eyes Peace

# 625
  • Мнения: 170
Мисля, че успях! Маме, отмених те само за този път, иначе ти си майсторка на тези така хубави теми. Hug
Няма анкета, не мога да измисля нищо, а и не сме коментирали каква да е анкетата, така, че ще я караме без анкета, а следващия път Мамето ще пусне. Peace

Такаааа - ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт